آفتاب

بوی خوش، عامل مهم بر افزایش بازده کارمنداناغلب در محیط ادارات، سیستم های تهویه هوا به صورت مداوم در حال کارکردن هستند تا کیفیت و سلامت هوا برای کارمندان حفظ شود. با این حال در بسیاری موارد مشاهده می شود که سلامت هوای محیط به شکل مطلوب تامین نمی شود. در این حالت استفاده از تجهیزات و دستگاه های خوشبو کننده و رایحه افشان ها می تواند تاثیر گذاری بیشتری بر کیفیت هوای محیط داشته باشد.

اکثر ادارات به دلیل تعدد کارمندان، با مشکلاتی نظیر نامناسب بودن کیفیت هوای محیط مواجهند. اغلب در محیط ادارات، سیستم های تهویه هوا به صورت مداوم در حال کارکردن هستند تا کیفیت و سلامت هوا برای کارمندان حفظ شود. با این حال در بسیاری موارد مشاهده می شود که سلامت هوای محیط به شکل مطلوب تامین نمی شود. در این حالت استفاده از تجهیزات و دستگاه های خوشبو کننده و رایحه افشان ها می تواند تاثیر گذاری بیشتری بر کیفیت هوای محیط داشته باشد.
مجموعه آرورایحه با ارائه انواع تجهیزات خوشبوکننده اتوماتیک هوا و اسانس های خوشبوکننده می تواند در راه حل مناسبی برای ایجاد رایحه دلنشین در محیط های اداری شما باشد. آرورایحه ارائه دهنده انواع دستگاه خوشبو کننده و اسانس ها و رایحه های مختلف می باشد. جهت خرید می توانید در سایت آرورایحه ثبت سفارش نمایید و یا با کارشناسان فروش تماس فرمایید.
سایت: دستگاه خوشبو کننده آرورایحه
تلفن تماس: 87185555-021

استفاده از خوشبو کننده های محیط در طول دوره های مختلف رایج بوده است، تنها با تغییر سبک زندگی انسان ها نوع آن ها و نحوه استفاده کردن خوشبوکننده ها و تجهیزات رایحه افشان متفاوت شده است. محیط های مختلفی که همه انسان ها با آن سر و کار دارند نیاز به رسیدگی و توجه دارد. یکی از مسائل حائز توجه هوای موجود در اطراف انسان ها می باشد و تفاوتی ندارد که در محل مسکونی یا اداری و یا فعالیت های شغلی دیگری باشید، مساله مهم تاثیر فوق العاده زیادی است که هوای محیط بر روی عملکرد و زندگی دارد. اگر در یک محیط اداری مشغول به فعالیت باشید لزوم خوشبو کردن اداره را بعد از گذراندن یک روز سخت کاری با تردد بالای افراد مختلف در محل کار خود احساس خواهید کرد.


 دستگاه خوشبو کننده


اهداف استفاده از رایحه افشان های اتوماتیک

خوشبو کردن محیط اداری و یا هر محل دیگری مزایای زیادی دارد. از مهمترین آن تاثیر اسانس های خوشبو کننده در عملکرد کارمندان آن محل می باشد. تاثیر مستقیم مواد معطر و خوشبو بر روی بخش هایی از مغز از نظر علمی ثابت شده است و برای محیط های کاری سخت و پر تنش می تواند بسیار مورد توجه باشد زیرا مدیران هر مجموعه ای به دنبال راه حل هایی برای افزایش کار کرد و بازدهی کارمندان خود می باشند و استفاده از دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک اداری یکی از این روش ها است که نتایج بسیار خوبی را نشان داده است.

