آفتاب

معرفی جاذبه های گردشگری پاتایاپاتایا شهری است که در ساحل شرقی تایلند واقع شده و به مناظر خیره کننده و تفریحات شبانه اش شهرت دارد.

پاتایا شهری است که در ساحل شرقی تایلند واقع شده است. علاوه بر هتل های لوکس، سواحل فوق العاده زیبا و دیدنی های طبیعی، تاریخی و فرهنگی، زندگی شبانه پاتایا بیش از هر چیز دیگری در دنیا معروف است. این مسئله باعث شده گردشگران زیادی از سراسر دنیا به پاتایا سفر کنند. آب و هوای پاتایا در فصل زمستان و تعطیلات نوروز کاملا تابستانی است و مناسب کسانی است که از سرمای زمستان خسته شده اند و دنبال آفتاب می گردند!
اگر قصد سفر به پاتایا را دارید بهتر است با جاذبه های گردشگری پاتایا آشنا شوید، تا برنامه ریزی بهتری برای سفر خود داشته باشید. البته جاذبه های گردشگری پاتایا بسیار بیشتر از این چیزی است که در اینجا می بینید. همانطور که گفته شد زندگی شبانه پاتایا مهمترین جاذبه گردشگری پاتایا محسوب می شود که نمی شود خیلی در مورد آن نوشت.
در ادامه به معرفی برخی از جاذبه های گردشگری پاتایا می پردازیم.

باغ گرم سیری نونگ نوچ

این باغ به مساحت 2.4 کیلومتر مجموعه ای از چندین رستوران ، اقامت گاه و باغ های متنوع است.قسمت باغ فرانسوی که جزء قسمت های برجسته است و گل خانه ی ارکیده از دست ندهید.در این گلخانه بیش از 670 نوع ارکیده محلی و پرورشی نمایش داده میشود.شما میتوانید در هنگام دوچرخه سواری از مناظر زیبا و بی نظیر باغ نونگ چونگ لذت ببرید.

دنیای زیر آب پاتایا

به هیچ عنوان 1 گردش روزانه را در یکی از بزرگترین آکواریوم ها را از دست ندهید.5000 جانور آبزی در این اکواریوم با ظرفیت 3.8 میلیون آب در حال زندگی هستند.در آکواریوم شهر پاتایا میتوانید بعد از لمس کردن حیوانات مورد علاقه خود و گذشتن از راهروی شیشه ای به همراه کوسه ها به تماشای صخره های رنگارنگ و مرجان های زیبا بپردازید.

مینی سیام

یک شهر کوچک مینیاتوری است که از سال 1980 ساخته شده است.در شهر کوچم مینی سیام ماکتی از تمامی ساختمان های تاریخی و مدرن دنیا در این پارک موجود است.مینی سیام به 2 قسمت تقسیم می شود به نام های مینی سیام و مینی اروپا که در هر بخش ماکت های مربوط به همان منطقه ساخته شده است.

حیات وحش ببرها

بیش از 200 نوع حیوان که بیشتر آنها ببر هستند را داراست.به دلیل قرار گرفتن در 30 کیلومتری شهر آب و هوای بسیار مطلوبی را دارد.اگر بین ماه می و اگوست به حیات وحش ببرها بروید شاهد شکستن تخم ها و متولد شدن نوزادهای تمساح ها خواهید بود.

مزرعه مارها

در این مزرعه کار تولید پادزهر برای افرادی که دچار مارگزیدگی شده اند انجام میگیرد.اگر به دنبال آموزش و روبه رویی با مارهای سمی و افراد مارگزیده هستید ، مزرعه مارهای شهر پاتایا بهترین مکان خواهد بود.

حیات وحش تمساح ها

1000 نوع تمساح در آب شور و شیرین در این حیات وحش 28 هکتاری وجود دارد.از همه مهم تر این است که بعد از گذر از این محوطه به پارک سنگی با قدمت چندین ساله می رسیم.پارک سنگی با مجسمه های عجیب همراه با وزن بسیار که در بعضی موارد به 75 کیلوگرم هم میرسد ، تزئین شده است.

دهکده فیل ها

این حیات وحش با مدیریت خصوصی خود جایی مناسب برای فیل های مسن است که فرسوده شده اند و قادر به کار در طبیعت نیستند.بعد از آموزش های کامل این فیل ها در اختیار شما قرار میگیرند.جالب ترین قسمت دهکده فیل ها هنگام گرفتن عکس های یادگاری است.

هنر در بهشت

یک گالری عکس میباشد که بسیار سرگرم کننده است.تمامی عکس ها و نقاشی های موجود در این گالری عکس 3 بعدی هستند.به همین دلیل میتوانید عکس های بسیار جالبی را در دوربین خد ثبت کنید.در گالری عکس هنر در بهشت با کمال میل به گرفتن عکس خواهید پرداخت. تماما این لذت ها به دلیل خطای دید است.

اگر با خواندن این مطلب وسوسه شدید که به پاتایا سفر کنید حتما با ما تماس بگیرید. همکاران ما در خدمات شما خواهند بود. مطمئن باشید بهترین تور پاتایا را به شما ارائه خواهیم داد. از هم اکنون می توانید تور نوروزی خود را نیز رزرو نمایید.
021-88559925وبگردی