آفتاب

پماد کیمیا موثر در درمان زخم دیابت!همانطور که میدانید افرادی که دچار بیماری دیابت هستند باید کارهایی را جهت پیشگیری از زخم دیابت و عوارض شایع دیگر که این بیماری به دنبال دارد انجامد دهند ؛ شایع ترین عارضه این بیماری درگیر شدن با زخم دیابت در نواحی تحت فشار خصوصا پاهاست.

پماد کیمیا دستاورد سالها تحقیق و پژوهش آقای محمد نژادی است . این پماد برای درمان زخم دیابت ، درمان زخم بستر ، درمان زخم بورگر ، درمان زخم سوختگی ها و .. مورد استفاده قرار می گیرد ؛ موادی که داخل این پماد استفاده شده از تهاجم میکروب ها به بافت ها جلوگیری مینماید و به طور مستقیم در بهبود زخم ها تاثیر میگذارد و موجب ایجاد محیطی برای رشد مجدد بافت و ترمیم کامل زخم میگردد.

مکانیسم اثر پماد کیمیا :

* جلوگیری از ایجاد عفونت به علت خواص باکتریو استاتیکی ، آنتی باکتریایی
* از بین بردن بافت های مرده یا دبریدمان ( ماندن این بافتها باعث می شود تا زخم گسترش پیدا کرده و باعث  تخریب و فاسد شدن منطقه ای که درگیر شده ، شود.)
* خون رسانی ، اکسیژن رسانی که باعث می شود جریان خون و تغذیه بافت صورت گیرد.
* ایجاد رطوبت و پیشگیری از خشکی پوشت که روند ترمیم زخم را تسریع می کند.
* التهاب زخم ، درد ، سوزش ، را کاهش می دهد و از تاول زدن جلوگیری می کند.


درمان زخم دیابت


هرآنچه که باید راجع به درمان زخم دیابت و ارتباط آن با دیابت بدانید!

همانطور که میدانید افرادی که دچار بیماری دیابت هستند باید کارهایی را جهت پیشگیری از زخم دیابت و عوارض شایع دیگر که این بیماری به دنبال دارد انجامد دهند ؛ شایع ترین عارضه این بیماری درگیر شدن با زخم دیابت در نواحی تحت فشار خصوصا پاهاست.
زخم دیابت هم همانند بیماری دیابت خیلی نامحسوس ایجاد شود و شما ممکن است مدتها اصلاً متوجه آن نشوید بنابراین پیشنهاد میشود راه های پیشگیری از زخم دیابت را جدی بگیرید.
اقدامات لازم جهت پیشگیری از زخم دیابت :
- اول از همه از خوردن مواد غذایی که قند فراوان دارد پرهیز کنید چراکه باعث می شود قند خون شما بالا رود و مستعد ایجاد زخم دیابت شوید . رعایت یک رژیم غذایی سالم به شما در جلوگیری از بالا رفتن قند خون و در نتیجه ایجاد زخم دیابتی کمک میکند.
- دومین کار این است که روزانه قند خونتان را با دستگاه های تست قندی که داخل منزل دارید بررسی کنید.
- سومین کاری که حتما باید انجام دهید این است که روزانه پاهای خود را بررسی کنید چرا؟ زیرا  زخم دیابت در اکثر افراد در قسمت پا ایجاد می شود و گسترش پیدا می کند. پس حتما بین انگشتان پای خود را روزانه یا هفته ای یک بار مورد بررسی قرار دهید. پماد کیمیا در پیشگیری از زخم دیابت بسیار موثر است پیشنهاد میشود روزانه بعد از شستشو پاهایتان را با این پماد ماساژ دهید.


 
درمان زخم دیابت


حالا از کجا بفهمیم که باید به فکر درمان زخم دیابت بیفتیم؟

علائمی که به شما می گوید متاسفانه دچار زخم دیابت شدید شامل موارد زیر می شود :
-حسی در پاهایتان ندارید و وقتی پونز یا سوزنی در پاهایتان فرو برود آن را متوجه نخواهید شد.
-پاهایتان گز گز می کند و خواب رفتگی مداوم را حس خواهید کرد که اصلا نشانه ی خوبی نیست.
-در طول روز وقت به خانه برمیگردید جوراب یا داخل کفشتان احساس خیسی می کنید و مطمئناً همه ی ما فکر میکنیم که عرق کرده است ولی بهتر است بعد از اینکه متوجه کمترین خیسی در جوراب یا کفشتان شدید آن را مورد بررسی قرار دهید و پشت گوش نیندازید.
تغییر شکل در پاها هم یکی از نشانه هایی است که به شما اعلام می کند زخم دیابت در راه است و باید آگاه باشید. منظور از تغییر شکل در پاها این است که بیش از حد لاغر می شود یا خیلی ورم می کند حتما با دکترتان مشورت کنید تا او شما را راهنمایی کند.

