آفتاب

خرید بازدید اینستاگرام یا توجه به محتوا؟ بررسی روش‌های افزایش ویوی اینستاگرام



اینستاگرام بهترین شبکه‌ی اجتماعی برای بازاریابی از طریق محتوای ویدئویی است. بیش از 1 میلیارد نفر کاربر فعال در اینستاگرام حضور دارند که به صورت هر روزه ویدئو، تصویر و ... منتشر کرده و محتوای سایر پیج‌ها را هم دنبال می‌کنند.

خرید بازدید اینستاگرام یا توجه به محتوا؟ بررسی روش‌های افزایش ویوی اینستاگرام

اینستاگرام بهترین شبکه‌ی اجتماعی برای بازاریابی از طریق محتوای ویدئویی است. بیش از 1 میلیارد نفر کاربر فعال در اینستاگرام حضور دارند که به صورت هر روزه ویدئو، تصویر و ... منتشر کرده و محتوای سایر پیج‌ها را هم دنبال می‌کنند. لذا کاملا واضح و مبرهن است که چرا مدیران کسب‌و‌کارها تمایل دارند تا بخش قابل توجهی از فعالیت‌شان را به این بستر انتقال دهند. از آنجایی که اینستاگرام کاملا بر محور تصویر و فیلم است لذا ادمین‌ها می‌خواهند تا تعداد بازدید (ویو) ویدئو‌هایشان را تا جایی که می‌توانند بالا ببرند. روش‌های مختلف برای این کار وجود دارد که یکی از آن‌ها خرید بازدید اینستاگرام است. در این نوشته برخی از این تکنیک‌ها را مرور خواهیم کرد.

فعالیت در حوزه‌های پرطرفدار

تفاوت زیادی بین صفحات اینستاگرامی است که در رابطه با موضوعات مختلف فعالیت دارند. اگر حوزه فعالیت شما لاستیک و تایر ماشین است، قطعا طرفداران کمتر و در نتیجه با بازدید کمتری مواجه خواهید شد در مقایسه با زمانی که موضوع فعالیتتان تزئینات ماشین است. بنابراین اگر هنوز کار خود را شروع نکرده‌اید و به دنبال ایده‌ای برای تولید محتوا هستید، پیشنهاد ما فعالیت در حوزه‌هایی است که طرفداران بیشتری دارد. اگر هم‌اکنون فعال هستید، پیشنهاد ما پیدا کردن زیرمجموعه‌هایی است که برای مخاطبین جذاب‌تر است.

ارسال ویدئو در زمان مناسب

حتما باید ویدئوی خود را در زمان درست آپلود کنید. زمان‌هایی که استفاده از اینستاگرام اوج می‌گیرد، وابسته به نوع فعالیت و موضوع پیج شماست. فهمیدن بهترین زمان نکته‌ی ریزی است که باید با استفاده از آزمون و خطا متوجه آن شوید. بهترین کار این است که به بازه‌ی سنی افرادی که مخاطب شما هستند فکر کرده و تصور کنید که آن‌ها چه زمانی اینستاگرام خود را چک می‌کنند. متریک‌های اینستاگرام هم یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای فهمیدن زمان پیک آن است.

استفاده از هشتگ‌ها و توجه به محتوا

حتما پیش از انتشار ویدئو، تاپ‌ترین و مناسب‌ترین هشتگ‌های مرتبط با موضوع‌تان را پیدا کنید. به هیچ عنوان از هشتگ‌های غیر مرتبط استفاده نکنید. همچنین به جای این که دسکریپشن را پر از هشتگ کنید، فقط 3 یا 4 تا از بهترین‌ها را انتخاب کرده و قرار دهید.

محتوای مناسب و توجه به عناصر دیداری یکی  دیگر از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. کاربران برای این که بتوانند به صوت ویدئوی شما گوش دهند بایستی ضربه‌ای به صفحه وارد کنند. به همین دلیل شایسته است محتوای بصری که در کاور ویدئوی شما قرار می‌گیرد به اندازه‌ی کافی جلب توجه کند و با استفاده از متن درشت و خوانا موضوع آن مشخص باشد.

هر چه که محتوای ویدئوی شما برای بازه‌ی سنی گسترده‌تری جذاب باشد، احتمال بالارفتن ویو هم بیشتر خواهد بود.

خرید بازدید اینستاگرام

تعداد ویوی بالا چه برای ویدئوهای igtv و چه برای ویدئوهای یک دقیقه‌ای اینستاگرام به معنی محتوای جالب و قابل توجه است. بنابراین اگر می‌خواهید در کار خود به سوی جلو حرکت کنید، بهتر است با خرید بازدید اینستاگرام اعتماد افراد را به خود جلب کنید. هر چه قدر هم که محتوای شما قابل توجه باشد اما باز هم در ابتدای راه، جلب توجه کردن کار سختی خواهد بود. به همین خاطر پیشنهاد ما خرید ویو است. این کار سبب می‌شود تا در ابتدای راه با سختی‌های کمتری مواجه شوید.


اگر قبلا اقدام به خرید لایک، فالوور یا کامنت کرده‌اید، حالا زمان خرید بازدید اینستاگرام است. به این دلیل که بهتر است المان‌های مختلف صفحه‌تان با یکدیگر تناسب داشته باشد. در غیر این صورت کاربران متوجه این تناقض شده و می‌فهمند که شما اقدام به خرید این المان‌ها کرده‌اید و احتمالا اعتماد خود نسبت به شما را از دست می‌دهند.

 

بازدید اینستاگرام

از چه سایت‌هایی می‌توان بازدید اینستاگرام خرید؟

خرید بازدید اینستاگرام را می‌توانید از طریق سایت‌های مختلف انجام دهید. یکی از معتبرترین سایت‌ها بای فالوور است. اصولاَ سایت‌های مختلف برای بازدید پست‎‌ها ، igtv و استوری پلن‌های متفاوتی در نظر می‌گیرند و هر کدام از این پلن‌ها مربوط به یک پست، igtv یا استوری است. اگر قصد خرید بازدید اینستاگرام به تعداد زیاد دارید حتما از پلن‌های پرحجم استفاده کنید تا در طولانی مدت در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی شود.

حتما حین ثبت پلن مطمئن شوید که از شما پسورد نمی‌خواهند. ممکن است برخی از سودجویان بعد از دریافت پسورد اقدام به اخاذی کنند.




وبگردی