آفتاب

نمایندگی ترمووود از کجا باید ترموود اصل بخریم؟به منظور پرهیز از جولان دلالان و واسطه‌ها، به منظور اعمال تغییرات قیمتی و همچنین ارائه محصولات ترمو چوب نامرغوب و بی‌کیفیت به جای ترمووود اصل و اورجینال، به شدت توصیه می‌کنیم برای خرید این محصول به معتبرترین نمایندگی ترمووود در ایران مراجعه کنید.

از آنجا که ترموود یه محصول وارداتی در کشور ما محسوب می‌شود؛ دغدغه خاطر بسیاری از مشتریان و مصرف‌کنندگان آن، چگونگی آشنایی با نمایندگی ترمووود و یا مراکز معتبر فروش این محصول زیبا می‌باشد. در حال حاضر روند صعودی بازار تقاضای خرید این متریال زیبا و طبیعی، سبب شده تا زمینه سوء استفاده برخی از افراد سودجو و منفعت طلب نیز فراهم شود. این افراد مشتریان را به سودای خرید ترموود با قیمت پایین‌تر اغوا می‌کنند و در مقابل، محصولی بی‌کیفیت و خارج از استانداردهای واقعی را به آنها عرضه می‌کنند. همچنین ممکن است مشتریان در صورت مراجعه به یک مرکز نامعتبر و به جهت بی اطلاعی از قیمت واقعی این محصول، هزینه‌های گزافی را بابت خرید چوب ترمو پرداخت کنند. این سری فرآیندهای ناخوشایند و خرید ترموود بی‌کیفیت و نامرغوب به جای ترموود اصل و مرغوب، سبب شده تا مشتریان به سختی به فروشندگان این محصول اعتماد کنند. اما بد نیست بدانید واقعیت اینجاست که ترموود اورجینال یک محصول کارآمد با کاربری بسیار بالا و مشخصات کیفی عالی می‌باشد.

جدا از مقوله کیفیت ترموود فلاندی که حرف اول را در دنیا می‌زند؛ در حال حاضر برخی از شرکت‌ها مانند مازند چوب آریا در حال تولید ترمووود ایرانی با خواص و کیفیت مشابه نوع وارداتی آن می‌باشند. از آنجا که ممکن است مشتریان در یافتن بهترین مرکز فروش چوب ترمو در ایران مستاصل شوند و ترموود ترکیه‌ای، چینی، استونی و ایرانی را به اشتباه به جای ترموود فلاندی خریداری کنند؛ بر آن شدیم تا به عنوان یکی از فعالان این حوزه، با انتشار این مطلب به جهت خرید ترمو چوب اطلاعاتی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهیم. چنانچه در خصوص اطلاع از قیمت ترموود ایرانی، قیمت چوب ترمووود و انواع تایل، پروفیل، پارکت و همچنین درباره قیمت ترموود متری و خرید اینترنتی ترموود سوال و راهنمایی احتیاج دارید؛ حتما با کارشناسان خبره و مطلع ما در شرکت مازند چوب آریا تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی ترمووود

ترموود یک متریال ساختمانی مهندسی شده است که کیفیت، نقش حیاتی در تعیین طول عمر آن دارد. از این رو تخصیص هزینه در خصوص دریافت بالاترین کیفیت، یک سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. در بازار فعلی ترمووود ایران، همانند بازار بسیاری از کالاها، اقلام و اقسام غیراستاندارد و فیک که در ظاهر شباهت بسیاری به نوع مرغوب آن دارند وجود دارد. از این سو می‌بایست مصرف‌کنندگان ایرانی حتما این محصول را از معتبرترین نمایندگی ترمووود در کشور که با اخذ مجوزهای لازم در حال فعالیت است خریداری کنند. نمایندگی ترمووود فروشگاهی است که تنها به فکر کسب منافع مادی خود نبوده؛ بلكه فروش محصولات خود را وسیله‌ای برای تداوم نام و استمرار رابطه مثبت با مشتریان و توالی اشتغال کارمندان خود می‌داند. محصولات و خدمات ارائه شده توسط نمایندگی ترمووود مازند چوب آریا نه تنها به لحاظ کیفیت موجب غنا، تعالی و خوشنامی‌ این شركت شده؛ بلکه خشنودی مشتری و مصرف‌کننده به جهت دریافت بهترین شکل خدمات و مشاوره از دستاوردهای منشور اخلاقی و سازمانی این شرکت است. 

فروش ترموود اصل

  نمایندگی ترموود در تهران

یکی از مزایایی شرکت مازند چوب، دسترسی به نمایندگی ترمووود در تهران برای همشریان پایتخت‌نشین است. این نمایندگی با استفاده از روش‌های مهندسی و بسیار کاربردی در زمینه اجرای چوب‌های ترمووود، در نهایت موجبات خریدی باکیفیت و خلق پروژه‌ای حرفه‌ای را برای شما  فراهم می‌آورد. كلید و رمز موفقیت معتبرترین نمایندگی ترموود در تهران، کسب رضایت مشتری است. این مرکز در هنگام ارائه خدمات به این ویژگی پایبند بوده و فرهنگ پاسخگویی در قبال نیاز مشتری را از بسترهای تعالی خود و شركت می‌داند. نمایندگی ترمووود در تهران با هدف ارائه باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین نوع محصول ترمووود و با قیمت‌های مناسب و منطقی، به دور از هرگونه بازار گرمی ‌در سطح کشور، به دنبال کوتاه کردن دست دلالان و سودجویان این بازار پر تلاطم است. بنابراین وظیفه خود می‌دانیم که به مشتریان عزیز تاکید و توصیه کنیم که به جهت بهره‌مند شدن از مزایای واقعی و صحیح محصول ترمووود، خرید خود را تنها به نمایندگی ترموود معتبر و قانونی بسپارند. 

