آفتاب

خرید اینترنتی انواع ایسیوتا به حال ایسیو خریداری کرده اید و بعد از مدتی ایسیو موردنظر خراب شده باشد؟ قطعا این یکی از مواردی است که روزانه تعمیرکاران با آن برخورد دارند. افراد زیادی وجود دارند که به خوبی از این موضوع آگاه هستند که شما درباره ی ایسیو یا همان کامپیوتر خودرو اطلاعاتی را در اختیار ندارید به همین علت به راحتی ایسیو نامناسب را قیمت بالا به شما می فروشند

خرید اینترنتی ایسیو از فروشگاه معتبر

تا به حال ایسیو خریداری کرده اید و بعد از مدتی ایسیو موردنظر خراب شده باشد؟ قطعا این یکی از مواردی است که روزانه تعمیرکاران با آن برخورد دارند. افراد زیادی وجود دارند که به خوبی از این موضوع آگاه هستند که شما درباره ی ایسیو یا همان کامپیوتر خودرو اطلاعاتی را در اختیار ندارید به همین علت به راحتی ایسیو نامناسب را قیمت بالا به شما می فروشند شما هم از همه جا بی خبر فکر می کنید در این زمینه سود کرده اید در صورتی که اینطور نیست!
 اما به نظر شما باید چه کار کنید که دیگر همچین مشکلاتی برای شما پیش نیاید؟ راه حل های مختلفی در این زمینه وجود دارد که می توانید پیشگیری کنید تا دیگر اینطور مشکلات برای شما پیش نیاید. یکی از این راه حل ها این است که زمانی را بگذارید تا بهترین فروشگاه معتبر در زمینه ی خرید ایسیو را پیدا کنید. با توجه به تجربه های قبلی قطعا برای شما سخت است که بخواهید به فروشگاه هایی که در زمینه فروش ایسیو فعالیت می کنند اعتماد کنید اما بلاخره که باید اقدام به خرید ایسیو کنید!
 در زمینه می توانید کمی در اینترنت جستجو کنید فروشگاه های زیادی هستند که در فضای اینترنت هم فعالیت می کنند و به شما این امکان را می دهند تا هم درباره ی ایسیو اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و هم باکیفیت ترین و بهترین ایسیو را برای خود خریداری کنید. برای مثال فروشگاه اینترنتی کارا یدک ! سوالی که پیش می آید این است که چرا به فروشگاه اینترنتی کارا یدک اعتماد کنیم؟ 

چگونه معتبرترین فروشگاه فروش ایسیو را پیدا کنیم؟

در بالا گفته شد که یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن فروشگاه خرید و فروش ایسیو جستجو در فضای اینترنت است. ما به شما فروشگاه کارا یدک را معرفی کردیم اما چرا؟ یکی از دلایل معرفی این فروشگاه این است که علاوه بر فروش کامپیوتر خودرو ، تعمیرات مربوط به کامپیوتر خودرو را برای شما انجام می دهد.
 گاهی اوقات پیش آمده که نیاز نبوده است یک ایسیو جدید بر روی خودرو خود نصب کنید و تنها با تعمیر ایسیو می توانید مشکل را برطرف کنید. اما یکی از نکاتی که همیشه باید به یاد داشته باشید این است که تعمیر کامپیوتر خودرو خود را هم به هر جایی نسپارید. همانطور که گفته شد کارا یدک علاوه بر فروش ایسیو خودرو خدمات تعمیر ایسیو خودرو را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد .

