آفتاب

بررسی کیفیت یخچال فریزر اسنوا – توسط تعمیرگاه تخصصی سرویس برتراسنوا یکی از شرکت های شناخته شده در ایران است . این شرکت دارای محصولاتی چون یخچال، تلویزیون ، گاز و ... است . یخچال های اسنوا طرفداران بیشتری را نسبت به سایر محصولات به خود اختصاص داده اند.

یخچال های اسنوا از نظر زیبایی و کارایی از سطح متوسط تولید و روبه بالا در بازار موجود می باشد.  
در تولید و کیفیت یخچال اسنوا از به روزترین و جدیدترین تکنولوژی ها برای کاهش مصرف انرژی و نیزبالا بردن کیفیت استفاده شده است .
 

نقاط مثبت بخچال فریزر های اسنوا

از مواردی که می توان برای بالا بردن سطح کیفیت یخچال های اسنوا به آن اشاره کرد را ذکر می کنیم:
بکار بردن لامپ های ال ای دی در قسمت داخلی و بیرونی یخچال برای روشنایی که با توجه به لامپ های معمولی از روشنایی و عمر بیشتری برخوردار وانرژی کمتری را مصرف می کنند.
خدمات پس از فروش لوازم خانگی  و آسانی دسترس بودن  نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا یکی دیگر از مزیت های این برند میباشد .
سیستم نورپردازی در یخچال ها از مواردی است که در هنگام خرید به آن باید دقت کنید. یخچالهای اسنوا با وجود ال ای دی های مناسب ،روشنایی و نورپردازی خوبی را به تمام قسمت های یخچال داده که باعث دید بهتر در انتخاب مواد غذایی است.
کمپرسورهای یخچال صدای بلندی از خود تولید می کنند، اما شرکت اسنوا با توجه به روز بودن در خط تولید ، در کاهش سطح پارازیت کمپرسورهای یخچال اسنوا موفق بوده  که باعث کم شدن صدای آن شده است و شبی پر از آرامش و بدون سرو صدا را برای شما به ارمغان می آورد.
حذف کردن و از بین بردن قسمت های اضافی که در یخچال ها وجود داشته است را با استفاده از تکنولوژی جدید ، شرکت اسنوا به کار برده است که استفاده از این تکنیک ظاهری زیبا وقابل قبولی را برای یخچال های اسنوا در بر داشته است.
همچنین استفاده از پایه های مناسب که از مقاوت بالایی برخوردارند، امکان تراز کردن را به دستگاه داده تا کامل و مطمئن روی زمین قرار گیرد.
وجود پایه های  مناسب در یخچال و دارای چرخ هایی با امنیت بالا ، این امکان را به شما می دهد که در زمان تمیز کردن با خیال راحت آن را جابجا کنید.

