آفتاب

سورپلاس، خرید لباس مجلسی، بهترین مدل مانتو و ایده هدیه تولد همسررنگ ها همیشه مهم بوده و هستند. رنگ ها می توانند چیزی را پژمرده و یا شاداب نشان دهند، این ها هستند که چشم ها را به خود خیره کرده و یا چشم ها را می زنند. درست به همین علت است که انتخاب رنگ لباس مجلسی نیز اهمیت ویژه ای دارد. هرچه که شما لباسی با مدلی زیبا انتخاب کنید اما رنگ آن مناسب نباشد، نمی توانید در مراسم حضوری چشمگیر داشته باشید.

چه کسی است که دوست نداشته باشد در مجالس و مهمانی ها به زیباترین شکل ممکن دیده شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تقریبا هیچ کس. تمایل به آراستگی و زیبایی در ما نهادینه شده و با ما خواهد بود، البته باید بگوییم که خانم ها ذاتا به این موضوع بیشتر اهمیت می دهند. حال آنکه این حس هنگامی که به یک مجلس مهم دعوت می شویم بیشتر می شود. انتخاب یک لباس مجلسی زیبا که خاص و متفاوت باشد، اهمیت بالایی دارد، اما به غیر از مدل لباس، رنگی که برای آن انتخاب می کنیم نیز مهم است. در سورپلاس می توانید بهترین مدل های لباس مجلسی را انتخاب کرده و برای خرید مدل مانتو جدید نیز بهترین نمونه ها را دنبال کنید.


بهترین ایده لباس مجلسی

رنگ ها همیشه مهم بوده و هستند. رنگ ها می توانند چیزی را پژمرده و یا شاداب نشان دهند، این ها هستند که چشم ها را به خود خیره کرده و یا چشم ها را می زنند. درست به همین علت است که انتخاب رنگ لباس مجلسی نیز اهمیت ویژه ای دارد. هرچه که شما لباسی با مدلی زیبا انتخاب کنید اما رنگ آن مناسب نباشد، نمی توانید در مراسم حضوری چشمگیر داشته باشید. از این رو خوب است با نکات مهم انتخاب رنگ لباس مجلسی آشنا شوید:
اولین چیزی که در انتخاب رنگ لباس مجلسی باید به آن توجه کنید این است که رنگ مورد نظر به شما بیاید. حتما می دانید که هر رنگی برای هر رنگ‌ پوستی متناسب نیست. از این‌ رو اولین ‌گام این‌است که رنگی را انتخاب کنید که با پوست شما همخوانی داشته باشد.‌
اگر لباسی که به تن می کنید را دوست نداشته باشید، هر چند که زیبا باشد، مطمئنا در مراسمی که حضور پیدا می کنید، خوشحال نخواهید بود. ممکن است این مراسم جشن تولد پسر شما بوده و توصیه می کنیم آن قدرها که برای انتخاب متن تولد پسرم مشتاق هستید، به انتخاب لباس خود نیز اهمیت بدهید.


 

سبک ‌مهمانی چیست

گام بعدی در انتخاب رنگ، این است که سبک‌ مهمانی که در آن حضور پیدا می کنید را بسنجید. مثلا اگر مراسم بسیار رسمی و خشک است، نباید به سراغ رنگ های تند و زننده مانند زرد، فسفری و ... بروید. یا برعکس، اگر بیشتر جمعیت جمع را جوان ها تشکیل می دهند، می توانید با خیالی آسوده رنگ های جذاب و شاد را انتخاب کنید. البته دو گام قبل را فراموش ‌نکنید.

مدل لباس

مورد بعد در انتخاب رنگ، مدل لباس است. حتما می دانید که ‌هر رنگی برای هر مدلی کاربرد ندارد.برای جشن تولد همسر حتما ایده های جذابی داشته باشید. درست است که هر پارچه ای می تواند به رنگ‌های مختلفی تولید شود، اما‌ ماهیت برخی از پارچه ها به گونه ای است که رنگ‌های خاصی روی آن جذابیت ایجاد می کند. حال آنکه این موضوع به مدل لباس مجلسی نیز تعمیم‌ پیدا می کند. پس مدل لباس مجلسی خود را بررسی کرده و متناسب با آن رنگ‌ مورد نظرتان را البته با در نظر گرفتن گام‌های پیشین، انتخاب نمایید.‌


قد لباس مجلسی

شاید باورتان نشود، اما قد لباس ‌مجلسی در انتخاب رنگ آن نیز بسیار مهم است. چرا؟ زیرا گاهی اوقات برخی از رنگ ها برای یک لباس دنباله دار جذابیت ندارند.‌ در واقع در برخی مواقع رنگ‌ها بر اساس موارد مختلفی دسته بندی می شوند که یکی از آن ها، قد لباس است.

اکسسوری های شما کدامند؟

اکنون نوبت به انتخاب اکسسوری ها می رسد. در واقع شما باید این ‌نکته را مد نظر داشته باشید که اکسسوری ها اثربخشی بالایی در جلوه لباس مجلسی شما دارند. انتخاب گردنبند، گوشواره، دستبند، انگشتر، کفش، کیف و ... همگی به بهتر دیده شدن لباس شما کمک شایانی می کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم‌ حتما این موارد را در انتخاب لباس مد نظر قرار دهید.
سخن پایانی
همان طور که خواندید، انتخاب رنگ فرایندی دارد که بهتر است رعایت کنید. رفتن‌به فروشگاه ها و جست و جو برای لباس مجلسی می تواند کار سختی باشد، اگر که نکات ‌مهم در این رابطه را ندانیم. یا برعکس، حتی می‌توانیم‌ به راحتی خرید کنیم، اما نتیجه، آن‌ چیزی نخواهد شد که ما برایش برنامه ریزی کرده بودیم. پس به شما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب رنگ لباس مجلسی، حتما به این نکات مهم توجه نمایید. در سورپلاس این امکان را دارید که بهترین ایده ها را دنبال کرده و خریدی مطمئن را با استفاده از این الگوها تجربه کنید.