آفتاب

شصت ثانیه با اخبار سیاسی اجتماعی / 2 دیگزارش‌ها از انگلیس و آفریقای جنوبی حاکی از شناسایی گونه‌ها یا سویه‌های جدید از کروناویروس عامل کووید-۱۹ است که ظاهرا آسانتر از گونه‌های قبلی انتشار پیدا می‌کنند.

1-    علی اکبر صالحی اعلام کرد : بازگشت به شورای امنیت برای ایران فاجعه است . پول ساخت هزار سانتریفیوژ آی‌آر۶ را چه کسی می‌دهد؟
2-    سخنگوی وزارت خارجه گفت: طرف‌های اروپایی را دعوت می‌کنم به این که از پشت نفاق بیرون آیند و ببینند خودشان به کدام یک از وظایف‌شان عمل کرده‌اند.
3-    حسن روحانی در همایش حقوق اساسی و شهروندی گفت : قانون اساسی بعد از ۳۱ سال ممکن است تغییر کند | پس از ۴۰ سال می‌توان رفراندوم برگزار کرد | مجلس نمی‌تواند بر کار وزرا نظارت کند
4-    گزارش‌ها از انگلیس و آفریقای جنوبی حاکی از شناسایی گونه‌ها یا سویه‌های جدید از کروناویروس عامل کووید-۱۹ است که ظاهرا آسانتر از گونه‌های قبلی انتشار پیدا می‌کنند.
5-    تاکنون دو دانشمند روسی و چینی که روی ویروس کرونا و واکسن آن تحقیق می‌کردند به قتل رسیده‌اند و یک دانشمند ایرانی نیز که در کنار مسئولیت‌های دیگرش سرپرستی یک تیم تهیه کیت تشخیص و واکسن کرونا را داشت به شکلی پیچیده ترور شده است.ویدئوها را مشاهده کنید


وبگردی