آفتاب

بهترین پکیج کسب درآمد از اینترنت کدام است؟ آیا این‌ها واقعی هستند؟اگر در حال خواندن این مقاله هستید، پس قطعا به دنبال روشی برای کسب درآمد از اینترنت هستید و این خیلی عالی است که به کسب درآمد اینترنتی معتقد هستید.

اما چرا تصور می‌کنید که برای کسب درآمد از اینترنت حتما باید یک پکیج خریداری کرد؟
البته با این موافق هستم که خیلی از آموزش‌ها شما را به جلو می‌اندازند و در وقت شما صرفه جویی می‌شود، من هم معتقدم که برای هر کاری از جلمه کسب درآمد از اینترنت باید آموزش دید.
اما اگر تمام فکر و ذهن شما این باشد که یک پکیج قرار است شما را به آنچه که می‌خواهید برساند، سخت در اشتباه هستید، آموزش در بهترین حالت چند درصد کار است، برای موفق شدن باید تلاش کنید.

اما پکیج های کسب درآمد از اینترنت واقعی هستند؟

اما موضوع مهمتر این است که خیلی از این پکیج ها واقعی نیستند، در حقیقت مبغلی پول از شما دریافت می‌کنند و تنها چند ایده را به شما معرفی می‌کنند و تمام.
آیا واقعا کسب درآمد از اینترنت با معرفی چند ایده ساده امکان پذیر است، قطعا اینطور نیست، پس اگر به دنبال پکیج هستید، دقت کنید که هر محصولی را خریداری نکنید، باید ببینید که دقیقا محتویات آن چیست و چه سرفصل هایی دارد.

اما بهترین پکیج کسب درامد از اینترنت کدام است؟

به عقیده من به جای اینکه دنبال بهترین پکیج باشید، باید به دنبال بهترین سایت های آموزش باشید، شاید سایت مورد نظر پکیجی برای درآمد نداشته باشد اما به طرق دیگر شما را در کسب درآمد اینترنتی راهنمایی کند، پس عملا با سرچ درباره پکیج خودتان را از دریافت آموزش به شکل های دیگر محروم می‌کنید.

از آموزش‌های کدام سایت‌ها استفاده کنیم؟

متاسفانه خیلی از سایت‌ها و خیلی از افراد بدون داشتن تجربیات واقعی و صرفا با تکیه بر مطالعه چند کتاب کسب و کار اینترنتی اقدام به آموزش‌ در این زمینه کرده‌اند و چون تجربه واقعی ندارند، لذا آموزش هایشان هم در سطح کیفی پایینی قرار دارد.
اما مخاطبان چون در زمینه کسب درآمد اینترنتی تجربه ای ندارند، نمی‌توانند متوجه کیفیت پایین آموزش شوند و بعداها وقتی کمی حرفه‌ای تر شدند متوجه عمق این فاجعه می‌شوند.


 کسب درآمد از اینترنت


این بزگترین خلع در زمینه کسب و کار اینترنتی است که سایت رونق آکادمی روی آن تمرکز کرده است، یعنی آموزش کسب و کار اینترنتی بر پایه تجربه و دانش به صورت توامان، در رونق آکادمی شما آموزش را از افرادی دریافت می‌کنید که خود پیشتر این آموزش‌ها اجرا کرده و تجربه کرده‌اند.
برای آشنایی بیشتر و یادگیری کسب درآمد از اینترنت به سایت رونق آکادمی  مراجعه کنید.


کسب درآمد از اینترنت


 چه سایت‌های دیگری در زمینه کسب درآمد اینترنتی فعال هستند؟

سایت مدیر وب

این سایت از قدیمی‌های حوزه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی در ایران است که البته تمرکز اصلی این مجموعه روی آموزش سئو به وبمستران و سایر کسب و کارهای کوچک  است.
در مدیروب چند آموزش کوچک در زمینه کسب و کار اینترنتی وجود دارد اما عمده آموزش ها مرتبط با بازاریابی اینترنتی هستند.

سایت آکادمی سبز

آکادمی سبز از سایت های تخصصی در حوزه کسب درآمد اینترنتی است و مقالات متفاوتی را منتشر کرده است، اما هیچ آموزش کاملی در زمینه کسب و کار اینترنتی از آنها دیده نمی شود و لازم به ذکر است که این سایت نیم نگاهی هم به مبحث سئو و بهینه سازی سایت دارد.

سایت همیار وب

همیار وب هم مقالات زیادی در زمینه کسب و کار اینترنتی منتشر کرده است اما این سایت هم مانند سه سایت قبلی هیچ آموزش کاملی در زمینه کسب و کار اینترنتی ندارد و بیشتر آموزش های آن مرتبط با مبحث سئوی سایت هستند.

