آفتاب

معرفی چند تابلو تبلیغاتی جدیدتابلو سازی را می توان به عنوان یک شغل در دسته حرفه های هنری نام برد که مسلما مواردی چون خطاطی، نقاشی، حروف سازی و بسیاری دیگر از موارد مشابه دلیلی قاطع بر این انتخاب می باشند.

امروزه یکی از مهمترین عواملی که نقش مفید و موثری در بازاریابی و درآمد زایی مشاغل دارد تابلوهای تبلیغاتی و تبلیغات محیطی است که خود به چندین روش و نوع های مختلف قابل تولید در کارگاه و مجموعه های تابلو سازی می باشد. لذا در ادامه مطلب قصد داریم تا به معرفی چند نوع پر فروش و البته کاربردی آنها در تبلیغات بپردازیم که پیشنها می شود جهت فروش و کسب در آمد بهتر تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

معرفی چند تابلو تبلیغاتی جدید

تابلو سازی و ساخت تابلو های مدرن

تابلو سازی را می توان به عنوان یک شغل در دسته حرفه های هنری نام برد که مسلما مواردی چون خطاطی، نقاشی، حروف سازی و بسیاری دیگر از موارد مشابه دلیلی قاطع بر این انتخاب می باشند.
اما حرفه هنری تابلو سازی تنها به حس و حال هنر ختم نمی شود و در موازات این مورد، عامل موثر دیگری به نام تکنولوژی نیز در ساخت تابلو های مدرن و جدید بسیار کار آمد می باشد که در کنار نوآوری و ایده پردازی می تواند در جهت خلق و ساخت تابلو های تبلیغاتی جدید از مهمترین های تبلیغات محیطی باشد.

در ادامه مطلب به معرفی و توضیح چند نوع از تابلو های تبلیغاتی جدید که موضوع تکنولوژی، ایده پردازی، نوآوری و خلاقیت در آنها کاملا مشهود است خواهیم پرداخت.

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم
از اولین موارد و گذینه های تابلو تبلیغاتی که حس تکنولوژی و نوآوری در آن موج می زند را می توان تابلو چلنیوم نام برد؛ تابلو چلنیوم بیش از 3 دهه است که در صنعت تابلو سازی جولان می دهد و یکی از پر فروش ترین تابلو های تبلیغاتی بشمار می رود که در دسته حروف های برجسته نیز قرار دارد.
تابلو چلنیوم که نام اصلی آن چنلیوم است نوعی حروف برجسته است که سطح آن پلکسی گلاس و لبه آن یک نوع آلومینیوم به نام چنلیوم است؛ حروف برجسته چلنیوم که قابلیت نور پردازی را دارد از مزیت های بسیاری مانند مصرف برق پایین، تنوع در ساخت، طول عمر بالا، قیمت مناسب و بسیاری دیگر از موارد برخوردار است که از مهمترین آنها می توان به تنوع در ساخت این حروف اشاره نمود؛ در واقع باید گفت که ساخت و تولید انواع تابلو چلنیوم از مهمترین و بارزترین مزیت های آن بشمار می رود که این مهم از اصلی ترین دلایل در قرار دادن این حروف در جدول تابلوهای تبلیغاتی جدید خواهد بود.
برخی از حروف های جدید چلنیوم عبارتند از: حروف چلنیوم پانچ، حروف چلنیوم نور اندریک، حروف چلنیوم لبه پانچ، حروف چلنیوم هفت رنگ، حروف چلنیوم پیکسلی و انواع حروف چلنیوم دیگر.

