آفتاب

افزایش بهداشت رستوران با تجهیزات تخصصیتوجه و پرداختن به نظافت و بهداشت در هر محیطی حائز اهمیت است، اما حساسیت بالای بهداشتی در برخی مراکز این اهمیت را دوچندان می نماید.

رستوران ها، آشپزخانه های بزرگ صنعتی، کافی شاپ ها، سلف سرویس ها و به طور کلی تمامی مراکز در ارتباط با تهیه و توزیع غذا به دلیل ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم با سلامت افراد جامعه، به یک برنامه نظافتی دقیق و منظم نیاز دارند. علاوه بر این، یک محیط تمیز و درخشان می تواند تاثیر بسزایی در جذب مشتری و رونق کسب و کار یک رستوران داشته باشد. امروزه یکی از اصلی ترین روش ها برای انجام عملیات نظافتی در رستوران ها و مراکز مشابه به کارگیری دستگاه های تخصصی و مکانیزه ای است که ضمن افزایش کیفیت، زمان لازم برای نظافت را کاهش داده و در طولانی مدت با کاهش مصرف آب و مواد شوینده صرفه اقتصادی به همراه دارد.

شرکت ابراهیم ارائه دهنده راهکارها و تجهیزات نظافت صنعتی با بیش از ربع قرن تجربه، فعالیت بسیار گسترده ای در این حوزه دارد. شرکت ابراهیم دستگاه ها و تجهیزات نظافتی روز دنیا را مطابق با هر محیط و هر صنعت ارائه می دهد. جهت مشاهده دستگاه ها می توانید از سایت شرکت ابراهیم دیدن فرمایید و جهت دریافت مشاوره از کارشناسان با شماره زیر تماس فرمایید.
آدرس سایت: ebrahim.ir
شماره تماس: 87184-021


 تجهیزات نظافتی

شستشوی زمین با کف شوی صنعتی

دستگاه اسکرابر با قابلیتی که در شستشو و نظافت سطوح کف دارد، جایگزین خوبی برای نظافت سنتی رستوران ها می باشد. کف شوی به گونه ای طراحی شده که فرآیند شستشو و خشک کردن کف را به صورت همزمان انجام می دهد و با تجهیز به موتور مکنده پرقدرت هیچ رطوبتی بعد از شستشو بر روی زمین باقی نخواهد گذاشت. به این ترتیب علاوه بر حفظ ایمنی کارکنان و مشتریان، محیط زودتر در دسترس مراجعه کنندگان قرار می گیرد و آلودگی ها نفوذ کمتری بر سطح خواهند داشت، مسئله ای که در شستشوی کف به روش سنتی و با استفاده از سطل و تی عملا غیرممکن است. دستگاه اسکرابر در دو مدل دستی و سرنشین دار طراحی می گردد. مدل های دستی عموما ابعاد کوچکتر و وزن کمتری دارند و از آنجایی که فضای داخلی رستوران ها به واسطه تعدد میز و صندلی ها متراکم است، می توان از دستگاه اسکرابر دستی برای شستشوی کف استفاده نمود. این درحالی است که کفشوی سرنشین دار برای بخش های وسیع مناسب تر می باشد.

ضدعفونی نمودن سطوح و تجهیزات در آشپزخانه صنعتی

برای جلوگیری از بروز هرگونه بیماری و حساسیت و یا رشد هرگونه عامل بیماری زا و جلوگیری از مسمومیت در مشتریان، ابزار و تجهیزات پخت و پز به شستشوی تخصصی و منظم نیاز دارند. شستشو به روشی سالم، غیرشیمیایی و بدون استفاده از مواد شوینده یکی از اصلی ترین وظایف دستگاه واترجت صنعتی می باشد. دستگاه کارواش صنعتی با افزاش فشار آب ورودی، آب با فشار معمولی را به آب پرقدرت و پرفشار تبدیل می کند که قادر به حذف انواع آلودگی ها از محیط می باشد. به دلیل تماس مداوم ابزار پخت و پز با آلودگی های چرب و روغنی، استفاده از آب گرم برای شستشوی عمیق و ضدعفونی نمودن سطوح و تجهیزات، نتیجه مناسب تری را به همراه خواهد داشت. دستگاه واترجت صنعتی آب گرم ضمن امکان تنظیم فشار، قابلیت تنظیم دمای آب خروجی را داشته و به این ترتیب بدون نیاز به مواد شوینده می تواند عمیق ترین آلودگی ها را از درز و شیار ابزار و سطوح پاک نماید.


 تجهیزات نظافتی

جذب مشتری بیشتر با نظافت محوطه بیرونی رستوران

وجود فضای سبز در باغ تالارها و محوطه بیرونی رستوران ها، باعث افزایش زیبایی نمای بیرونی این اماکن می گردد. این امر در جذب افراد و اقامت بیشتر آنها در محیط تاثیرگذار بوده و در نهایت به افزایش بهره وری اقتصادی می انجامد. اما ایجاد آلودگی و زباله در این مکان ها به خاطر حضور مراجعه کنندگان و گاها ریزش برگ های زرد و خشک درختان اجتناب ناپذیر و خارج از کنترل است. از طرفی  وسعت بالا، تردد و ازدحام مراجعه کنندگان، سرپوشیده نبودن محیط، قرارگیری در معرض باد و... مانع از کارآمدی شیوه های سنتی نظافت می شود. با جایگزینی شیوه های مدرن نظافتی و بهره گیری از دستگاه های مکانیزه ای چون سوییپر صنعتی یا جاروی شهری می توان تاثیر چشم گیری در نظافت با کیفیت این اماکن داشته و با افزایش جاذبه های بصری، افزایش سود و بهره وری هر چه بیشتر این اماکن را فراهم نمود.


 
تجهیزات نظافتی

جاروی شهری و ویژگی های منحصربفرد آن

دستگاه جاروب شهری با داشتن برس های دیسکی و غلطکی پرقدرت قادر به جمع آوری آلودگی های بزرگ و کوچک جامد می باشد. سوییپر صنعتی بر اساس نوع هدایت به دو گروه دستی و خودرویی تقسیم شده که هریک با یکسان بودن اساس کارکرد، تفاوت هایی در حجم مخزن و نحوه تخلیه آن، پهنای نظافت و ابعاد دستگاه دارند. در نظافت با جاروی شهری، زباله ها و پسماندها با سرعت بالا، کیفیت مطلوب و ایمنی کامل جمع آوری شده و بیماری های تنفسی ناشی از استنشاق گرد و خاک و آسیب های فیزیکی برای نیروهای خدماتی حذف می گردد. این دستگاه ها به فیلتری کارآمد تجهیز گردیده که گرد و غبار را به خوبی فیلتر می نمایند و از طریق سیستم یکپارچه تکاننده الکتریکی این فیلتر قابل نظافت است.

وبگردی