آفتاب

صربستان، سفر بدون ویزالغو ویزای صربستان باعث شده افراد زیادی مشتاق باشند تا در مورد صربستان و سفر به صربستان اطلاعات کسب کنند.

جمهوری صربستان کشوری در شرق قاره اروپا و در منطقه بالکان است که از شهریور 96 شهروندان ایرانی برای سفر به آن نیازی به اخذ ویزا ندارند. لغو ویزای صربستان باعث شده افراد زیادی مشتاق باشند تا در مورد صربستان و سفر به صربستان اطلاعات کسب کنند.
کشور صربستان با کشورهای مجارستان، رومانی، بلغارستان، مقدونیه، مونته نگرو، کرواسی و بوسنی و هرزگوین همسایه است. رود دانوب که دومین رود بزرگ اروپاست و از آلمان سرچشمه می گیرد از صربستان می گذرد. همچنین ساوا نام رودخانه بزرگ دیگر صربستان است. شهر بلگراد پایتخت صربستان است که در نقطه تلاقی دو رود ساوا و بلگراد قرار گرفته است.
کشور صربستان و شهر بلگراد فاقد دریا می باشند اما از آنجا که شهر بلگراد بین رودخانه های دانوب و ساوا قرار گرفته و تعدادی از بهترین هتل های بلگراد در جوار این رودخانه ها قرار دارند، مسافرین محترمی که تور صربستان را خریداری می نمایند می توانند تورهای کشتی کروز را نیز به صورت جداگانه خریداری کنند و در زمان اقامتشان از آن استفاده کنند.
همچنین یک دریاچه توریستی مصنوعی به نام آدا سیگانلیا در بلگراد ایجاد شده که در آن یک جزیره توریستی هم وجود دارد. بنابراین مسافران محترم تور صربستان می توانند از تفریحات ساحلی نیز استفاده نمایند.
مردم بومی صربستان به زبانهای صربی و مجاری صحبت می کنند که برای مسافران تور صربستان ناشناخته است. اما اکثر افرادی که در بلگراد و سایر شهرهای بزرگ و نقاط توریستی هستند می توانند به زبان انگلیسی با شما صحبت کنند، بنابراین با دانستن زبان انگلیسی مشکلی از این بابت نخواهید داشت. واحد پول رسمی صربستان دینار صربستان است.

چگونه بدون ویزا به صربستان سفر کنیم؟

اگر چه ایرانی ها برای سفر به صربستان نیازی به ویزا ندارند، اما ماموران مرزی صربستان این حق را دارند تا بنابه صلاحدید خود از ورود افراد به خاک صربستان جلوگیری کنند.
به طور کلی ممکن است در هنگام ورود از شما سوالاتی در مورد هدفتان از سفر، محل اقامتتان در صربستان، شهرهایی که بازدید خواهید کرد و همچنین بلیط برگشت پرسیده شود. بلیط هواپیمای رفت و برگشت شما به مقصد صربستان باید قطعی و کانفرم شده باشد. اگر با بلیط یک طرفه به صربستان سفر کنید از ورود شما جلوگیری خواهد شد. همچنین رزرو هتل شما در صربستان باید با بلیط هواپیمای شما همخوانی داشته باشد و قطعی و از پیش صادر شده باشد.
چنانچه اخیرا از یکی از کشورهای حوزه شینگن ریجکت شده باشید ممکن است از ورود شما به صربستان نیز جلوگیری شود.
بهترین راه برای رهایی از نگرانی در مورد ورود به صربستان این است که از یک آژانس معتبر خدمات تور صربستان را تهیه فرمایید.  در صورت نیاز به راهنمایی با آفتاب تراول، مجری مستقیم تور صربستان تماس بگیرید: 88559925 

پروازهای تور صربستان

از آنجا که در حال حاضر پرواز مستقیمی بین ایران و صربستان وجود ندارد، تور صربستان با پروازهای هواپیمایی های پگاسوس، اطلس جت، ایرفلوت و ترکیش ایرلاینز قابل انجام است.
با توجه به اینکه هواپیمایی ترکیش به شهرهای مختلف ایران پرواز دارد، تور صربستان از تهران ، تور صربستان از تبریز ، تور صربستان از مشهد ، تور صربستان از اصفهان و تور صربستان از شیراز قابل انجام است و هموطنان محترمی که در این شهرها زندگی می کنند برای سفر به صربستان نیازی به مسافرت به تهران ندارند.
برای بررسی و صدور بلیت های ارزان صربستان با ما تماس بگیرید:  88559925

