آفتاب

شصت ثانیه با اخبار فناوری هفته / 29 تیرگزارش‌های جدید منتشر شده از شیائومی، از گوشی هوشمند تاشویی خبر می‌دهند که نمایشگر آن درون و پشت تلفن را می‌پوشاند.

1-    یک هوانورد عمودپرواز برقی با ظرفیت یک نفر موسوم به "I FLY" با استفاده از هشت پروانه و هشت موتور الکتریکی که با باتری کار می‌کنند، پرواز می‌کند و به زودی می‌تواند حالتی ویژه از حمل و نقل هوایی باشد.
2-    به‌علت تحریم‌ها و FATF درصورت تصویب طرح جنجالی مجلس برای اینترنت، مردم عادی شاهد فیلترینگ بسیار گسترده‌ای خواهند بود.
3-    طبق اخبار منتشر شده، گلکسی A12s نسخه‌ی جدید گلکسی A12 خواهد بود و به‌نظر می‌رسد تنها تفاوت آن‌ها در نوع تراشه‌ی استفاده شده است.
4-    نخستین هواپیمای خدمات پزشکی هوایی در چین ،  چندین ماموریت را در مناطق مختلف با موفقیت به پایان رسانده و آماده پیوستن رسمی به ارتش چین  است.
5-    گزارش‌های جدید منتشر شده از شیائومی، از گوشی هوشمند تاشویی خبر می‌دهند که نمایشگر آن درون و پشت تلفن را می‌پوشاند.
6-    گروهی از محققان "کالج دانشگاهی لندن" در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه روشی دقیق، غیرتهاجمی و کم هزینه برای آزمایش کووید-۱۹ شده‌اند.
ویدئوها را مشاهده کنید


وبگردی