آفتاب

خرید کمربند چرم و خرید کمربند ریلی چرم از چرم آرتانبرای خرید محصولات چرم مردانه مانند کمربند باید به نکات زیادی توجه کرد. همانطور که می‌دانید چرم اصل دارای یک‌سری مشخصات است که باید قبل از خرید مورد بررسی قرار بگیرند که ما در ادامه به این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد.

یکی از محصولات پرکاربرد برای مردان کمربند است. این وسیله در انواع مختلف و جنس‌های گوناگون مانند کمربند ریلی چرم در بازار به فروش می‌رسد و افراد با توجه به سلایق خود اقدام به نوع کمربند دلخواه می‌کنند. اما احتمالاً شما هم از آن دسته افراد باشید که خرید کمربند چرم را به هر جنس دیگری ترجیح می‌دهید، با این حال شاید اطلاعات خاصی از محصولات چرم اصل نداشته باشید.
ما در این مقاله قصد داریم در خصوص خرید کمربند مردانه صحبت کنیم و ابتدا نیز به این موضوع اشاره خواهیم کرد که محصولات چرم اصل از نوع کمربند را چگونه می‌توان تشخیص داد. پر واضح است که برای خرید محصولات چرم مردانه مانند کمربند باید به نکات زیادی توجه کرد. همانطور که می‌دانید چرم اصل دارای یک‌سری مشخصات است که باید قبل از خرید مورد بررسی قرار بگیرند که ما در ادامه به این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد.

راه‌های تشخیص کمربند چرم اصل

برای این منظور می‌توانید به کمک موارد زیر چرم‌های اصل از فیک را شناسایی کنید:

• به سطح کمربند چرم به خوبی نگاه کنید

چشم‌ها هیچ‌وقت دروغ نمی‌گویند. در واقع می‌توانید با نگاه کردن به سطح چرم و مشاهده رگه‌های خاصی که در چرم طبیعی وجود دارد پی به اصل بودن آن ببرید. حتماً می‌دانید که بر روی پوست حیوانات خطوط کاملاً طبیعی وجود دارد پس در محصولاتی مانند کمربند چرم نیز باید این خطوط وجود داشته باشد.

• بوی کمربند چرم را بررسی کنید

همیشه برای خرید کمربند چرم به بوی آن دقت کنید. در واقع چرم استفاده شده در محصولاتی مانند کمربند مردانه دقیقاً همان بوی بدن حیوانات است. به طور کلی چرم مصنوعی و یا فیک بوی بدی دارند که به راحتی قابل تشخیص هستند. البته حواستان باشد که گاهاً استفاده از خوشبو کننده‌ برای از بین بردن بوی بد چرم ممکن است شما را فریب دهد.

• کمربند چرم طبیعی نرم است

از دیگر مواردی که برای تشخیص چرم طبیعی وجود دارد این است که سطح چرم کاملاً نرم و لطیف هستند که این موضوع در چرم‌های مصنوعی کاملاً برعکس و سفت و زبر می‌باشند. پس برای خرید کمربند چرم مردانه نیز حتماً این مورد را بررسی کنید.

• واکنش در برابر گرما

زمانی که چرم طبیعی در برابر حرارت قرار گرفته می‌شود به سختی جمع می‌شود و زمانی هم که در حال سوختن باشد، بوی بدی از خود متساعد نخواهد کرد. این در حالی است که چرم مصنوعی علاوه بر بوی بد سریعاً در واکنش با حرارت جمع شده و دود سیاه رنگی از آن بلند می‌شود. محصولاتی مانند کمربند چرم اصل را نیز می‌توان از این طریق شناسایی کرد.

• قابلیت جذب آب

برای تشخیص یک محصول چرم می‌توانید از قابلیت جذب آب استفاده کنید. یعنی چه؟ در واقع بعنوان مثال می‌توانید در هنگام خرید کمربند چرم چند قطره آب بر روی آن بپاشید و چند لحظه صبر کنید. اگر آب، جذب چرم شده باشد، کاملاً مشخص است که کمربند مدنظرتان از چرم طبیعی ساخته شده است، در غیر اینصورت به محصول مورد نظر شک کنید.
چگونه یک انتخاب مناسب برای کمربند چرم داشته باشیم
برای انتخاب کمربند مردانه انتخاب‌های زیادی پیش روی شماست. شکل، مدل، ریلی بودن یا نبودن، حتی رسمی و یا غیر رسمی بودن کمربند نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. نکات عنوان شده در ادامه مطلب می‌تواند شما را در هنگام خرید کمربند مردانه چرم کمک کند.


