آفتاب

بهترین راه های نظافت مجتمع مسکونیشرکت فرنام صنعت پاکسا با ارائه طیف وسیعی از تجهیزات مکانیزه، افتخار دارد تا نیاز های نظافتی مجموعه های مختلف را تامین نماید. این شرکت با داشتن سابقه همکاری با متولیان بخش های صنعتی و مراکز تجاری و اداری کشور، دستگاه های نظافتی متنوعی را به این بخش ها عرضه داشته است.

امروزه مجتمع های مسکونی متعددی در کشور ساخته شده و یا در حال ساخت هستند. در طراحی و ساخت این مجتمع ها امکانات مختلفی برای ساکنین در نظر گرفته شده تا بتوانند بدون خروج از محل زندگی، بعضی از نیاز های خود را رفع کنند. باشگاه ورزشی و بدنسازی، سالن نمایش، استخر و حیاط از جمله بخش هایی هستند که در مجتمع های مسکونی دیده می شوند. نظافت موثر این بخش ها با توجه به وسعت آنها و تعدد بخش های نظافتی بوسیله ابزار های دستی زمانبر بوده و کیفیت مطلوبی را نیز موجب نمی شود. به همین جهت استفاده از تجهیزات مکانیزه می تواند با کاهش زمان نظافت و افزایش کیفیت شستشوی سطوح، نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد. دستگاه های مختلف نظافتی مانند زمین شوی صنعتی به آسانی توسط کاربر هدایت می شوند. این دستگاه شستشوی سطوح کف را با استفاده از سیستم مکانیزه انجام می دهد.


 
دستگاه زمین شوی


شرکت فرنام صنعت پاکسا با ارائه طیف وسیعی از تجهیزات مکانیزه، افتخار دارد تا نیاز های نظافتی مجموعه های مختلف را تامین نماید. این شرکت با داشتن سابقه همکاری با متولیان بخش های صنعتی و مراکز تجاری و اداری کشور، دستگاه های نظافتی متنوعی را به این بخش ها عرضه داشته است. ماشین زمین شور صنعتی و دستگاه کارواش صنعتی از بهترین تجهیزات نظافتی فرنام صنعت پاکسا هستند که از برند های معتبر دنیا تامین می شوند. با استفاده از این تجهیزات در مجتمع های مسکونی در بخش های لابی، پارکینگ و حیاط می توانید، نظافت و شستشوی بهینه سطوح را انجام دهید.
 سایت: www.farnamsanat.com
شماره تماس:  02158453000 دستگاه زمین شوی


تجهیزات نظافتی مناسب مجتمع مسکونی

تجهیزات نظافتی مکانیزه مختلفی برای استفاده در مجتمع مسکونی کاربردی هستند. هریک از این تجهیزات با کم کردن زحمت نظافت، سرعت بالایی به فرآیند شستشو و نظافت محیط می دهند. برای شستشوی کف پارکینگ ها و لابی دستگاه زمین شوی صنعتی بهترین گزینه به شمار می آید. ضمن اینکه استفاده از پولیشر صنعتی برای کفسابی و جلادهی سطوح کف کاربردی است. برای شستشوی استخر و محوطه بیرونی مجتمع مسکونی شامل حیاط و سایر مشاعات نیز استفاده از دستگاه کارواش صنعتی می تواند راهکار مناسبی باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این تجهیزات و راهنمای خرید بهترین تجهیزات نظافتی برای مجتمع مسکونی ارائه خواهیم داد.