فروش ترموود اصل در نمایندگی ترمووود

نمایندگی ترمووود امانتدار مشتریان خود است. بنابراین تلاش می‌کنیم تا با ارئه محصولات درجه یک و مرغوب، بهترین محصول را با توجه به نیاز مصرف‌کننده در اختیار او قرار دهیم. نمایندگی ترمووود با توجه به پشتوانه شرکت خود از تامین ترموود، اقدام به سفارش‌گیری و فروش این محصول کرده است. بنابراین توصیه می‌کنیم به منظور خریدی مطمئن و اصل، در ابتدا سعی کنید به سراغ تولیدکنند‌گان و وارد‌کنندگان مطرح ترمووود که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند رفته و در قدم بعدی موارد زیر را بررسی نمایید.

نمایندگی ترمووود

تشخیص ترموود اصل

برای حصول اطمینان از اصل بودن ترمووود خریداری شده خود، این ویژگی‌ها را مد نظر داشته باشید.

هر چند مبنای اصل بودن ترمووود وارداتی، برگه ترخیص گمرک، نامه نمایندگی و است؛ اما لمس و مشاهده خود محصول از نزدیک مهر تاییدی بر این ادعا می‌باشد.

توجه داشته باشید که ملاحظه گره‌های پروانه‌ای با ریتم تکراری و منظم روی سطح ترمو چوب فلاندی، نشانه دیگری از اصل بودن این محصول است. زیرا درختان کاجی که در منطقه شمال اروپا رشد می‌کنند؛ دارای گره‌های پروانه‌ای منظم می‌باشند. در غیر این صورت ترمووود ارائه شده از نوع چوب روس یا چوبی غیر از گونه کاج می‌باشد.

با ارزش‌ترین نوع الوارهای ترموود، چوبی است که از مغز درخت برش خورده باشد. بنابراین این الوارها رگه‌های فشرده‌تری داشته و گره‌های پروانه‌ای در مرکز آنها متراکم می‌باشند. توجه داشته باشید که هرچه رگه‌های چوب بازتر و در شعاع بیشتری از یکدیگر باشند؛ به این معنی است که ترمووود تولید شده از الوارهایی تهیه شده است که از مغز چوب بیشتر فاصله گرفته‌اند. در نتیجه از درجه کیفی پایین‌تری برخوردار هستند.

در سطح و عمق ترمو چوب درجه یک اثری از لکه‌های سیاه و یا سوختگی دیده نمی‌شود. بنابراین توجه نمایید سطح الوارهای ترمو چوب با کیفیت می‌بایست کاملا تمیز و یکدست ‌باشد. همچنین در ظاهر این نوع ترمووودها عواملی مانند شکستگی و ترک خوردگی دیده نمی‌شود. سطح آنها کاملا صیقل خورده و تمیز است. با لمس الوار این ویژگی کاملا حس می‌شود.

از آنجا که برای تهیه ترمووود با کیفیت، الوارها تا حدود 210 درجه سانتی‌گراد حرارت می‌بینند؛ در نتیجه تناژ رنگی آنها قهوه‌ای تیره می‌باشد. الوارهایی که دارای رنگ‌های روشن‌تر هستند؛ نشان دهنده ناقص بودن فرآیند ترمو کردن چوب خام می‌باشند. این تناژ بدون پوشش رنگ و روغن بر روی الوار پخته شده می‌باشد.

قیمت ترمو چوب در نمایندگی

همانطور که می‌دانید؛ خریدهای ترمووود وارداتی شرکت‌های معتبر در این زمینه، در حجم بالا بوده و به علت آنکه در این میان دست واسطه‌ها از این خرید کوتاه است؛ بنابراین مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که ترمو چوب خریداری شده آنها علاوه بر اصالت واقعی، دارای قیمتی مناسب نسبت به موارد مشابه در بازار است. نمایندگی ترمووود با رعایت اصول اخلاقی در خصوص نوسانات نرخ ارز و تورم و همچنین پرهیز از اعمال هزینه‌های جانبی بر روی قیمت تمام شده محصولات خود، اقدام به فروش این کالا کرده است. با توجه به شرایط حاکم در بازار، این رفتار از سوی نمایندگی‌های محصولات این چنینی بسیار در خور تکریم است. قوانین اعلام شده از سوی شرکت مبنی بر حفظ حقوق مشتری سبب شده تا مصرف‌کنندگان و سفارش‌دهندگان نهایت رضایت‌مندی را از پروسه دریافت خدمات از نمایندگی ترمووود داشته باشند.
وبگردی