آفتاب

تراژدی پروانهنمایش «تراژدی پروانه» حکایت دختری به نام پروانه است که به خاطر فقر و تهیدستی مادر خود را از دست داده و از طرف دیگر چون پدرش نابینا است، مجبور می شود برای تهیه ی نان خالی به فال فروشی رو آورد، تا این که مورد توجه یک زن رهگذر قرار می گیرد تا او را به فرزند خواندگی قبول کنند و...

نمایش «تراژدی پروانه» به نویسندگی و کارگردانی عباس کرم الهی کاری از گروه تئاتر اندیشه است.در این نمایش عباس کرم الهی، کوثر غزی، اکرم ملائی، ستاره عزیزی، بهار ملکوتی راد، بیتا فلاوند جوزائی و عسل آل کثیر به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند و غزل دیورخش، سحر ظهیری نژاد، عالیه سلوا، فاطمه دیورخش، یاس شاپورنژاد و الینا ساجدی به عنوان همسرا در این نمایش حضور دارند .

نمایش «تراژدی پروانه» حکایت دختری به نام پروانه است که به خاطر فقر و تهیدستی مادر خود را از دست داده و از طرف دیگر چون پدرش نابینا است، مجبور می شود برای تهیه ی نان خالی به فال فروشی رو آورد، تا این که مورد توجه یک زن رهگذر قرار می گیرد تا او را به فرزند خواندگی قبول کنند و...
سایر عوامل نمایش «تراژدی پروانه» عبارتند از: عباس کرم الهی (سرپرست گروه)، زهرا دیورخش (سرپرست بانوان)، کاظم شوهان (مشاور هنری)، مسعود کرم الهی (دستیار کارگردان)، عادل بهرامیان (نوازنده کمانچه)، محسن دیناروند (نوازنده سنتور)،  رضا فرهمند (نوازنده ضرب)، موسی کرد (خواننده)، فاطمه اسکندری (منشی صحنه)، علی طالبی (طراح صحنه)، غزل دیورخش (هماهنگی)، سحر ظهیری نژاد (مدیر صحنه)، سهیل دلفی (نورپرداز)، مریم کرد (افکتور)، سیده مریم فدایی (عکاس) و منوچهر کرد و طاهر احمدی (تصویربردار).
نمایش «تراژدی پروانه» توسط گروه تئاتر اندیشه، انجمن هنرهای نمایشی و اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش تولید و روی صحنه رفت.
وبگردی