چه راهی برای درمان زخم دیابت مناسب است ؟

در اول متن مطمئناً آن را مطالعه کردید به پماد کیمیا اشاره کردیم که برای درمان هر نوع زخمی به شدت موثر است و می تواند سریعاً زخم را از بین ببرد.
پماد کیمیا برای درمان زخم دیابت بسیار موثر است و اگر از همان لحظه ای که متوجه شدید شروع به استفاده از این پماد کنید به راحتی می توان گفت که شما می توانید درمان زخم دیابت را به سریعترین شکل ممکن انجام دهید.
اگر هم یک عوض از بدنتان در اثر زخم دیابت قطع کرده اید و دوباره زخم ایجاد شد نگران نباشید چراکه پماد کیمیا با خواص درمانی و مکانیسمی که دارد درمان را انجام می دهد.  
اما در کنار استفاده از پماد کیمیا باید قند خونتان را هم کنترل کنید چراکه اگر اکتفا به پماد کیمیا بکنید و قند خون را کنترل نکنید هیچوقت تاثیر آن را نخواهید دید.


 
درمان زخم دیابت


هرآنچه که باید راجع به زخم بستر و پیشگیری از آن بدانید!

بسیاری از افرادی که مجبورند در بستر و روی ویلچر ساعات طولانی را سپری کنند از همان روز اول باید شروع به پیشگیری از زخم بستر را شروع کنید تا بیمار شما یا خودتان دچار این زخم دردناک نشوید این را هم نگویید که من نمیگیرم هر کسی که در ساعات طولانی روی تخت به سر می برد حتما دچار این زخم می شود مگر اینکه کارهایی را انجام دهد که به این زخم دچار نشود.
و این نکته را هم می دانید که هرچقدر برای درمان زخم بستر و پیشگیری از آن به موقع اقدام کنید نتیجه ی مثبتی خواهید گرفت و مطمئناً دچار عفونت و درد بیشتری هم نخواهید شد.
خلاصه زخم بستر افرادی که ساعات زیادی را روی تخت و روی ویلچر می گذرانند خیلی دوست دارد پس حواستان را جمع کنید تا با راه های پیشگیری از آن دوری کنید.


 درمان زخم دیابت


راه هایی که برای پیشگیری از زخم بستر باید انجام دهید !

-یکی از اصولی ترین و مهم ترین کارهایی که شما باید برای پیشگیری از زخم بستر انجام دهید این است که روزانه بیمار را بررسی کنید مخصوصا نقاطی از بدنش که بیشتر با تخت تماس دارد مثل : پشت سر ، پشت گوش ، پشت دست ها ، پشت پاها ، پشت کتف ها ، قسمت نشیمن‌گاه و ...
-دوم اینکه بهتر است او را چند ساعت یک بار جابجا کنید تا فشار در نقاطی از بدن او کاهش پیدا کند اگر هم بیمارتان قادر به راه رفتن است حتما او را چند دقیقه ای راه ببرید.
-سوم اینکه ملحفه و رو بالشتی تخت را حتما هر چند روز یکبار تعویض کنید.
-در آخر هم اگر بیمار شما بی اختیاری ادرار دارد بهتر است از خشک بودن جای او مطمئن شوید چراکه اگر رطوبت در ساعات طولانی روی تخت بماند ممکن است پوست او که در معرض رطوبت قرار گرفته عفونت کرده و زخم بستر ایجاد شود.

چه کاری باید برای درمان زخم بستر انجام داد؟

اگر بیمار شما دچار زخم بستر شد اصلاً نگران نباشید همین که الان در حال مطالعه ی این مقاله هستید چند قدم از بقیه جلو هستید و می توانید به بیمارتان کمک کنید.
برای درمان زخم بستر لازم نیست کار سختی انجام دهید کافیست فقط پماد کیمیا را تهیه کنید و آن را طبق دستور العملش روی زخم بزنید و بهبود آن را تماشا کنید.
پماد کیمیا خواص درمانی بسیار عالی دارد که باعث می شود درمان زخم بستر قطعی و بدون هیچ بازگشتی انجام شود به شرط اینکه تا آخر پماد را استفاده کنید و یک روز هم آن را به تعویق نیندازید.درمان زخم دیابت

سفارش پماد کیمیا

در انتها فهمیدیم که زخم دیابت و زخم بستر برای هر کسی که اتفاق بیفتد چقدر می تواند دردناک و طاقت فرسا باشد و راه های دیگری هم برای درمان هستند. اما از این مطمئن هستید که می تواند موثر باشد یا نه؟ اگر اهل ریسک کردن نیستید و دنبال راه درمان قطعی هستید بهتر است از پماد کیمیا استفاده کنید.
پماد کیمیا درمان زخم بستر و درمان زخم دیابت ، درمان زخم بورگر ، درمان زخم سوختگی و ... را به صورت قطعی انجام می دهد.
به دلیل شرایط اضطراری ناشی از ویروس کرونا و مشکلات ارسال کالا از طریق پست لطفا جهت سفارش پماد با ما تماس بگیرید.
وبگردی