آفتاب

آشنایی با انواع لاک ناخن و انتخاب بهترین طرح برای ناخن هاانواع لاک ناخن ها و بررسی تخصصی هر کدام در این مقاله پرداخته می شود. چرا که ناخن یکی از مهمترین قسمت هایی است که معمولا خانم ها برای افزایش جذابیت خود به آنها توجه می کنند.

خوشبختانه لاک ها با انواع و رنگ های متنوعی در بازار وجود دارد. این موضوع سبب شده است که خانم ها حق انتخاب بالایی داشته باشند و بتوانند سلیفه و مدل مورد نظر خود طرح ناخن خود را طراحی کنند و بر اساس طرح خود اقدام به خرید لاک مورد نظر خود نمایند. همچنین خانم ها می توانند با توجه به گزینه های متعددی که برای انتخاب دارند حالت های مخنلفی را بر روی ناخن های امنحان کنند تا به حالت ایده آل خود دست پیدا کنند.

 روش طرح ناخن با استفاده از قلم مو

با استفاده از این روش می توان هر طرح ناخن که مورد نظر شما باشد را روی ناخن طراحی کرد. ما به طور عمده از قلم هایی که مو های مصنوعی دارند برای طرح ناخن زدن استفاده می کنیم. ویژگی مناسب این برس ها آن است که با آنها می توان هر طرح ناخنی را ایجاد کرد. اما قطعا برای رسیدن به مهارت لازم به تکرار نیاز دارید. در ادامه می توان به برخی از مهمترین نمونه های برس مخصوص این کار اشاره نمود. نمونه هایی مثل زاویه دار، تخت، استیریپر، دیتیل، نطه گذاری از برجسته ترین نمونه های مورد استفاده هستند که معمولا برای طراحی جذاب ترین ناخن ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تکنیک طرح ناخن با کمک اسفنج

تکنیک کار با اسفنج یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می توان طرح های جذابی ایجاد نمود. در برخی از موارد هنگام طراحی ناخن ممکن است که در کناره های آن لاکس ایجاد شود برای این کار باید از پیل آف ناخن استفاده کنید تا ناخن های مورد نظر برای شما ایجاد شود. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید برای طرح ناخن می توانید از هر ابزار کمکی نظیر اسفنج، قلم، رنگ یا طرح خاصی استفاده کنید. بیس کات اولین مرحله شروع است ابتدا باید صبر کنید تا خشک شود و بعد از آن از اسفنج و لاک استفاده باید کرد.

طرح ناخن با کمک نوار چسب

برای این کار ابتدا یک رنگ دلخواه بر روی ناخن خود می زنید و بعد نوار چسب را به تکه های کوچکی می برید پس از اینکه رنگ ناخن ها به اندازه کافی خشک شد لاک مورد نظر خود را می زنید و در نهایت نوار های چسبانده شده را جدا می کنید.

 روش استنسیل

برای این روش از باید از شابلون هایی استفاده کرد که بر روی لایه خشک شده لاک استفاده می شود. در این صورت استنسیل به عنوان زمینه عمل می کند. در واقع در اینجا استنسیل در مقابل ناخن قرار می گیرد. این موضوع دقیقا شبیه اتفاقی است که در تکنیک نوار چسب انجام می دهیم در واقع کل ناخن و طرح ناخن با رنگ متفاوت رنگ آمیزی می شود. پس از مدتی که این طرح خشک شد استنسیل ها برداشته می شوند و در نهایت طرحی شبیه استنسیل ایجاد می شود.

 تکنیک طرح ناخن  Airbrush

از دستگاه Airbrush برای طراحی ناخن استفاده می شود. در این روش طراحی ناخن با روش های قبلی ترکیب می شود تا طرح مورد نظر به دست آید. برای شروع از یک لایه کت پایه استفاده می شود و بعد از استنسیل استفاده می کنیم و آن را روی دستگاه قرار می دهیم. دستگاه Airbrush شبیه ماشین رنگ پاش عمل می کند. پس از برداشتن استنسیل اجازه می دهیم تا لاک خشک شود و پس از آن از یک صفحه تاپ کاپ بر روی ناخن استفاده می کنیم.

