آفتاب

«تله موش» با داستان جذاب پلیسی محصول سال ۱۳۷۶تئاتر تلویزیونی تله موش به‌کارگردانی حسن فتحی و ساسان امیرپور در 22 سال پیش یعنی سال 1376 در ...

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان تله موش منتشر شده است، می‌خوانیم: «تله‌تئاتر هشت قسمتی «تله موش» با داستان جذاب پلیسی محصول ۱۳۷۶ شبکه دو سیماست و بر پایه تله موش آگاتا کریستی ساخته شده است.»

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران تئاتر تله موش نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها تئاتر تله موش به طور متوسط فعالیت 13ام بازیگران این اثر است. همچنین حسن فتحی و ساسان امیرپور کارگردان تله موش اولین همکاری خود با بازیگرانی چون افسر اسدی، احمد آقالو، اردلان شجاع‌کاوه، داوود اسدی و جمیله شیخی را در این اثر تجربه کرده است. در میان بازیگران تله موش نیز 28 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این تئاتر میان هر یک از 9 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 28 همکاری برای اولین‌مرتبه در تله موش رخ داده است. مانند: هرمز هدایت و اردلان شجاع‌کاوه، هرمز هدایت و رویا نونهالی، هرمز هدایت و داوود اسدی، هرمز هدایت و حمید مظفری، افسر اسدی و احمد آقالو.

#تئاتر | #تله موش |