آفتاب

ارزان ترین و معتبرترین مراکز فروش اسپیس فریم در کشور؟شرکت ما با ارائه اسپیس فریم با کیفیت خوب این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که بهترین و ارزان ترین نوع اسپیس را از این شرکت تهیه کنند. محصولات ما با ضمانت نامه معتبر ارائه می شود و این امکان به خریداران داده می شود تا از نزدیک کیفیت محصول را بررسی و در صورت رضایت خرید خود را انجام دهند.

مجموعه ما پیشرو و تولید کننده انواع مختلف اسپیس فریم آلومینیومی و فلزی در کشور است. اسپیس های تولید شده در این مجموعه کامل مهندسی دقیق شده و مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند، علاوه بر این دوام آنها نسبت به مدل های دیگر وجود در بازار بیشتر است. ما طیف وسیعی از محصولات آلومینیومی اسپیس را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم.


  اسپیس فریم


 خرید اسپیس

شرکت ما با ارائه اسپیس فریم با کیفیت خوب این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که بهترین و ارزان ترین نوع اسپیس را از این شرکت تهیه کنند. محصولات ما با ضمانت نامه معتبر ارائه می شود و این امکان به خریداران داده می شود تا از نزدیک کیفیت محصول را بررسی و در صورت رضایت خرید خود را انجام دهند. برای تحقیق و بررسی وارد آدرس https://spacesazankosar.com شوید.
اسپیس فریم های ارائه شده در این مجموعه حداکثر بار را در بازه طولانی تحمل می کنند. از نظر اتصالات تمامی اتصالات اسپیس ها با بهترین دستگاه جوشکاری به یک دیگر اتصال داده شده است تا در برابر فشار وارده بهترین عملکرد را داشته باشد.
سازه اسپیس یک نام مشهور در بازار است که کاربرد عمده ای در نمایشگاه ها و ایجاد غرفه ها دارد. به دلیل ساخت و ساز سخت، عمر طولانی تر و مقاومت در برابر خوردگی بالا، این نوع از خرپاها در بین مشتریان محبوبیت زیادی دارند. شما می توانید با حداقل هزینه بهترین نوع سازه اسپیس را از بازار و یا مراکز فروش تهیه کنید.


  اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم

دلیل محبوبیت سازه های اسپیس فریم های عبارت است از:
    قابلیت انبارداری آسان به دلیل اجزای کوچک و سبک
    عدم زنگ زدگی در محیط های مرطوب
    نصب سریع و راحت
    سبک و قابل حمل
    اتصالات قوی و محکم
    استحکام و مقاومت بالا
    قابلیت شکل پذیری با اشکال متنوع
    قابلیت حمل و نقل و جابه جایی آسان
اسپیس فریم ها موجود در صنعت ساخت و ساز به دلیل ساختار مهندسی و نیز عملکرد بهتر و مقاوم تر این ویژگی را دارند تا برای سازه ها منظم و بزرگ در عرض ۲۰ متر یا کمتر استفاده شوند، آنها قادر هستند دهانه ای ۲۰ متر و طول های بی نهایت را برای کاربری های همچون سالن های نمایشگاهی، غرفه های بزرگ پوشش دهند.
بر اساس مطالعات انجام شده، باید گفت که اولین استفاده از سازه های اسپیس فریم در زمینه احداث سالن ها و نمایشگاه های فصلی بوده است، اما نه به شکل امروزی بلکه با یک سیستم سازه ای ساده تر. البته در حال حاضر این محصول با پیشرفت های زیادی روبرو شده است و نه تنها از آن برای سازه های نمایشگاهی استفاده می شود بلکه می توان برای ساخت و سازهای بزرگ تر نیز از آنها کمک گرفت. برای خرید این محصول به صفحه فروش اسپیس سازان کوثر اسپیس فریم مراجعه کنید.


  اسپیس فریم

  فروش اسپیس

دلیل اهمیت سازه های اسپیس همانطوری که گفته شد، سرعت عمل فوق العاده بالای آنها و نیز مقاومت بالای آنها است. این نوع از سازه های نمایشگاهی از سریع ترین و بهترین سازه های موجود در جهان به شمار می روند، به طوری که می توان در کمترین زمان با کمترین نیرو و نیز با حداقل هزینه یک سازه عظیم را در هر نوع شرایط آب و هوایی احداث کرد. برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در باره این موضوع بر روی آدرس زیر کلیک کنید.
https://kosarprint.com/category/200/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C

احداث سازه های نمایشگاهی با اسپیس فریم؟

کاربرد سازه های نمایشگاهی در جهان امروزی به شدت در حال افزایش است، معمولا سازندگان و غرفه داران به دنبال موادی با انعطاف پذیری بسیار بالا، وزن سبک، اتصالات قوی، نسب سریع، ظاهری زیبا و نیز قیمت ارزان هستند تا بتوانند در سریع ترین زمان و با حداقل هزینه غرفه خود را در نمایشگاه ها دایر کنند و به واسطه آن مخاطبین خود را جذب کنند.
حال شاید بپرسید بهترین و مناسب ترین نوع سازه برای احداث سازه های نمایشگاهی موقت و دائم چیست؟ باید گفت سیستم های سازه ای اسپیس فریم ها مناسب ترین و محبوب ترین نوع سازه برای این کار هستند. آنها محبوبیت زیادی در سراسر دنیا دارند. زیرا به راحتی و در کمترین زمان ممکن نصب می شوند و یک فضای خصوصی زیبا و ذاب ایجاد می کنند. علاوه بر این از نظر هزینه نسبت به سازه های سنتی مانند بتن ارزان تر هستند و حتی می تواند در صورت عدم خرید آنها را از فروشنده برای یک زمان چند روزه تا چند ماهه اجاره کرد.


  اسپیس فریم

 اسپیس فریم

همانطوری که می دانید بزرگترین مشکل در احداث غرفه های نمایشگاهی، کمبود زمان جهت احداث فضای مناسب و متناسب با کسب و کار است. خیلی از مواقع بسیار از کسبه ها و فروشندگان نمی توانند طی یک زمان مشخص و تعریف شده غرفه نمایشگاهی خود را آماده کنند. اما با روی کار آمدن سازه های اسپیس فریم این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است.
شما می توانید در یک زمان کم بهترین و زیباترین غرفه را در نمایشگاه به نام خود ثبت کنید و سازه های اسپیس این اجازه را به شما می دهند تا با حداقل زمان بتوانید مناسب ترین غرفه را برای کسب و کار خود ایجاد کنید. آنها از نظر وزن بسیار سبک و از نظر استحکام بسیار مقاوم هستند به طوری که می توانند دهانه های بالاتر از ۲۰ متر را بدون هیچ گونه ستون یا نگهدارنده ای پوشش دهند.
برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص اسپیس فریم نمایشگاهی بهتر به بخش مقالات منتشر شده در این زمینه در وب سایت ما مراجعه کنید و آنها را به خوبی مطالعه کنید تا اطلاعات مورد نیاز را به دست بیاورید.