آفتاب

راههای نظافت و ضدعفونی حرفه ای هتل هایکی از دغدغه های مدیریتی در هر فضای بزرگ و گسترده ای انتخاب و به کارگیری شیوه های مناسب نظافت بشمار می آید چراکه ایجاد محیطی تمیز، زیبا و بهداشتی می تواند موجب رونق کسب و کار و افزایش شهرت و اعتبار یک مرکز گردد.

هتل ها و اقامتگاه ها بدون شک در صف اصلی این مراکز به شمار می آیند که نظافت در آنها مطابق برنامه ای مستمر و منظم انجام می پذیرد. امروزه با استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی از میان برداشتن آلودگی ها از بخش های مختلف یک هتل دیگر عملیاتی دشوار و زمانبر نبوده و به سادگی انجام پذیر است. تنها با شناخت نوع آلودگی، انتخاب و خرید دستگاه نظافت صنعتی مناسب می توان به این مهم دست یافت.

شریف صنعت پارسا دارنده نمایندگی رسمی از شرکت نیلفیسک دانمارک اماده همکاری با هتل ها و مراکز گردشگری به منظور ارائه دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی می باشد.
مشاهده وبسایت و محصولات:  sharifsanat.com
تماس با کارشناسان: 45473000-021تجهیزات نظافت صنعتی

آماده سازی هتل با تجهیزات نظافت صنعتی

با توجه به زمان محدود میان جابجایی مسافران و اقامت مسافر جدید و از آنجا که یک هتل تقریبا در تمامی ساعات روز با مراجعه کننده روبرو می باشد، لازم است تا از یک دستگاه قدرتمند، در عین حال کم صدا و با امکان مانورپذیری بالا استفاده نمود. حجم بالایی از گرد و خاک و انواع آلودگی های خشک با ورود افراد و از طریق کفش آنها به لابی و راهرو ها انتقال می یابد که در صورت عدم حذف به موقع و مداوم این آلودگی ها، سطح بهداشت محیط و زیبایی آن کاهش می یابد. جاروبرقی هتلی دستگاه مناسبی برای انجام نظافت روزانه اتاق ها و راهروهای طبقات می باشد. مکنده هتلی با ایجاد خلا در داخل مخزن موجب مکش هوا به همراه آلودگی ها شده و تنها کافی است تا دستگاهی با قدرت و سرعت مکش مناسب انتخاب گردد تا بار نظافتی یک هتل به طرز چشم گیری کاهش یابد.
کمپانی نیلفیسک با طراحی جاروبرقی هتلی کم صدا و جمع و جور امکان نظافت موثر بدون ایجاد هیچگونه مزاحمتی برای افراد را فراهم آورده است. ابعاد مناسب این دستگاه ها رفت و آمد افراد در اینگونه محیط های پر تردد را دچار مخاطره نمی نماید. امکان نصب فیلتر هپا و وجود چرخ های روان، امکان نصب انواع برس و سری همگی از گزینه هایی هستند که در جاروبرقی های هتلی برند نیلفیسک رعایت شده است. تجهیزات نظافت صنعتی

شستشوی عمیق زمین با کفشوی صنعتی

پس از حذف آلودگی های خشک نوبت به شستشوی سطوح کف می رسد. با توجه به حجم بالای تردد در این محیط ها، شستشوی سطوح کف باید با سرعت بالایی انجام پذیرد لذا کمپانی نیلفیسک با طراحی انواع زمین شوی صنعتی یا اسکرابر با قابلیت های ویژه سبب سهولت در حذف آلودگی ها از سطوح شده است. دستگاه اسکرابر مجهز به برس های دیسکی شکل بوده که آب تمیز بر روی آنها پاشیده شده و با حرکت دوار بر سطوح آلوده کف، مقاطع مورد نظر را شستشوی می نمایند. استفاده حداقلی از آب و همچنین امکان خشک شدن سطح تنها بلافاصله پس از انجام عملیات شستشوی از مهم ترین ویژگی کفشوی صنعتی می باشد که با توجه به میزان رفت و آمد افراد در محیط هایی همچون لابی هتل، ورودی ها و کلیه فضاهای عمومی اعم از راهرو ها و سالن رستوران هیچ گونه مشکلی در روند عبور و مرور افراد به وجود نخواهد آمد.


تجهیزات نظافت صنعتی

خرید زمین شوی صنعتی مناسب

لابی و سطوح سنگی و سرامیکی غیر مفروش راهرو ها در هتل بر اثر تردد افراد و جابجایی چمدان مسافر دچار آلودگی می شود. عدم نظافت این سطوح که شامل لابی، راهرو ها، فضای داخلی و سالن ها می شوند، علاوه بر تاثیر گذاری در فروش و جلب رضایت مسافر، سطح بهداشت محیط را پایین می آورد. نیاز یک هتل به یک دستگاه اسکرابر صنعتی کاملا آشکار است اما پیش از هرگونه اقدام برای خرید لازم است تا ویژگی های محیط از جمله وسعت، سطح صدای تولیدی مجاز در هر بخش، حجم مخزن آب تمیز دستگاه، تعداد برس ها، کابلی یا شارژی بودن دستگاه و سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت ماشین اسکرابر مورد توجه قرار گیرد تا دستگاهی کاملا مطابق با نیاز محیط خریداری شود.
 
وبگردی