تعمیر کامپیوتر خودرو به کمک تجهیزات مناسب

تعمیر کامپیوتر خودرو یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید چرا که افراد سودجو در این زمینه نیز از شما سوء استفاده می کنند. گاهی شما برای پیدا کردن مشکل ایسیو کروز خود به سراغ تعمیرکار می روید اما تعمیرکار با کمی بررسی به شما می گوید که باید یک ایسیو جدید خریداری کنید با این که با یک تعمیر کوچک می توان مشکل را برطرف کرد!
 این یعنی شما باید هزینه ی بیشتری بپردازید برای کاری که می توان با کمترین هزینه آن را انجام بدهید. به این نکته توجه داشته باشید که تعمیرکار با نگاه کردن به کامپیوتر خودرو متوجه نمی شود که کدام بخش از ایسیو دچار مشکل شده است بلکه برای پیدا کردن مشکل ایسیو باید از دستگاه دیاگ استفاده شود.
دستگاه دیاگ به عیب یاب خودرو نیز معروف می باشد که برای تعمیر کامپیوتر خودرو از تجهیزات مهم به شمار می رود. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده که برای تعمیر ایسیو نیاز به تجهیزاتی است؟
 برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست موارد زیر را بخوانید:
دستگاه دیاگ: اولین مورد دستگاه دیاگ است که در بالا نیز به آن اشاره شد. ایسیو قطعه الکترونیکی است که تمام اطلاعات خودرو را در اختیار تعمیرکار قرار می دهد اما ایسیو که زبان ندارد این اطلاعات را بگوید! در این بخش دیاگ است که به کمک می آید. دستگاه دیاگ را می توان رابط میان تعمیرکار و ایسیو زیمنس دانست.
ایسیو اطلاعات را به صورت کد برای دستگاه دیاگ ارسال می کند و تعمیرکار به کمک نرم افزار دیاگ این کدها را ترجمه می کند و متوجه مشکلات خودرو می شود.
تستسر ایسیو: برای تعمیر ایسیو باید این قطعه از خودرو خارج شود. در گذشته بعد از تعمیر ایسیو باید ایسیو وارد خودرو می شد تا تست های لازم انجام شود اما امروزه به کمک تستر ایسیو می توان متوجه شد که تعمیر ایسیو به درستی انجام شده است یا نه.
دستگاه انژکتور شور: انژکتور ارتباط کاملا مستقیمی با ایسیو دارد اگر اتفاقی برای انژکتور پیش بیاید در عملکرد ایسیو نیز اختلال ایجاد می شود. با دستگاه انژکتور شور می توان به راحتی جرم های ایجاد شده بر روی انژکتور را از بین برد.
هویه و هیتر: کامپیوتر خودرو یک قطعه الکترونیکی است و برای حل بسیاری از مشکلات آن هویه و هیتر کاربرد بسیاری خواهد داشت. پس وجود این تجهیزات در تعمیرگاهی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
تستر سیم کشی: این وسیله شاید برای تعمیر کامیپوتر خودرو کاربردی نداشته باشد اما کاربردهای دیگری خواهد داشت پس وجود این وسیله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

برای تعمیر کامپیوتر خودرو از کجا باید شروع کنیم؟

در بالا اشاره شد که برای تعمیر ایسیو باید از تعمیرگاه مناسب کمک بگیرید پس می توان گفت اولین قدم برای تعمیر کامپیوتر خودرو این است که یک جای مناسب برای تعمیر کامپیوتر خودرو را پیدا کنید. کارا یدک یکی از این تعمیرگاه ها است که می تواند خدمات مفیدی را به شما ارائه بدهد. در مرحله ی بعدی باید خودروی خود را به تعمیرگاه انتقال بدهید در این زمان تعمیرکار شروع به بررسی کامیپوتر خودرو به کمک دستگاه دیاگ می کند.
 البته این مورد گاهی در چند ساعت و گاهی چند روز طول می کشد همه ی این ها بستگی به مدل ایسیو و همچنین مدل خودروی شما دارد بعد از آن که تعمیرکار متوجه شد که کدام قیمت ایسیو خودرو شما دچار مشکل شده است به شما زمان می دهد که چه مدت طول می کشد تا تعمیر ایسیو به طور کامل انجام بشود. 

برای ایسیو خودرو چه مشکلاتی عموما پیش می آید؟

خرابی ها و مشکلات ایسیو به دور صورت می باشد که یکی به صورت نرم افزاری می باشد و دیگری مشکلات سخت افزاری آن است. در نوع اول نیازی نیست که ایسیو خودرو را از جایش بیرون آورده بلکه با وصل کردن دستگاه های مختلفی می توان ایسیو را از نظر نرم افزاری تعمیر کرد.
 اما درباره ی مشکلات سخت افزاری این موضوع صدق نمی کند و متاسفانه باید بگوییم برای تعمیر مدت زمان بیشتری هم می برد. در این روش چون قطعه ای ایسیو دچار مشکل شده است باید ایسیو از خودرو به طور کامل خارج بشود تا بتوانید تعمیرات مربوط به ایسیو را انجام بدهید. عموما هزینه ی تعمیر سخت افزاری ایسیو هم بیشتر می باشد. پس در صورتی که همچین مشکلی را مشاهده کردید سعی کنید هر چه سریع تر به آن رسیدگی کنید. 

تعمیر ایسیو یا خرید ایسیو کدام مناسب تر است؟

یکی از مواردی که باید به آن دقت داشته باشید این است که بتوانید تشخیص دهید نیاز به تعمیر ایسیو یا خرید ایسیو دارید. خیلی ها فکر می کنند خرید ایسیو کار بیهوده ای است و برعکس عده ای دیگر اعتقاد دارند تعمیر کردن ایسیو اضافه کاری است. اما موردی که ما به آن اشاره می کنیم این است که بتوانید براساس نیاز خود انتخاب درستی داشته باشید. اگر بارها تعمیر ایسیو را انجام داده اید اما باز هم دچار مشکل می شود بهتر است که به فکر خرید ایسیو باشید. 

تعمیر ایسیو یا خرید ایسیو با کارا یدک

برای تعمیر ایسیو یا خرید ایسیو می توانید با فروشگاه اینترنتی کارا یدک در ارتباط باشید. فروشگاه کارا یدک باکیفیت ترین و بهترین ایسیوها را در فروشگاه خود می فروشد. همچنین ما با استفاده از نیروهای حرفه ای تعمیر ایسیو را برای شما انجام می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با ما در تماس باشید.  تماس با کارایدک: 02136617616

وبگردی