 دستگاه زمین شوی


زمین شوی مجتمع مسکونی

دستگاه زمین شوی که با نام کفشوی صنعتی یا کفشور مکانیزه نیز شناخته می شود، برای شستشوی کف راهروها، لابی و پارکینگ مجتمع مسکونی کاربردی است. این دستگاه یک سیستم پاشش محلول شستشو از زیر دستگاه دارد که با تنظیم میزان پاشش ، این محلول بر روی سطح پاشش می نماید. این ماشین زمین شور یک یا دو برس نظافتی دارد که همراه با محلول شستشو، جرم بری کف را انجام می دهد. ویژگی برجسته کفشوی، خشک کردن سطح در حین شستشو می باشد. این ویژگی به کمک یک تی مکش و موتور مکنده انجام می گیرد. در حین حرکت دستگاه و برس زنی سطح، تی آب را جمع می کند و موتور مکش آنها را به داخل مخزن منتقل می نماید. در نتیجه با استفاده از این دستگاه در پایان فرآیند نظافت سطح تقریبا خشک شده و تردد افراد در محیط بدون داشتن مزاحمت قابل انجام است. در مجتمع مسکونی بسته به وسعت محیط می توانید از زمین شوی دستی یا سرنشین دار استفاده کنید. نکته مهم در مورد خرید این دستگاه، در نظر گرفتن تناسب کارایی با وسعت محیط و تناسب ابعاد دستگاه با عرض معابر مد نظر می باشد. در صورت حذف نشدن آلودگی های عمیق با اسکرابر می توانید از مواد شوینده سازگار با آن در مخزن آب تمیز استفاده کنید. دستگاه های زمین شوی صنعتی فرنام صنعت پاکسا ارائه شده در مدل های متنوع نیاز شما را شستشوی کف مجتمع های مسکونی را برآورده می نمایند.

کاربرد پولیشر در مجتمع مسکونی

پولیشر دارای عملکرد مشابه دستگاه اسکرابر است با این تفاوت که سامانه خشک کن ندارد. ضمن اینکه این دستگاه در سیستم برس زنی با دستگاه زمین شوی صنعتی متفاوت است. سرعت چرخش برس این دستگاه به مراتب بیشتر از سرعت چرخش برس کفشوی است و بنابراین عمده کاربرد پولیشر صنعتی جلادهی سطح و کفسابی می باشد. پولیشر کنترل سخت تری نسبت به زمین شوی دارد و معمولا برای استفاده در محیط های کم وسعت بکار می آید. این دستگاه برای کفسابی و جلادهی و حذف خط و خش سطوح کف لابی مجتمع های مسکونی و پارکینگ قابل استفاده است. شستشوی تاتامی و بخش های داخلی سالن ورزشی مجتمع نیز با این دستگاه قابل انجام است. پولیشر ها فشار بالایی به سطح وارد می کنند و بنابراین بر روی سطوح حساس قابل استفاده نیستند. دستگاه زمین شویشستشوی سطوح با دستگاه کارواش صنعتی

بخش گسترده ای از امور نظافتی مجتمع مسکونی توسط دستگاه کارواش صنعتی قابل انجام است. این دستگاه یک پمپ فشار قوی دارد که با افزایش فشار آب، باعث حذف آلودگی های سطوح می شود. واترجت یا کارواش از شلنگ فشار قوی، نازل و لنس نیز تشکیل شده است. نازل در خروجی دستگاه تعیین کننده چگونگی پاشش آب به سمت سطح است. فشار آب و دبی آن از دیگر عواملی هستند که در حذف آلودگی ها موثرند. واترجت ها قابل تجهیز به انواع نازل ها مانند نازل زمین شوی هستند تا کاربر بتواند در صورت نیاز سطوح کف را به آسانی تمیز کند. این دستگاه برای شستن حیاط، محوطه بیرونی، کف پارکینگ، شیشه ها و سایر سطوح غیر حساس به فشار بالای آب قابل استفاده اند. البته باید محلی را برای خروج آب و تخلیه آن از محیط در نظر بگیرید. مزایای مهم استفاده از دستگاه کارواش صنعتی شامل کاهش مصرف آب و مواد شوینده، کاهش هزینه های نظافت، افزایش کیفیت شستشو و افزایش سرعت تمیز کردن سطوح می شوند. در مجتمع های مسکونی شستن کف، شستشوی لوله های تاسیسات، نماشویی ساختمان، لایروبی، لایه برداری و جرم گیری سطوح و حتی زنگ بری و رنگ بری با استفاده از مدل های مختلف این دستگاه امکان پذیر است. واترجت برقی تک فاز و سه فاز و کارواش صنعتی آب گرم و سرد از جمله مدل های این دستگاه هستند که با توجه به نیاز در مجتمع های مسکونی کاربرد دارند. مشاورین شرکت فرنام صنعت پاکسا ارائه دهنده بهترین تجهیزات نظافتی مکانیزه شما را در انتخاب بهترین دستگاه کارواش از بین این مدل ها راهنمایی خواهند نمود.