آفتاب

سوپر ویزای کانادا (ویزای والدین)دولت کانادا این طرح را برای نخستین بار در دسامبر 2011 تصویب کرد. پدران و مادران می توانند به راحتی وارد خاک کانادا شوند به این شرط که فرزند آن ها مقیم یا سیتی زن کانادا شود.

دولت کانادا این طرح را برای نخستین بار در دسامبر 2011 تصویب کرد. پدران و مادران می توانند به راحتی وارد خاک کانادا شوند به این شرط که فرزند آن ها مقیم یا سیتی زن کانادا شود. والدین این افراد می توانند با ویزای کانادا از نوع توریستی به مدت ده سال وارد کانادا بشوند و پس از هربار ورود نیز تا دو سال در کنار فرزندان خود بمانند. در صورتی که اگر این شراط نباشد ویزا کانادا توریستی شش ماه اعتبار خواهد داشت.
برای مشاهده تعرفه قیمت و مدارک ساده روی لینک ویزای کانادا کلیک نمائید

شرایط مورد نیاز برای این ویزا:
والدین افرادی که مقیم یا سیتی زن کانادا هستند می توانند اقدام به دریافت ویزای کانادا از نوع توریستی کنند. شایان ذکر است که متقاضیان باید هنگام ورود خود هزینه های مربوط به بیمه و درمان را پرداخت کنند. این قرارداد شامل فرزند یا فرد وابسته ی دیگری نمی شود.
دریافت ویزای کانادا با این شرایط برای والدینی که می خواهند به دیدن فرزندان خود بروند و از مشکلات مربوط به آن دور باشند مناسب است. زیرا در بازه ی زمانی ده ساله می توانند به راحتی وارد خاک کشور کانادا شوند. سوپر ویزا برای افرادی که در کشورهای دیگر هستند و نیازی به دریافت ویزا کانادا ندارند هم مناسب است. با دریافت این ویزا می توانند به جای شش ماه اقامت تا دو سال در کانادا بمانند و سفری بی دغدغه را تجربه کنند.

نحوه پذیرش سوپر ویزا کانادا:
این ویزا شباهت بسیاری به ویزای کانادا از نوع توریستی دارد. اما مدارکی که در ذیل مطرح شده است به منظور اطمینان از پوشش مالی و سلامت والدین است که لازمه ی ورود به کانادا می باشد.
به طور کل سوپر ویزا برای افرادی مناسب می باشد که در کشوری اقامت دارند که برای ورود به کانادا باید ویزای موقت یا همان توریستی دریافت کنند. روند دریافت ویزای کانادا پیچیده است و نیازمند پیگیری می باشد. با سوپر ویزا والدین می توانند ترددی آسان تر داشته باشند و پس از تمام شدن شش ماه دیگر لازم نیست مراحل اخذ ویزا کانادا را دوباره تکرار کنند.
سوپر ویزا کانادا در مقایسه با اسپانسر شیب هزینه ی کمتری دارد و به همین علت متقاضیان این ویزا بیشتر می باشند. اداره ی مهاجرت کانادا تقاضاهایی را که در خصوص سوپر ویزای کانادا است را تا چند هفته بررسی می کنند و روند پاسخ به آن سریع تر صورت می گیرد.

آژانس هواپیمایی سام سیر، در زمینه ویزای کانادا و ویزای توریستی شنگن،بلیط خارجی و داخلی و تور فرانسه همچنین بلیط تک از طریق سفارت ایتالیا در تهران و برگزاری تورهای انفرادی و گروهی به هر مقصدی در اروپا و حوزه شنگن ، سوابق درخشان و نظرات مثبت مسافران با تهیه ویزای کانادا و ویزای توریستی شنگن، بلیط خارجی و داخلی در این مسیر که با این آژانس هواپیمایی افتخار همراهی را داده اند، را دارا می باشد.

آژانس هواپیمایی سام سیر با داشتن کادر حرفه ای و مجرب و مطلع در این زمینه ویزای کانادا و ویزای توریستی شنگن بلیط خارجی و داخلی ، تور ایتالیا و بلیط تک می تواند بهترین خدمات ویزای اروپا، ویزای شنگن، تور تابستان اروپا، تور فرانسه، تور پاریس و تور موریس و مالدیو بلیط تک... را به شما در کمترین زمان ممکن ارائه بدهد.

برای دریافت سوپر ویزا کانادا والدین و یا پدر/مادر بزرگ باید مراحل ذیل را انجام دهند:

1. این افراد باید دعوت نامه ای را به صورت امضا شده از فرزند و یا نوه ی خود به همراه داشته باشند که موارد ذیل در آن درج شده باشد:
-  پشتیبای مالی در تمام زمانی که در کانادا حضور دارند و ارائه ی مدرک در این خصوص.
- درج تعداد افرادی که در کانادا حضور خواهند داشت و تعداد ساکنین آن جا.
- به همراه داشتن کپی از کارت اقامت فرزندان و یا پاسپورت فرد متقاضی.

2. به همراه داشتن بیمه ی پزشکی هنگام اخذ ویزا کانادا از شرکتی بیمه ای مربوط به کانادا می باشد:
- اعتبار آن باید حداقل 1سال از تاریخ ورود باشد
- حداقل پوشش لازم صد هزار دلار می باشد.
- ارائه ی مدارکی که ثابت کننده ی پرداخت بیمه ی پزشکی آن ها باشد.

3. گیرنده باید:
- سابقه ی پزشکی و یا سوء پیشینه نداشته باشد و کاملا به صورت مجاز وارد خاک کانادا شود.
- آزمایشات پزشکی را برای مهاجرت انجام داده باشد
- شرایط فرد متقاضی باید با شرایطی که در لیست ارائه شده است، مطابقت داشته باشد.

نکته ی مهم این است که در اخذ ویزای کانادا شما باید توانایی قانع کردن افسر مربوطه را داشته باشید. چراکه هدف از سفر و اطمینان دادن به وی برای بازگشت از اهمیت بسیاری برخوردار است.
وبگردی