هتل های تور صربستان

بلگراد هتل های زیادی دارد. شما با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید هتل متناسبی در بلگراد رزرو کنید، از 2 ستاره تا 5 ستاره. پکیج تور صربستان آفتاب تراول شامل هتل هایی است که بهترین خدمات را به مسافران ارائه می دهند با این حال اگر هتل شما در پکیج تور نیست ما می توانیم هر هتلی که شما بخواهید را برایتان رزرو کنیم.
توجه داشته باشید که رزرو هتل شما باید از پیش کانفرم شده باشد تا شما در هنگام ورود به صربستان با مشکل برنخورید. همچنین ما برای شما ترنسفر فرودگاهی از فرودگاه بلگراد تا هتل مورد نظر ارائه می دهیم. برای رزرو تور صربستان با آفتاب تراول تماس بگیرید: 88559925 

جاذبه های گردشگری تور صربستانقایق سواری در رودخانه دانوب و ساوا

شهر بلگراد از 3 طرف در احاطه رودهای دانوب و ساوا قرار دارد. قایق های کروز با ظرفیت های مختلف و برنامه های جالب همه روزه بیش از 150 هزار نفر گردشگر را در این رودخانه ها می گردانند. خدمات این قایق ها در بعضی موارد شامل ناهار یا شام بر روی رودخانه نیز می باشد. اگر به تور صربستان می روید حتما از این تورها استفاده کنید.


تفریحات ساحلی در Ada Ciganlija

با استفاده از آب رودخانه ساوا دریاچه ای در شهر بلگراد ایجاد شده که به آن Ada می گویند. طول ساحل آن 7 کیلومتر است و می توانید در کنار ساحل آن آفتاب بگیرید و از تفریحات ساحلی استفاده نمایید.بازدید از قلعه و پارک بلگراد

قلعه بلگراد در محل تلاقی دو رودخانه ساوا و دانوب ، در منتهی الیه قسمت جدید بلگراد واقع شده است. این قلعه از سال 1979 تحت حفاظت مجموعه فرهنگ و گردشگری این کشور می باشد. در سال های دور این قلعه نماد مقاومت و دفاع از شهر بلگراد بوده است و اکنون به یکی از جاذبه های این شهر بدل شده است. همچنین پارک زیبایی در اطراف این قلعه قرار دارد که در قدیم جزوی از قلمروی قلعه بوده است. این پارک و قلعه در منطقه کاله مگدان Kalemegdan قرار دارد.

بازدید از کلیسای جامع سنت ساوا

کلیسای جامع سنت ساوا یک کلیسای ارتدکس در بلگراد صربستان است که بزرگترین کلیسای جامع ارتدکس در ناحیه بالکان به شمار می‌رود و همچنین یکی از برزگترین کلیساهای جامع ارتدکس در دنیا نیز هست. این سازه به ساوا اختصاص یافته‌است. ساوا، کسی بود که کلیسای ارتدکس صربستان را بنا نهاد و تاثیر مهمی بر تاریخ قرون وسطی در صربستان داشت.


محل قدیمی یا Old Town بلگراد

خیابانهای سنگفرش پر از کافه و رستوران و فروشگاه های مختلف در فضای قدیمی شهر بلگراد قرار دارد و محیط آن شما را به گذشته شهر بلگراد خواهد برد. میدان جمهوری یا Republic Square و موزه و تئاتر ملی یا National Museum را نیز در این محل خواهید دید.


بازدید از موزه نیکولا تسلا

نیکولا تسلا یکی از بزرگترین مخترعین و مهندسین جهان، اهل کشور صربستان و شهر بلگراد بود. پس از مرگ این دانشمند موزه ای در یکی از بهترین نقاط بلگراد به یاد او ایجاد شد که جزو جاذبه های گردشگری بلگراد است.


جهت کسب اطلاعات بیشتر برای رزرو تور صربستان با آفتاب تراول تماس بگیرید:  88559925وبگردی