 خرید کمربند چرم

• رسمی یا معمولی؟

تشخیص اینکه کمربند انتخابی‌تان رسمی است یا معمولی بسیار آسان خواهد بود چرا که هر گاه کمربندی به پهنای انگشت شست‌تان باشد، آن کمربند مخصوص لبا‌س‌هاس رسمی و در غیر این صورت باید با دیگر لباس‌هایتان آن را ست کنید.

• رنگ مدنظرتان؟

تقریباً می‌توان گفت که برای انتخاب رنگ کمربند دچار مشکل نخواهید شد، چرا که سه رنگ مشکی، قهوه‌ای روشن و قهوه‌ای سوخته برای این محصول وجود دارد. پس بنا به تیپ مدنظرتان می‌توانید از هر یک از موارد گفته شده استفاده کنید.

• جنس چرم کمربند؟

شاید برای خرید کمربند چرم و انتخاب جنس چرم آن با مشکل روبرو شوید چرا که تشخیص نوع چرم کمربند مردانه کمی سخت است. به طور کلی سه نوع چرم برای تولید کمربند استفاده می‌شود. شاید پرمصرف‌ترین آن چرم گاوی باشد که معمولاً در بیشتر فروشگاه‌ها نیز دیده می‌شود. از ویژگی‌های این چرم می‌توان به صاف و براق بودن آن اشاره کرد. همچنین چرم گاوی از محبوبیت و دوام بسیاری برخوردار است.
چرم شترمرغ از دیگر انواع چرم کمربند است. البته این نوع چرم بسیار گران است و معمولاً خیلی کم از آن استفاده می‌شود اما به هر حال طرفداران خاص خودش را دارد و نهایتاً چرم سوسمار است که بی‌نهایت زیباست و البته بسیار گران. در هر صورت شما می‌توانید برای تهیه کمربند چرم از چرم گاوی که بیشتر در دسترس‌تان است، استفاده کنید.

• سایز کمربند چرم؟

برای تشخیص این مورد باید به سایز دور کمرتان دقت کنید. البته در این مورد می‌توانید از فروشنده نیز کمک بگیرید. اما به طور کلی کمربند چرم را باید با دو سوراخ وسطی این محصول متناسب کنید.

• قیمت کمربند؟

قیمت خرید یک کمربند چرم به مواردی که در این مقاله به آنها اشاره شد بستگی دارد. طبیعی بودن چرم، کیفیت عالی، دوخت بدون ایراد و مواردی از این دست در قیمت‌گذاری این محصول نقش اساسی دارند.


 خرید کمربند چرم


خرید بهترین کمربند ریلی چرم مردانه از سایت چرم آرتان

با توجه به موارد گفته شده اگر قصد خرید کمربند ریلی چرم و یا هر گونه کمربند چرم دیگر را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که سفارش خود را از سایت چرم آرتان انجام دهید. تیم تخصصی چرم آرتان که سابقه‌ای طولانی در فروش محصولات چرم مخصوصاً کمربند چرم دارد، به خوبی توانسته‌ است حداکثر مراجعه کنندگان خود را راضی نگه دارد. اصل مشتری‌مداری یکی از اهداف مدیران این مجموعه است که به خوبی آن را معنا کرده‌اند.
از مزیت‌های خرید از مجموعه چرم آرتان می‌توان به کیفیت بالای محصولات کمربند چرم اشاره کرد. همچنین تضمین و خدمات پس از فروش محصولات نیز از دیگر اهداف این تیم تخصصی است. البته ناگفته نماند که قیمت‌های در نظر گرفته شده برای کمربند چرم مردانه بسیار معقول است که رضایت مشتریان را نیز در پی داشته است. لذا چنانچه قصد خرید کمربند چرم مردانه را دارید، توصیه می‌کنیم با استفاده از راه‌های ارتباطی قرار داده شده با مشاوران این تیم تماس حاصل فرمایید.