مزایا و ویژگی های استفاده از خوشبوکننده اتوماتیک

برای خوشبو کردن اداره معمولا از نوع برقی دستگاه رایحه افشان استفاده می شود، زیرا این نوع محیط ها به دلیل گستردگی نیاز به پوشش دهی خوب مواد خوشبو کننده دارند و اسپری معمولی یا دستگاه دستی یا مکانیکی نیز به خوبی محیط اداری را خوشبو نمی کند. از مزایای استفاده از دستگاه رایحه افشان اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره داشت.
-    امکان زمانبندی و قابلیت رایحه افشانی در محیط های وسیع در مدت زمان کوتاه
-    مصرف پایین اسانس و اقتصادی بودن
-    ایجاد فضای مناسب و کیفیت هوای مطلوب در محیط
-    ابعاد، طراحی و تنوع مناسب و امکان به کار گیری در محیط های مختلف صنعتی، اداری و تجاری

تاثیرات انواع رایحه خوشبو کننده در محیط اداری

برای سالن های بزرگ و محیط هایی که رفت و آمد زیاد است از راه هایی برای خوشبو کردن اداره استفاده می شود و معمولا از دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک یا رایحه افشان ها استفاده می گردد. محیط اداری با توجه به شرایط کاری که وجود دارد محیطی پر از استرس و تنش می باشد به همین دلیل استفاده از انواع اسانس خوشبو کننده می تواند باعث کاهش فشار کاری شود. از موارد دیگر استفاده می توان به بوی نامطبوعی که به دلیل تجمع افراد مختلف در محیط بسته ایجاد می گردد اشاره کرد که این مساله نیاز به خوشبو کننده اداری را ضروری می کند. برای محیط اداری می توان از انواع خوشبوکننده ها با توجه به نوع محیط شغلی استفاده نمود.


 دستگاه خوشبو کننده


افزایش بازده کارمندان با استفاده از خوشبو کننده اداری

زمانی که حس نشاط و شادابی در بین افراد یک مجموعه با خوشبو کردن اداره ایجاد می شود به صورت غیر مستقیم بر بازده کار تاثیر خواهد گذاشت. استفاده از اسانس و رایحه خوشبو کننده متناسب با مکان و موقعیت ها متفاوت خواهد بود و بستگی به شرایط و تشخیص مدیریت دارد.

ایجاد انرژی و حس نشاط در محیط

ممکن است برای تهویه هوا، ایجاد شادابی و نشاط، افزایش تمرکز کارکنان، کاهش خستگی و تنش و… از انواع مختلف دستگاه رایحه افشان اتوماتیک و رایحه خوشبو کننده استفاده کرد. ویژگی دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک هوا که دارای زمان بندی و امکان برنامه دادن می باشد موجب می شود در ساعت معین و بدون نیاز به نیروی انسانی روشن و خاموش شود و مقدار معینی که بر روی برنامه دستگاه تعیین شده است اسانس و رایحه خوشبو کننده را پراکنده کند. با خوشبو کردن اداره به راحتی می توان افزایش بازدهی کارکنان را در پایان دوره کاری مشاهده نمود.


دستگاه خوشبو کننده


 

ویژگی های خوشبوکننده اتوماتیک هوا آرورایحه

تجهیزات و دستگاه خوشبوکننده اتوماتیک هوا متنوع و مختلفی در بازار وجود دارند، اما ویژگی منحصر به فردی که تجهیزات رایحه افشان آرورایحه را از آنها متمایز می نماید استفاده از تکنولوژی اتمیزیشن در این تجهیزات خوشبوکننده اتوماتیک است. به کارگیری چنین فناوری ای در دستگاه های خوشبو سازی محیط اداری یا تجاری، امکان پخش بهینه رایحه خوشبو کننده در محیط های گسترده را فراهم کرده و میزان مصرف آن را به میزان قابل توجهی بهینه می سازد.
انواع خوشبوکننده اتوماتیک هوا آرورایحه می توانند محیط های تجاری، اداری و حتی صنعتی را با وسعت بالا به راحتی و در مدت کوتاه 5 دقیقه با رایحه خوشبو کننده مورد نظر شما آکنده کند.
کارشناسان، مشاورین و متخصصان در آرورایحه می توانند شما را در انتخاب و خرید تجهیزات رایحه افشان و انواع اسانس ها با توجه به نیاز شما راهنمایی نموده تا با استفاده از این تجهیزات بتوانید حال و هوای محیط اداری یا تجاری خود را بهبود بخشیده و بهره وری کارکنان و کسب و کار خود را ارتقا دهید.
وبگردی