کیفیت یخچال دوقلوی اسنوا

آیا می دانستید یخچالهای دوقلو در برخی از کشورهای دنیا به عنوان زیر مجموعه ای از یخچال های ساید بای ساید شناخته می شوند؟ از تفاوتهای این دو می توان به بزرگتربودن فریزر در یخچال های دوقلو که می تواند گزینه خوبی برای خانم های شاغل که زمان کافی برای استفاده از مواد غذایی تازه را نداشته و با فریز کردن انواع گوشت و سبزیجات می توانند ازآن استفاده کنند.
یخچالهای دوقلو دارای یخچالهایی کاملا مجزا و جدا از یکدیگر می باشند و در کنار هم قرار می گیرند و بهم می چسبند، فضای بیشتری را در آشپزخانه به خود اختصاص می دهند.آبسرد کن در یخچالهای دوقلو در قسمت یخچال قرار دارد، با توجه به این موضوع فضای بیشتری درفریزرنسبت به یخچال های ساید وجود دارد. همچنین ریلی بودن کشوها امکان دسترسی ساده وراحتی را برای کلیه مواد غذایی به شما می دهد.  
یخچالهای دوقلو اسنوا در ساخت و انتخاب مناسب از نظر ابعاد و اندازه می تواند گزینه خوبی برای هر آشپزخانه ای باشد. فضای داخل یخچال و همچنین فریزر آن دارای فضایی کافی است که دغدغه ی کمبود جا را از بین می برد.
از دیگر کیفیت های یخچال دوقلو اسنوا می توان به بدنه آن اشاره کرد.
این مقاله را حتما بخوانید : نمایندگی تعمیر یخچال دوو
استفاده از استیل ضد زنگ در بدنه آن ونیز در برخی دیگر از یخچال ها استفاده از فولاد با لایه ای مشابه استیل بکار برده شده است. از خصوصیات و کیفیت یخچال دوقلو اسنوا می توان به بدنه محکم آن و اینکه زود به زود کثیف نمی شود را برشمرد. این خصوصیات از مهمترین امتیازاتی است که یک یخچال باید از آن برخوردار باشد.
اگر بخواهیم خصوصیات یخچالهای دوقلو اسنوا را در بصورت کامل و درچند جمله خلاصه کرد ، موارد زیر را می توان برشمرد:
دارای ظاهری شیک که به برندهای خارجی شباهت دارد.
با قیمت مناسب و مقرون به صرفه
ساخت ایران که گزینه خوبی برای دردسترس بودن قطعات است.
دارای گارانتی و ضمانت .

کیفیت یخچال فریزر اسنوا

یخچال فریزرهای اسنوا با توجه به حجم و اندازه مناسب یکی از بهترین گزینه ها در زمان اسباب کشی است . با وجود این نوع یخچال نگران این نخواهید بود که در زمان حمل ، استرس اینکه یخچال از راه پله های باریک رد نشده و یا دچار آسیب شود .
با انتخاب یخچال های اسنوا برای همیشه با برفک خداحافظی کنید.شما دیگر نگران از بین بردن برفکهای یخچال خود نیستید ، و در ضمن قدرت فریزر آن 5 برابر یخچالهای معمولی است. از کیفیت های یخچال فریزر اسنوا تازه نگه داشتن و عمر بیشتر مواد غذایی است.

از گزینه های دیگر که می توان انتخاب یخچال فریزر اسنوا را در برندهای ایرانی ، در الویت قرار داد ، رده مصرف انرژی است. با استفاده از بهترین قطعات و بالابردن سطح کیفیت یخچال فریزر در مصرف برق انرژی کمتری استفاده می شود ، و مصرف برق کمتری را شامل می شود.
تنظیم دمای یخچال از گزینه های غیر قابل انکار است که از مزیت های خوب یخچال شمرده می شود. دارا بودن این خصوصیت در یخچال فریزهای اسنوا این امکان را به شما می دهد که با انتخاب دمایی مناسب در یخچال و فریزر از خراب و فاسد شدن مواد غذایی خود جلوگیری کنید.
فیلتر تصفیه موجود در یخچال فریزرهای اسنوا ، قابلیتی است به روز ،که همگام شدن با تکنولوژی این امکان را می دهد تا بوی ناخوشایند و نامطبوع مواد غذایی و نیز از بین برنده باکتری ها که وجود آنان باعث فاسد شدن هر چه زودتر مواد غذایی در یخچال خواهد شد ، جلو گیری کند.
مشخصات کلی را که می توان برای یخچال فریزرهای اسنوا بیان کرد را با هم مرور می کنیم:
دارای نمایشگر
همراه با فیلتر تصفیه
دارای یخسازهای اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک
قابلیت برفک زدایی
دارای قفل کودک
دارای اخطار در زمان بازماندن درب یخچال
وجود آبسردکن که باز و بسته کردن یخچال را به حداقل می رساند.
با انتخاب مناسب با کیفیت یخچالهای اسنوا می توانید آسایش را برای خانواده خود به ارمغان بیاورید.
ناگفته نماند درزمان بروز مشکل برای هر نوع از یخچالهای اسنوا می توانید از متخصصین و تعمیرکاران خبره در این زمینه مشورت گرفته تا در صورت نیازاقدامات لازم را برای دستگاه شما انجام دهند.وبگردی