آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های دارو و صنایع دارویی

نمایش ۱ تا 25 از ۳۲ مقاله

نسخه تشکیل شده از گروهی دکترهای خانواده و دکترهای داروساز که بدینوسیله خدمات خود را از طریق وب برای عموم ایرانیان مقیم در کشورهای مختلف باالاخص مقیم امریکا عرضه میدارد. ما میتوانیم داروهای مورد نیاز شما را تهیه کرده و ارسال داریم. گروه دکترهای همکار در این خدمات همگی عضو انجمنهای پزشکی و داروسازی استان اونتاریو کانادا هستند.

این شبکه مربوط به فعالیت‌ سازمان‌هایی می‌باشد که سرویس‌هایی را به طور بین‌المللی و ناشناخته در زمینه‌ی داروهای آرام‌بخش ارائه می‌دهد. این شبکه اطلاعاتی در زمینه‌ی مقالات و مجلات پزشکی گزارش می‌دهد.این سایت اطلاعات مربوط به شرکت دارویی (Pfizer) را ارائه می‌دهد. که یک شرکت تحقیقاتی و جهانی است که هدف خود را در کشف محصولات جدید و ارزنده به منظور افزایش کیفیت زندگی انسان‌ها در دنیا دنبال می‌کند تا آنها از یک زندگی طولانی ، سالم و مفید بهره‌مند شوند. خدمات این شرکت در سه بخش ارائه می‌شود: ۱ – مراقبت‌های بهداشتی ۲ – بهداشت حیوانات ۳ – سلامتی بیماران در فهرست این شبکه مطالبی در مورد...این سایت در مورد انجمن ملی داروسازی اطلاعات ارزنده‌ای را به‌کاربر می‌دهد. و فهرستی از مراکز داروسازی همراه با آدرس و خدمات ارائه‌دهنده‌ی هر یک در کشورهای متعدد موجود می‌باشد. در این سایت به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های پزشکی در نقاط مختلف دنیا اشاره شده که به تدریس داروسازی مشغول هستند و هم‌چنین در این سایت با مطالبی در زمینه‌ی داروسازی ، مراکز داروسازی ، شرکت‌های داروسازی و کنفرانس‌های دارویی آشنا...شبکه‌ی فوق در مورد مجله‌ی داروسازی حاوی مطالبی است که این مطالب شامل: اطلاعاتی در زمینه‌ی انواع بیماری‌ها و راه‌های درمان بیماری‌ها می‌باشد. در این بخش به پرسش‌هایی در زمینه‌ی داروهای گیاهی و طب سنتی پاسخ داده شده است و از طریق این شبکه می‌توان با شیوه‌ی نگارش ، نوشتن مطالب و فرمول‌های دارویی آشنا شد.این سایت به طور تخصصی به بحث و بررسی ۲۱ دارو که تحقیقات زیادی بر روی آنها صورت گرفته و کاملاً از نظر پزشکی تأیید شده می‌پردازد و مطالب متعددی را در رابطه با داروهای دیگر ارائه می‌دهد. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این شبکه ، بیماری خود را مطرح کرده و متناسب با آن داروهای تجویز شده توسط متخصصان و پزشکان حرفه‌ای را دریافت نمایند.

شركت صنایع پزشكی سمن آسا كه اصول فعالیت های خود را بر سه ركن پژوهش ، تولید و بازرگانی بنا نهاده ؛ به همراه ساختار پربار علمی ، صنعتی و اقتصادی تاسیس گردیده است. این شركت كه در بدو امر با نام پاك سمن فعالیت خودرا اغاز نمود اینك بعد از بیست سال تلاش و جهد مستمر با عنوان كلی شركت صنایع پزشكی سمن آسا (سهامی خاص ) تولید كننده محصولات پاك سمن فعالیت مینماید.مدیکال نت یک شرکت توزیع کننده ابزار حفظ سلامتی انسانهاست.مركز اطلاعات داروها و سموم وابسته به دانشكده داروسازی شهید بهشتی پاسخگوی كلیه سوالات عمومی و تخصصی در زمینه اطلاعات دارویی ومسمومیت های دارویی و غیر دارویی میباشد .مطالب این سایت دارویی توسط اینجانب دكتر مسعود سعیدی فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه علوم پزشكی تبریز فارغ التحصیل سال 1371 گردآوری شده است.اینجانب حدود 8 سال سابقه تدریس درس فارماكولوژی برای رشته های پرستاری و مامایی را دارم.شرکت پخش دارویی مکتاف با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در زمینه پخش دارو فعالیت می کند.

شرکت داروسازی ابوریحان از بزرگترین تولیدکنندگان دارو در ایران می‌باشد که با توجه به چهار دهه سابقه تولید دارو، نقش مهمی در اعتلای صنعت داروسازی کشور دارد. این شرکت در سال 1343 با مالکیت شرکت آلمانی شرینک و با نام "برلیمه ایران" شروع به فعالیت نموده است.شرکت تولیددارو در سال 1332 توسط شرکت سرمایه گزاری البرز در تهران تاسیس گردید. در آغاز کار، محصولات اصلی آن تنها شامل فرآورده های داروئی، بهداشتی و آرایشی بود. در سال 1364، پروژه تولید آئروسل ها در شهرستان تاکستان بنیان گذاری شد که در سال 1375 رسما فعالیت خود را آغاز نمود. در سال 1369، بخش"glass lined pilot plant" برای تولید نیمه صنعتی مواد اولیه تاسیس گردید.شرکت داروسازی سبحــان در ســال 1355 از وزارت صنایع و معــادن وقت موافقت اصولی گرفته و با مشــارکت و دانـش فنی کمپانی سیباگایگــی (نوارتیس فعلی ) طراحی و ساخته شده و در اواخــر سال 1360 راه انــدازی شـد . نام قبلی این شرکت سوئیران بوده ولـی در خرداد سال 1364 به شرکت داروسازی سبحان تغییر نـام یافت .لیست داروهای تولیدی این شرکت، اخبار و اطلاعات پزشکی، راهنمای بیماران، تاریخچه و فروشگاه سایت را در اختیار شما قرار می‌دهد.نمایش ۱ تا ۲۰ از ۳۲ مقاله