 استیکرهای هنری طرح ناخن

یکی از طرح های جدید برای ناخن استیکرهای جدید و هنری هستند که اخیرا طرف داران زیادی پیدا کرده است و این استیکرها می توانند زیبایی خاصی به انگشتان شما بدهند. استفاده از این استیکرها زحمت زیادی ندارد و به راحتی می توان آنها را روی ناخن های خود قرار داد. تنوع بالای طرح ها و رنگ های زیاد این استیکرها و سهولت در استفاده این روش را به روشی ساده برای تزیین ناخن های شما تبدیل کرده است. تنها نکته ای که باید مورد توجه قرار داد نحوه قرار گرفتن طرح ها بر روی ناخن شما هستش و باید در این حصول اطمینان کنید.
راه های بسیار زیادی برای تزیین ناخن ها از این طریق وجود دارد. لوازم افزودنی بسیاری نیز می توان به این استیکرها و برچسب اضافه نمود از قبیل جواهرات، خالکوبی و غیره که همه این موارد می توانند سبک جدیدی برای ناخن های شما ایجاد نمایند.

طرح ناخن ابر و باد

برای ایجاد یک طرح و باد باید از یک مسواک قدیمی کمک بگیرید. در این صورت شما یک طرح کاملا بی نظیر و دوست داشتنی خواهید داشت. توصیه می کنیم برای ایجاد یک طرح ناخن کاملا تمیز که منجر به کثیفی دور ناخن هم نشود از پیل آف ناخن استفاده کنید.
 تکنیک هنر طرح ناخن مرمری چند رنگ
یکی دیگر از روش های طرح ناخن، تکنیک هنر طرح ناخن مرمری چند رنگ است که این روش هم این روزها طرفداران خاص خود را دارد که اتفاقا تعداد آنها کم هم نیست. در این روش لاک ناخن در آب ریخته می شود و از طریق آن طرحی روی آب شکل می گیرد و با انتقال این طرح بر روی ناخن، کار به اتمام می رسد.

انواع لاک ناخن

در این قسمت از مقاله قصد داریم در مورد انواع لاک ناخن توضیحاتی را به شما ارایه دهیم. با آشنایی بیشتر با انواع لاک ها برای شما درک بیشتری در این زمینه ایجاد خواهد شد و بنابراین بهتر می توانید تصمیم بگیرید در هر موردی از چه محصولی استفاده کنید. ضمن اینکه برای خرید لاک ناخن می توانید روی فروشگاه اینترنتی بهار بیوتی حساب نمایید.


  انواع لاک ناخن

بیس کات

بیس کات به عنوان اولین لایه از لاک روی ناخن شما قرار می گیرد به همین خاطر به آن بیس کات می گویند. استفاده از بیس کات سبب می شود که مانیکور شما جذابیت بیشتری داشته باشد و از سوی دیگر اجازه تاثیرگذاری منفی روی ناخن شما را به دلیل استفاده از لاک ناخن نمی دهد. همچنین در صورت استفاده از بیس کات می توانید از بابت جلوگیری از خراشیده شدن سطح لاک شما اطمینان خاطر پیدا کنید. در نهایت باید این نکته را تاکید کنیم که بیس کات سبب می شود که سطح لاک ناحن شما کاملا مسطح و شفاف گردد.

تاپ کات

تاپ کاپ به عنوان لایه بیرونی لاک ناخن شما مورد استفاده قرار می گیرد. تاپ کاپ طرح ناخن شما را به صورت ثابت نگه می دارد و از سوی دیگر از خش افتادن بر روی ناخن جلوگیری می کند و سطح ناخن شفاف می کند. توصیه می شود که همواره روی سطح ناخن های خود را به منظور محافظت بیشتر و طول عمر بیشتر از تاپ کاپ استفاده کنید. تاپ کاپ از بروز حادثه برای ناخن جلوگیری می کند.

انواع لاک ناخن، لاک ژل

لاک ژل یک نوع از انواع مختلف لاک های ناخن است که در بین مصرف کنندگان لاک محبوبیت بالایی هم دارد. نحوه استفاده لاک های ژل مشابه لاک های معمولی است و کار کردن با آن بسیار راحت است. اما یک تفاوت بزرگ هم با لاک های معمولی دارد و آن تخصیص زمان برای خشک کردن لاک است. به این ترتیب که بین هر لاک زدن باید با استفاده از لامپ LED به مدت 15 تا 60 ثانیه برای خشک شدن زمان اختصاص داد. لاک ژل ناخن را به صورت جامد در می آورد. بنابراین استفاده از لاک زل شامل دو مرحله لاک زدن و خشک کردن است در این صورت مانیکور به طور کامل انجام شده است. پس از انجام این کار ها از تاپ کاپ هم می توانید برای تثبیت لاک استفاده شده کمک بگیرید.

