آفتاب

آموزش آنلاین آیلتسیادگیری آیلتس تصمیمی است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود اتخاذ کرده و پس از آن بیشتر زمان خود را برای اجرایی کردن آن تصمیم می‌گذرانند. بیشتر کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند باید مدرک آیلتس داشته باشند، به‌خصوص کسانی که برای ادامه تحصیل به کشور دیگری مهاجرت می‌کنند.

از آنجایی‌که این روزها، به‌خصوص پس از شیوع ویروس کرونا اکثر آموزش‌ها از طریق اینترنت انجام می‌گیرد، آموزش آنلاین زبان انگلیسی هم چند وقتی است باب شده است. اما باید دقت داشته باشید که برای انتخاب آموزشگاه مناسب به‌منظور یادگیری آنلاین زبان انگلیسی، مؤسسه‌ای را انتخاب کنید که دارای تجربه و تخصص کافی در این زمینه باشد.

دوره آنلاین آیلتس چگونه است؟

در بیشتر آموزشگاه‌هایی که آموزش آنلاین زبان انگلیسی را انجام می‌دهند، در قدم اول سطح زبان‌آموز را تعیین می‌کنند و بر اساس سطح او تعداد جلسات مشخصی متناسب با سطح او برای آموزش آنلاین آیلتس در نظر گرفته می‌شود.
بسیاری از شهرنشینان و اکثر روستانشینان کشورمان امکانات آموزشی مناسب برای یادگیری دوره‌های آیلتس را در اختیار ندارند. به همین دلیل شرکت در کلاس‌های آنلاین آیلتس، انتخاب مناسبی برای این افراد است. با ثبت‌نام در دوره آنلاین آیلتس در یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب و حرفه‌ای، می‌توانید در هر زمان و هر مکانی از آموزش‌های لازم برخوردار شوید.


مزایای شرکت در کلاس‌های آنلاین آیلتس

ازجمله مزیت‌های دوره آنلاین آیلتس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- انتخاب زمان کلاس:

در اکثر آموزشگاه‌هایی که دوره آیلتس را به‌صورت آنلاین آموزش می‌دهند انتخاب زمان کلاس با توافق اعضای کلاس انجام می‌شود. بنابراین شما می‌توانید در هر زمانی که برایتان مناسب بود کلاس خود را انتخاب کنید.

۲- راحتی یادگیری زبان:

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی، نیازی نیست تا مسیرهای شلوغ و طولانی را طی کنید یا زمان زیادی را برای رفت‌وآمد به کلاس صرف کنید. شما می‌توانید در خانه و با لباس راحتی از طریق لپ‌تاپ یا موبایل خود در کلاس‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید.

۳- قابلیت ضبط کلاس:

در اکثر آموزش‌های آنلاین زبان انگلیسی، محتوای کلاس‌ها بعد از اتمام کلاس در دسترس زبان‌آموزان قرار می‌گیرد. بدین صورت شما هر زمان که خواستید می‌توانید با مرور کردن کلاس خود، اشکالات خود را رفع کرده و آموزش‌های خود را تکرار کنید.

۴- هزینه پایین کلاس‌ها:

شهریه شرکت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه‌های حضوری به‌خصوص برای دوره‌های آیلتس بسیار زیاد است و باتوجه ‌به تورم‌ها، شهریه کلاس‌ها نیز روز‌به‌روز رو به افزایش است. اما نکته قابل‌توجه در مورد آموزش آنلاین زبان انگلیسی این است که هزینه شرکت در این کلاس‌ها بسیار کمتر از کلاس‌های حضوری است.

دوره‌های آنلاین آیلتس در آموزشگاه المپ

آموزشگاه آنلاین آموزش زبان انگلیسی المپ، از همان آغاز تأسیس در سال ۹۳ تا به امروزفقط و فقط به‌صورت آنلاین فعالیت کرده است. در طی این سال‌ها این آموزشگاه سعی کرده تا کیفیت‌ کلاس‌های آنلاین خود را بیشتر کرده و منابع قوی‌تری را در اختیار زبان‌آموزان قرار دهد.
در آموزشگاه المپ فقط زبان انگلیسی تدریس می‌شود و همین نکته آن را از باقی مؤسسه‌های آموزشی متمایز می‌کند. دوره‌های آنلاین آیلتس در المپ توسط اساتید دانشگاه و ممتحنین آیلتس طرح‌ریزی‌شده و با دریافت کمترین هزینه و در کمترین زمان، مهارت‌های شما را در این زمینه افزایش می‌دهد.
از دیگر ویژگی‌های دوره‌های آنلاین المپ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    وجود تعامل زیاد بین اساتید و زبان‌آموزان
•    امکان شرکت رایگان در کلاس‌های سه‌ساعته اولیه
•    قرارگیری سرورهای قدرتمند برروی بستر فیبر نوری
•    تدریس توسط اساتید دانشگاه
•    وجود پشتیبانی حرفه‌ای و ۲۴ ساعته در تمام طول هفته
•    تشکیل جلسات خصوصی برای رفع اشکالات و تقویت مهارت‌های مختلف
•    شهریه مقرون‌به‌صرفه و مناسب

آموزش آنلاین آیلتس در المپ

زبان‌آموزان پس از گذراندن کلاس‌های Intermediate در آموزشگاه المپ، می‌توانند در کلاس‌های Pre-IELTS شرکت کرده و با یادگیری مهارت‌های کلی موردنیاز برای آزمون آیلتس، به دوره‌های بعدی آن راه پیدا کنند. پس از آن با شرکت در کلاس‌های آیلتس می‌توانند با همان کیفیت کلاس‌های حضوری و توسط بهترین اساتید و منابع متنوع، دوره آیلتس را در المپ بگذرانند.
درصورتی که سطح شما کمتر از سطح Intermediate است ، می توانید ابتدا در کلاسهای عمومی ما شرکت کنید و پس از آن در دوره های آیلتس شرکت نمایید . برای شروع به سایت آموزش زبان المپ رجوع کنید . برروی شروع کنید کلیک نمایید و پس ازثبت نام اولیه وتعیین سطح رایگان ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت . برای اطلاعات بیشتر از دوره های آنلاین آیلیتس به سایت ما رجوع کنید .

وبگردی