آفتاب

استعدادهایت را پیدا کن / داوود خدیر موج سوار رمین سیستان و بلوچستان جهانی شداتحادیه بین‌‌المللی موج‌سواری اعلام کرد یک جوان 17ساله ایرانی موفق شده بورسیه این اتحادیه را بدست بیاورد. اتحادیه بین‌المللی موج‌سواری ISA از طریق حساب رسمی اینستاگرام خود اعلام کرد یک جوان 17ساله ایرانی که از او با اسم داوود خدیر یاد شده موفق شده بورسیه این سازمان را بدست بیاورد.

او سال گذشته در رده سنی زیر 18سال رقابتهای ملی جوانان ایران شرکت کرده و موفق به کسب مقام سوم کشوری شده است.

اتحادیه بین‌المللی می‌گوید داوود تنها جوان سیستان و بلوچستانی است که فارغ از شرایط آب و هوایی حتما هر روز در ساحل محل زندگی‌اش به موج‌سواری می‌پردازد. داوود می‌خواهد به موج‌سواری و شرکت در رقابتهای ملی ادامه دهد و قصد دارد موج‌سواری را به دیگران آموزش داده و آنها را به انجام این ورزش تشویق کند.

بر اساس اعلام ISA، بورسیه این اتحادیه که به داوود تعلق می‌گیرد هزینه کتابهای درسی و همچنین شرکت او در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی را تقبل می‌کند چرا که این می‌تواند فرصت‌های آتی او برای موفقیت در عرصه بین‌المللی را افزایش دهد. داوود می‌تواند با استفاده از این بورسیه تخته موج‌سواری خود را خریداری کند تا به این ترتیب بتواند ساعت‌های بیشتری به تمرین بپردازد.


گالری تصاویر

ویدئوها را مشاهده کنید


وبگردی