زمینه فعالیت رونق آکادمی به چه صورت است؟

سایت رونق آکادمی در حال حاضر روی فروش اینترنتی تمرکز کرده است، همان چیزی که موسسینش در آن تجربه زیادی دارند.

تفاوت اصلی رونق با سایر آکادمی‌ها در چیست؟

اگر سرچ کنید کسب و کار اینترنتی، با انبوهی از مطالب در گوگل مواجه می‌شوید که هر کدام مربوط به یک آکادمی کسب و کار اینترنتی هستند و همگی قابل احترامند.
اما نکته اینجاست که بیشتر این آکادمی ها بر پایه تجربه نیستند و موسسین آنها تجربیات واقعی در زمینه کسب و کار و درآمد اینترنتی ندارند.
اما رونق آکادمی در کنار آن اندک آکادمی‌هایی قرار گرفته است که بر پایه تجربه تاسیس شده است و موسسین آن پیش از ایجاد آکادمی به شکل‌های مختلف از اینترنت کسب درآمد کرده اند و همچنین در چند کسب‌وکار اینترنتی فعالیت داشته‌اند و همین موجب می‌شود که کیفیت آموزش‌ها در سطح بالاتری قرار گیرد.
به طور مثال در رونق آکادمی یک دوره جامع برای اینستاگرام وجود دارد و این در حالی است که موسسین رونق یک فروشگاه اینستاگرامی موفق راه اندازی کرده‌اند و با پشتوانه این تجربه اقدام به تدوین این دوره‌ کرده‌اند و این دقیقا نقطه تفاوت رونق با سایر سایت‌های مشابه است.

چرا کار در منزل در بیشتر مواقع ایده خوبی است؟

کسب و کار در منزل یا کسب درآمد در منزل چند مزیت اصلی دارد که البته برای برخی مزیت بزرگتری محسوب می‌شود، به طور برای بانوان خانه دار که امکان خروج از منزل را ندارند کار در منزل یک مزیت بزرگ تر است.
 اما به طور کلی همانطور که در خارج از منزل فرصت هایی برای کسب درآمد وجود دارد، در منزل هم فرصت هایی برای درآمدزایی وجود دارد که هر شخص متناسب با شرایط انتخاب می‌کند چطور کسب درآمد کند.
مثلا برای یک خانوم خانه دار یا یک دانشجو، ایده های کسب درآمد در منزل مناسب تر هستند از طرفی برای فردی که عمری در بازار کار کرده و تمام تجربیاتش در محیط عمومی بوده است، کمی سخت است که به دنبال کار در منزل باشد.

شروع یک کسب و کار اینترنتی چقدر هزینه دارد؟

اینکه هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر است، کاملا بستگی به ایده انتخابی شما دارد، اگر ایده شما فروش کالا در اینترنت است، بازهم بسته به نوع کالایی که انتخاب می‌کنید هزینه تامین کالا متفاوت خواهد بود.
یا اگر ایده همکاری در فروش را برای کسب درآمد از اینترنت انتخاب می‌کنید، مسلما هزینه شما نسبت به حالت قبل کمتر خواهد بود و تنها هزینه شما روی سئوی سایت و جذب ترافیک از گوگل است.
پس هر زمان مشخص کردید که دقیقا با چه ایده‌ای قصد کسب درآمد از اینترنت را دارید، در آن صورت می‌توان تخمین زد که این ایده حدودا چقدر برای شما هزینه خواهد داشت و احتمالا چه زمانی به درآمدزایی می رسد.

بهترین ایده کسب و کار اینترنتی در ایران چیست؟

همه ایده هایی که معرفی شد امکان اجرای موفقشان در ایران وجود دارد و همچنان هم بازار خوبی دارند و به هیچ وجه اشباع شده نیستند، اما می‌خواهم صرفا با نظر شخصی خودم ایده‌ مورد علاقه ام را به شما بگویم، شاید برایتان جالب باشد.
من آینده رسانه را خیلی روشن می‌بینم، البته نه اینکه سایر ایده ها در آینده از بین می‌روند نه، منظورم این است که رسانه روز به روز در شکل های جدید ظاهر می‌شود و پایداری و ثبات خوبی دارد.
در حقیقت در رسانه درآمد شما از تبلیغات است، یعنی جایی درست کرده اید که افراد زیادی آنها هستند و شما از تبلیغ دیگران درآمد دارید، شاید درآمد از تبلیغات برایتان جالب نباشد اما گوگل همچنان بیشتر درآمد خود را از طریق تبلیغ دیگران در موتور جستجویش به دست می آورد.
وبگردی