امروز پنج‌شنبه 04 مرداد 1403

Thursday 25 July 2024

وزش باد و گردوخاک در شرق و مرکز کشور طی امروز و فردا / رگبار باران در ۱۲ استان

1403/03/30
کد خبر : 2408603
دسته بندی : اجتماعی
تعداد بازدید : 181 نفر

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری، امروز (چهارشنبه ۳۰ خرداد) در آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، اردبیل، برخی مناطق استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران، مازندران، همدان، مرکزی، غرب اصفهان و شرق کردستان افزایش ابر، گاهی رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد رخ می‌دهد؛ امروز همچنین در برخی نقاط شمال غرب رخداد تگرگ دور از انتظار نیست.

روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۱ خرداد و اول تیر) در شمال‌غرب رگبار پراکنده و در استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی، بخش‌هایی از مرکز و خراسان شمالی افزایش ابر، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

روز شنبه (۲ تیر) در برخی مناطق شمال‌غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های البرز مرکزی و بخش‌هایی از شمال‌شرق و روز یکشنبه (۳ تیر) در برخی مناطق شمال‌غرب و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ خواهد داد.

امروز و فردا در شمال‌شرق، شرق، جنوب‌شرق و بخش‌هایی از مرکز و از روز جمعه تا یکشنبه هفته آینده در نوار شرقی کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش‌بینی شده است.

شرق دریای عمان طی سه روز آینده مواج است.

آسمان تهران امروز قسمت ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر، گاهی رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود که از بعدازظهر وزش باد و خیزش گردوخاک را خواهیم داشت. کمینه و پیشینه دمای هوا امروز در پایتخت ۲۴ و ۳۴ درجه سانتیگراد است.

برچسب ها :
# هواشناسی

لینک کوتاه :
https://aftabir.com/article/show/2408603
PRINT
شبکه های اجتماعی :
PDF
نظرات

مشاهده بیشتر

با معرفی کسب و کار خود در آفتاب در فضای آنلاین آفتابی شوید
همین حالا تماس بگیرید