آفتاب

بهترین راهکار برای نگهداری عکس روی شاسیامروزه استفاده از تخته شاسی برای چاپ عکس‌ها بسیار رواج یافته است. اما شما چه راهکارهای خلاقانه‌ای برای نگهداری عکس روی شاسی در نظر دارید؟ آیا آسیب دیدگی عکس بر روی تخته شاسی به دلیل عدم نگهداری مناسب بوده است؟

همه‌ی ما خاطرات لذت بخش و دوست داشتنی خود را با عکس‌های جذاب، ثبت خواهیم نمود. نگهداری از عکس‌ها سبب یادآوری روزهای شیرین و لحظات خوش می‌باشد. برخی از عکس‌ها به مرور زمان دچار فرسودگی و از بین رفتن خواهند شد. امروزه استفاده از تخته شاسی برای چاپ عکس‌ها بسیار رواج یافته است. اما شما چه راهکارهای خلاقانه‌ای برای نگهداری عکس روی شاسی در نظر دارید؟ آیا آسیب دیدگی عکس بر روی تخته شاسی به دلیل عدم نگهداری مناسب بوده است؟ برای یافتن پاسخ این سوالات و دیگر سوالات این چنینی که ذهن شما را معطوف خود نموده است، همراه ما باشید. برای چاپ افست https://kosarprint.com/category/1690/%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%AA  به لینک قبل مراجعه کنید.
 نگهداری عکس روی شاسی


نگهداری عکس روی شاسی

نگهداری عکس روی شاسی:

عکس‌هایی که بر روی تخته شاسی نصب می‌شوند، جلوه و جذابیت بی نظیری را به همراه خواهند داشت. برای چاپ تخته شاسی https://kosarprint.com/category/191/%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%AA%D8%AE%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%A7%D8%B3%DB%8C  لینک قبل را کلیک کنید.این روزها در تمامی مکان‌ها شاهد استفاده از تخته شاسی برای چاپ عکس‌های متنوع خواهیم بود. در برخی از مواقع نیز از این تخته‌های شاسی برای تبلیغات تاثیرگذار بهره برداری خواهند نمود. برخی از این تخته‌ها دارای ابعاد بسیار بزرگ و برخی دیگر دارای ابعاد کوچکتر هستند. انتخاب و تعیین این تخته‌ها وابسته به موارد استفاده از آنها خواهد بود. تشخیص کاربران و مشتریان در ابعاد تخته شاسی، بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است. اما برای کیفیت بسیار بالا در عکس روی تخته شاسی چه باید کرد؟ نکات بسیار مهمی در این زمینه وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم :
•    کیفیت عکس‌های چاپ شده بر روی تخته شاسی، وابسته به نوع چاپ آنها می‌باشد. در برخی از مواقع از چاپ‌های نامرغوبی برای این مقوله استفاده خواهند نمود. در این صورت عکس‌های چاپ شده بر روی تخته شاسی، هرگز کیفیت ایده‌آلی را تجربه نخواهند کرد. از این رو قبل از اقدام به چاپ عکس بر روی تخته شاسی، اطلاعات مفیدی را در زمینه‌ی نوع چاپ از مشاوران مرکز چاپ و تبلیغات کوثر کسب نمایید.
•    کیفیت متریال مورد استفاده برای چاپ نیز، در نگهداری عکس روی شاسی بسیار مهم و ضروری بوده است. متریال‌های بی کیفیت و نامرغوب سبب از بین رفتن سریع و زودهنگام عکس بر روی شاسی خواهند شد. این از بین رفتن به معنای عدم وضوح مناسب و جذابیت تصویر خواهد بود. از متریال‌های مناسب در این مجموعه، می‌توان به رنگ مناسب برای چاپ، ورق‌های با کیفیت و ... اشاره نمود.
•    برای اینکه بتوانید به بهترین نحو از عکس‌های چاپ شده بر روی تخته شاسی، مراقبت نمایید، به برخی از عوامل مانند میزان دمای محیط، گردگیری و تمیز کردن تخته شاسی در زمان مقرر، نصب در محل مناسب و دور از نورهای ماوراءبنفش و ... توجه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی‌تر در این زمینه‌ می‌توانید با مشاوران متخصص مرکز چاپ و تبلیغات کوثر ارتباط برقرار نمایید. برای چاپ بروشور https://kosarprint.com/category/1701/%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%88%D8%B1  از لینک قبل استفاده کنید.