تابلو لایت باکس فریم لس

تابلو لایت باکس فریم لس
لایت باکس که دو کلمه لاتین است در زبان فارسی به جعبه نور معنی می شود و با استفاده از متریال هایی مانند ام دی اف، کامپوزیت، پلکسی گلاس و آلومینیوم ساخته می شود. لایت باکس در انواع مختلفی ساخته می شود که در صنعت تابلو سازی به عنوان یک تابلو و گذینه تبلیغاتی به کار گرفته می شود که تمامی آنها با عنوان تابلو لایت باکس همراه با یک پسوند که مشخص کننده نوع لایت باکس می باشد شناخته می شوند.
همانطور طور که گفتیم لایت باکس به معنی جعبه نور است که در ابتدا یک باکس یا همان جعبه با متریال های نام برده شده ساخته می شود و بعد از آن توسط المان های نوری مانند مهتابی یا اس ام دی نور پردازی می شود.
به نمایش گذاشتن تبلیغ با استفاده از لایت باکس به این صورت است که بعد از ساخت و روشنایی آن، یک تصویر یا متن و یا تلفیقی از هر دو به شکل چاپ روی لایت باکس قرار داده شده و نهایتا به اهداف تبلیغاتی خود دست خواهیم یافت.
یکی از انواع لایت باکس که امروزه از جدیدترین تابلو های لایت باکس در تابلو سازی بشمار می رود، تابلو لایت باکس فریم لس یا بدون قاب است. ظاهر این لایت باکس به گونه ای است که از نمای روبرو هیچ نوع قابی قابل مشاهده نیست و در واقع تنها شاهد نمایی به صورت کاملا تصویری یا متنی خواهیم بود.
ضخامت تابلو لایت باکس فریم لس چیزی در حدود 2.5 سانتیمتر است که همین مورد در کنار مواردی چون زیبایی، نور یکدست، تعویض سریع چاپ بک لایت، چاپ پارچه و مصرف برق پایین، این تابلو را به یکی از پر فروش ترین و جدیدترین لایت باکس ها تبدیل نموده است.

نکته مهم دیگری که می بایست به آن اشاره داشت این است که اکثر تابلو های لایت باکس به صورت ضد آب و در ضخامت های متفاوت نیز قابل ساخت می باشند که جهت اطلاعات بیشتر در مورد آنها می توان بخش محصولات تابلو سازی نوین لایت را مشاهده نمود.

تابلو مغازه چوب ترمووود

ترمووود یک نوع چوب است که از دوام بسیار بالایی برخوردار است و در صنایعی مانند دکوراسیون داخلی، ساختمان سازی، تابلو سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین عاملی که این نوع از چوب را در مقابل بسیاری از شرایط جوی مقاوم می سازد، مرحله تولید آن است.
تولید چوب ترمووود به این صورت است که این نوع از چوب را بعد از برش دادن در کوره هایی مخصوص تا 220 درجه سانتیگراد حرارت می دهند که این عمل باعث می شود تا تمامی حشرات و جانوران ریز داخل چوب از بین رفته و چوب از مقاومت بالایی برخوردار شود.
چوب ترمووود امروزه در جهت ساخت تابلو مغازه چوبی از مهمترین و کاربردی ترین متریالها بشمار می رود که همه روزه می توانیم شاهد تابلو های مدرن و جدید چوبی در سطح شهر باشیم.
البته موضوعی که زیبایی تابلو مغازه چوبی را چندین برابر افزایش می دهد استفاده از حروف های برجسته و تابلو های تبلیغاتی مدرن در تابلو می باشد که این مورد همراه با خلاقیت در طراحی می تواند اثرات مثبتی را در خروجی تابلو ایجاد نماید.

در این مطلب جهت درک بهتر از تبلیغات محیطی مدرن با 3 نوع از تابلو های تبلیغاتی جدید آشنا شدیم؛ اما در آخر باید به این موضوع اشاره داشت که عنوان تابلو های تبلیغاتی جدید در تابلو سازی تنها مختص یک یا چند نمونه تابلو نخواهد بود و این ایده پردازی ها و خلاقیت های یک مجموعه تابلو سازی است که می تواند به یک تابلو برچسب جدیدترین و مدرنترین را بچسباند.
وبگردی