آفتاب

منصوریان :برنامه‌ای برای بازگشت به استقلال ندارمعلیرضا منصوریان اخبار مربوط به حضورش در استقلال را تکذیب کرد ...

 علیرضا منصوریان اخبار مربوط به حضورش در استقلال را تکذیب کرد و با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:

سلام و شب بخیر خدمت مردم عزیز ایران علی‌الخصوص هواداران دوست داشتنی استقلال که مخاطب حال حاضر بنده هستند. متاسفانه امروز روزنامه گل خبر صد در صد غیر واقعی را به عنوان تیتر اول خود انتخاب کرد که اینکار قبل از بازی فینال حذفی جای تفکر دارد. بنده ضمن آرزوی موفقیت برای استقلال و کادر خوبش، به طور قاطع اعلام می‌کنم که هیچ صحبتی برای حضور مجدد بنده در استقلال نشده و خودم نیز برنامه‌ای برای بازگشت به تیم محبوبم ندارم و تمامی این اخبار را دروغ و بازی با احساسات هواداران می‌دانم.

به خصوص در این مقطع از فصل که استقلال دیدار‌های مهمی در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا دارد، انتشار چنین اخباری برای خراب کردن تمرکز تیم و هم‌چنین تحت تاثیر قرار دادن اعتبار بنده است.

رد کردن پیشنهاد تیم ملی جوانان، تنها به خاطر استراحت بیشتر و تمایل به کار کردن در لیگ برتر بود. وگرنه کسی نیست که از تعصب من به پرچم ایران اطلاع نداشته باشد.

بخشیدن طلب دو میلیاردی‌ام به استقلال نیز تنها دو هدف داشت. اول خوشحالی دل هواداران و دوم تعصبی که به باشگاه دارم و به عنوان عضوی از استقلال وظیفه خودم دانستم که باری از دوش دوستانم برداشته و در کاهش بدهی‌های تیم محبوبم نقش داشته باشم. هر چند که در چند وقت اخیر برخی رسانه‌های خط گرفته شده به دنبال کم ارزش جلوه دادن این اتفاقات هستند، اما هواداران میلیونی استقلال آنقدر باشعور هستند که خودشان متوجه همه مسائل بشوند و بازیچه چنین اخباری قرار نگیرند.

دوستدار همه شما

علیرضا منصوریان 
وبگردی