 نگهداری عکس روی شاسی


نگهداری عکس روی شاسی
نگهداری چاپ روی تخته شاسی :
تخته شاسی‌ها که اتفاقا محبوبیت بسیار زیادی در کشور ما داشته و بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند، از یک تخته در ابعاد دلخواه تولید شده‌اند که بر روی آنها یک چسب دو طرفه که مخصوص کاغذ است، تعبیه شده است. این چسب‌ها نگهداری عکس مورد نظر بر روی تخته شاسی را در بر خواهند داشت. لذا باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. لازم به ذکر است که این چسب ها در برابر برخی از عوامل قدرت خود را از دست داده و کیفیت عکس را از بین خواهند برد. از جمله این عوامل عبارتند از مواد شوینده، نم و رطوبت و ... .لذا برای اینکه بتوانید ماندگاری بلند مدتی را تجربه نمایید، بهتر است در نگهداری از این محصولات کوشا و مطلع باشید.
 
نگهداری عکس روی شاسی

مزایای چاپ افست برای چاپ کردن:

از چاپ افست به عنوان طلای استاندارد صنعت چاپ یاد می‌کنند. چاپ افست به طور گسترده‌ای، بهترین روش برای چاپ چند رنگ برای تبلیغات عکاسی در مقیاس کامل محسوب می شود. امروزه شاهد موارد استفاده‌ی گسترده از چاپ افست در صنعت چاپ خواهیم بود. از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت بالا:

با چاپ افست، هر بار انتظار یک تصویر چاپی با کیفیت بالا را خواهید داشت. اپراتور چاپگر می‌تواند جریان جوهر را از طریق چهار صفحه رنگی کنترل نماید، این بدان معناست که چاپ‌های بی مصرف و مشکلات کنتراست کمتر رخ خواهد داد. در نتیجه شما بر روی هر قطعه، تصاویر بی عیب و نقص را دریافت می‌کنید.

هزینه کم و مقرون به صرفه:

مراحل اولیه راه اندازی، چند مرحله اضافی را در بر می‌گیرد که به اطمینان از ثبات و سرعت در چاپ سفارشات با حجم بالا کمک می‌کند. کیفیت برای چاپ تصاویر با حجم بالاتر بهتر بوده و هزینه کلی کمتری را برای حجم درخواستی در بردارد.

انعطاف پذیری در طراحی:

پوشش لاستیکی انعطاف پذیر مورد استفاده در چاپ افست به راحتی با سطوح و اشکال مختلف مطابقت دارد. روی ظروف گرد یا بطری‌های پلاستیکی یا چاپ برچسب‌ها ، آستین‌ها و غیره طرح مورد نظر را به راحتی چاپ کنید. لیتوگرافی افست همچنین بهترین انتخاب برای چاپ روی مواد مختلف مانند چوب ، بوم ، پارچه ، فلز ، پلاستیک و انواع کاغذ با درجه بندی مختلف است.

سرعت بالا:

صفحات فلزی سفارشی ایجاد شده برای پروژه مورد نظر، به راحتی و با سرعت بالا تولید می شوند. یک فرایند دقیق کامپیوتری تصاویر را به صفحه فلزی منتقل می‌کند و هرکدام از آنها توانایی یک میلیون برداشت را دارند. رسانه چاپی هرگز باعث افزایش طول عمر هر صفحه از فلز نخواهد شد.


 نگهداری عکس روی شاسی


نگهداری عکس روی شاسی
خلاصه نکات مقاله:
چاپ افست بهترین انتخاب شما برای سفارشات چاپ با حجم زیاد است که تولید، مثل تصویر باید دارای کیفیت رنگ ، انتقال واضح و نتایج درجه حرفه ای باشد. بر اساس تطبیق پذیری ، مقرون به صرفه بودن و عملکرد چاپ افست ، به راحتی از سایر تکنیک های چاپ بالاتر است.وبگردی