لاک ناخن تقویت کننده

لاک ناخن تقویت کننده به منظور تقویت ناخن ها، رشد سریع و نگهداری وضعیت سالم بودن ناخن استفاده می شود. این محصول در بین مصرف کنندگان لاک به دلیل اینکه به رشد ناخن های آنها کمک می کند طرفداران زیادی دارد. این لاک های تقویت کننده مواد مغذی زیادی دارند حتی به عنوان یک راهکار درمانی علاوه بر ایجاد زیبایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع لاک ناخن با ماندگاری بالا

این لاک ها به جهت اینکه با هدف عمر طولانی تر تولید شده اند دارای ترکیبات خاصی می باشند که سبب شده است که تا 7 روز بدون خش اقتادن و خرد شدن دوام می آورند. این لاک ها خاصیت جسبندگی بالایی داشته و دارای تنوع رنگی بالایی هم هستند.

انواع لاک ناخن با مزیت خشک شدن

اگر می خواهید ناخن های شما لاک های بدون لک داشته باشند پیشنهاد ما استفاده از این لاک ها است. در این لاک ها به دلیل اینکه از ترکیبات سیلیکونی خاصی استفاده می شود پس از استفاده بلافاصله خشک می شوند و بنابراین این موضوع کمک می کند که کار تمیزتری برای شما به دست آید. این محصول نیز با توجه به استقبالی که از آن شده در رنگ های متنوعی تولید شده و به بازار عرضه می شود.

همه در یکی

این لاک به طور همزمان کار چند نمونه از لاک هایی که در بالا توضیح دادیم را می کند. یعنی هم به عنوان بیس کات هم تاپ کات و هم تقویت کننده ناخن از آن استفاده می شود. بنابراین با خرید یک محصول از این توع لاک شما از چند توع لاک بی نیاز خواهید شد.  

روش هایی برای پاک کردن طرح ناخن بدون پاک کننده

این نکته مثبت وجود دارد که راه های سالم تری هم به جای استفاده از پاک کننده های لاک ناخن وجود دارد. که در ادامه قصد داریم به مهمترین روش ها در این زمینه اشاره کنیم. البته شما می توانید برای خرید لاک پاک کن با کیفیت و تضمینی از فروشگاه آنلاین بهار بیوتی اقدام کنید.


  انواع لاک ناخن

پاک کردن طرح ناخن با خمیر دندان

آیا می دانستید که یکی از راه های پاک کردن طرح ناخن شما استفاده از خمیر دندان است؟ خمیر دندان ها علاوه بر از بین بردن طرح ناخن سبب ایجاد شفافیت در ناخن نیز می شوند. برای این کار ابتدا باید ناخن های خود را با استفاده از آب گرم، نرم کنید نرم کردن ناخن ها سبب می شود که راحت تر بتوانید طرح های آنها را از بین ببرید و در ادامه با یک مسواک قدیمی مقداری خمیر دندان بردارید و به آرامی تمامی ناخن های خود را مسواک بزنید. دقیقا شبیه اینکه دارید دندان های خود را مسواک می زنید.

لاک ناخن بیشتری اضافه کنید

یکی از راه های دیگری که برای پاک کردن طرح ناخن قبلی می توانید از آن استفاده کنید این روش است که در این صورت هم شما دیگر نیازی به استفاده از پاک کننده لاک نخواهید داشت، این راهکار از طریق اضافه کردن لاک جدید بر روی طرح ناخن قبلی است با این کار طرح قبلی کاملا نرم شده و این فرصت برای شما به وجود می آید که بتوانید طرح ناخن قدیم را هم پاک کنید. نکته ای که باید مورد توجه قرار دهید آن است که ابتدا باید مطمئن شوید که طرح ناخن جدید قبل از خشک شدن پاک شود.

مخلوطی از لیمو و سرکه

در زمینه پاک کننده های طبیعی اگر بخواهیم راهکار دیگری به شما پیشنهاد کنیم ترکیب آب مرکبات و سرکه است. این مخلوط را می توانید برای پاک کردن لاک ناخن خود استفاده کنید. برای این کار باید ترکیبی که ذکر شد را با استفاده از پنبه بر روی ناخن های خود بمالید و این ترکیب به سرعت لاک ها را از بین خواهد برد. در صورتیکه به درستی این اتفاق نیفتاد ابتدا دستان خود را با آب گرم خیس کنید و این کار را مجددا امتحان کنید.
امیدواریم از خواندن مطلب فوق، لذت برده باشید و با بهترین انواع لاک های ناخن موجود در بازار آشنا شده باشید. به شما توصیه می کنیم که برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی مدنظر خود روی فروشگاه بهار بیوتی حساب نمایید. فروشگاه اینترنی بهار بیوتی خریدی با کیفیت و ساده را برای شما تضمین می کند.