آفتاب

شصت ثانیه با اخبار فناوری هفته / 17 خردادFBI در تلاش است تا به آدرس IP، شماره تلفن و سایر اطلاعات افرادی که یکی از مقاله‌های نشریه USA Today را خوانده‌‌اند دست پیدا کند و از نشریه آمریکایی خواسته تا این داده‌ها را در اختیار آنها قرار دهد.


‏١- FBI در تلاش است تا به آدرس IP، شماره تلفن و سایر اطلاعات افرادی که یکی از مقاله‌های نشریه USA Today را خوانده‌‌اند دست پیدا کند و از نشریه آمریکایی خواسته تا این داده‌ها را در اختیار آنها قرار دهد.
٢- توییتر روی توسعه چندین ویژگی جدید از جمله امکان مدیریت بهتر پاسخ‌ها،‌ تنظیمات حالت ایمن و غيره  کار می‌کند تا کاربران تجربه کاربری بهتری در اختیار داشته باشند.
٣- احتمالا اپل، آیفون ۱۳ را در ترکیب رنگ متنوع و با رنگ‌های متفاوتی همچون صورتی و نارنجی، بنفش و قرمز در کنار رنگ‌های مشکی و سفید در دسترس کاربران قرار می‌دهد.
٤- حساب توییتری YourAnonNews با ۶.۷ میلیون فالوور، انتشار ویدیو تهدیدآمیز براى ايلان ماسك را تکذیب و اعلام کرد انتشار ویدیو کار آنها نبوده است.
٥- در ادامه اوج‌گیری محدودیت‌های چین برای استخراج و مبادلات رمزارزها، حساب کاربری برخی افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در شبکه اجتماعی محبوب چینی ویبو مسدود شد.ویدئوها را مشاهده کنید


وبگردی