آفتاب

شصت ثانیه با اخبار سیاسی اجتماعی / 21 اردیبهشتاز امروز و در آستانه تعطیلات عید فطر، سفر، محدود و رانندگان برای ورود به شهرهای قرمز یک میلیون تومان و شهرهای نارنجی و زرد ۵۰۰هزار تومان اعمال قانون خواهند شد.

1-    ثبت‌نام داوطلبان نامزدی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از صبح امروز در وزارت کشور آغاز شد. در وزارت کشور امکان ثبت‌نام همزمان ۴۰ نفر از نامزدها در انتخابات فراهم است.
2-    از امروز و در آستانه تعطیلات عید فطر، سفر، محدود و رانندگان برای ورود به شهرهای قرمز یک میلیون تومان و شهرهای نارنجی و زرد ۵۰۰هزار تومان اعمال قانون خواهند شد.
3-    سخنگوی قوه قضائیه در مورد  برخورد با تخلفات در این قوه گفت: حفاظت اطلاعات قوه قضائیه، ۲۳۷ نفر از کارچاق‌کن‌ها و دلالان را شناسایی کردند؛  ی ۱۶۱ وکیل و کارشناس دادگستری دستگیر و  بیش از ۲۰۰ نفر از پرسنل متخلف بخش‌های مختلف قوه قضائیه و تعدادی از سردفتران بازداشت شدند .
4-    عضو کمیته علمی ستاد مبارزه با کرونا گفت: واکسیناسیون در ایران دیگر نیاز به خرید از کشورهای خارجی ندارد و واکسن ایرانی بسیار ایمن است.
5-    معاون بهداشت وزارت بهداشت درباره ثبت نام برای واکسن گفت: ثبت نام شروع شده و مشکلی در این زمینه نداریم؛ اکنون ۵۴ هزار و ۵۰ نفر برای واکسن ثبت نام کرده‌اند.
ویدئوها را مشاهده کنید


وبگردی