آفتاب

از کجا به خرید بیت کوین بپردازم؟امروزه خرید بیت کوین یکی از محبوب ترین سرمایه گذاری ها در بین افراد جامعه تبدیل شده است. این موضوع باعث روی آوردن آحاد جامعه در جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال شده است. رویکردی که میتواند نوعی سرمایه گذاری محسوب شود.

در این جا قصد داریم به معرفی آموزش خرید و فروش بیت کوین بپردازیم.

خرید بیت کوین سرمایه گذاری امن به حساب می آید؟

قیمت بیت کوین در حال نوسان میباشد و همواره بر اساس عرضه و تقاضا در سطح بین المللی قیمت تعیین میشود. نظر به اینکه بیت کوین دارای دامنه نوسان نمیباشد لذا این احتمال همواره وجود خواهد داشت که قیمت بیت کوین به یک باره در یک زمان به میزان غیر قابل تصور کاهش یا افزایش داشته باشد. در چرخه زندگی بیت کوین این امر بارها اتفاق افتاده است.
برای مثال همزمان با شروع آغاز کرونا بیت کوین همگام با بازارهای جهانی در یک روز به میزان 4000 هزاردلار ریزش کرد. توصیه میکنیم برای سرمایه گذاری در این زمینه مانند یک معامله گر حرفه ایی نگاه کنید. معامله گر حرفه ایی سرمایه مازاد را جهت سرمایه گذاری در نظر میگیرد و اقدام به خرید و فروش با سرمایه اصلی زندگی خود نمی نماید. درنتیجه از سرمایه ایی استفاده کنید که در صورتیکه قیمت بیت کوین با یک نوسان منفی مواجه شد امکان صبوری بر روی پلن سرمایه گذاری برای شما وجود داشته باشد.
قیمت خرید شما دارای اهمیت بسیار زیادی میباشد. همواره در روند ها خرید و فروش را انجام دهید و سعی نکنید که با روند مبارزه انجام دهید. خرید در قیمت های بالا باعث افزایش ریسک میشود و اگر در چند صباحی نسبت به شناسایی سود اقدام کنید ولی در یک جا کل سود را از دست خواهید داد. لذا سعی کنید همواره ریسک خود را جهت خرید کاهش دهید. و نسبت به مدیریت دارایی ها اقدام متناظر را انجام دهید.

آموزش خرید بیت کوین

راه های خرید بیت کوین بسیار متنوع میباشد ولی اولین قدم اعتماد به یک مجموعه با سابقه و دارای ارزش های پیشنهادی تاثیر گذار به منظور جذب کاربر است. بعد از سال ها تلاش در عرصه ارزهای دیجیتال و رمزارزها میتوانیم یک مجموعه قابل اطمینان و کاربردی را در جهت استفاده با فراق بال را خدمت شما معرفی نماییم.
در این جا قصد دارم که به شما یک صرافی آنلاین جهت خرید و فروش بیت کوین معرفی کنم. در این صرافی شما میتوانید به راحتی نسبت به خرید بیت کوین در هر زمان و هر مکان اقدام نمایید و هر زمان که تمایل دارید بیت کوین ها خود را به فروش برسانید. فرهادمارکت با ابزارهای متنوع، خرید و فروش بیت کوین را در این مسیر برای کاربران هموار میکند و شما میتوانید با اطمینان خاطر نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال اقدام نمایید.
 سابقه مراکز تبادل یکی از مهم ترین شاخصه های انتخاب خریداران و فروشندگان میباشد. مجموعه فوق حرفه ایی فرهادمارکت متشکل از تیم های متخصص در زمینه بلاک چین و امنیت دادها در چند سال اخیر بوده اند و همواره با توجه به ایده های جدید در دانش  فن آوری بلاک چین اقدام به نگاه کلی نگر در پدید آوری ایده در زمینه فن آوری های مالی داشته اند.
حال در جهت خرید بیت کوین بعد از انجام احراز هویت سریع در فرهادمارکت این امکان برای شما فراهم است که نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود اقدام نمایید. ضمنا در احراز هویت سریع شما نیاز به ارسال هیچ گونه مدارکی ندارید و با اطمینان خاطر به خرید خود میپردازید. فعالیت معامله گری در ارزهای دیجیتال به صورت 24 ساعته قابل انجام خواهد بود و برخلاف سایر بازارهای مالی تعطیلات در آن نقشی ندارد. لذا شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل نسبت به خرید و فروش دارایی دیجیتال اقدام نمایید. 


خرید بیت کوین در فرهادمارکت

خرید و فروش بیت کوین در فرهادمارکت بسیار ساده میباشد و کافیست شما بعد از انجام احراز هویت نسبت به افزایش موجودی حساب خود اقدام نمایید و بعد از آن خرید بیت کوین را انتخاب کنید و نسبت به تبدیل ریال به  به بیت کوین اقدام میشود. به سرعت و سادگی بیت کوین در حساب شما افزایش پیدا میکند و شما به جمع بیت کوینر ها می پیوندید.
معامله گران این امکان را خواهند داشت که با استفاده از ابزارهای معامله گری نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال اقدام نمایند. یکی از این ابزارها ارز ثابت تتر(USDT) میباشد. شما نیاز نخواهید داشت که همواره تبدیل دارایی های خود را به واحد پول ریال انجام دهید و میتوانید با انجام تبدیل دارایی های دیجیتال به واحد پول تتر ، خرید و فروش دارایی های دیجیتال را صورت دهید. در واقع تتر یک سکه ثابت میباشد که با نوسانات شکل گرفته بیت کوین میتوانید نسبت به تبدیل آن به بیت کوین و برعکس کسب سود نمایید.

فروش بیت کوین

هر سرمایه گذاری نیاز به نقد شدن دارایی ها دارد و در صورتیکه شما نیز بیت کوین را به هر دلیلی خریداری مینمایید در زمانی نیاز خواهید داشت که بیت کوین خود را تبدیل به دارایی های فیزیکی مانند اسکناس نمایید. بیت کوین قابلیت نقدشوندگی بالایی دارد و کاربران به منظور فروش بیت کوین در ایران میتوانند از گزینه های متفاوتی کمک بگیرند.
نوع اول تبدیل مستقیم بیت کوین به ریال میباشد که مجموعه های زیادی در حال فعالیت بر روی این موضوع هستند ولی نکته قابل توجه این است که شما مجبور هستید به یک مجموعه جهت نقد کردن دارایی های خود اعتماد کنید. توصیه میکنیم به مجموعه ایی اعتماد داشته باشید که دارایی دیجیتال خود را نزد آن واسپاری کرده ایید. در صرافی آنلاین فرهادمارکت شما میتوانید علاوه بر نگه داری دارایی های خود در کیف پول رمزارز نسبت به تبدیل دارایی ها در هر زمان که تمایل داشتید اقدام نمایید و محدودیتی در این زمینه برای کاربر نمی باشد.


خرید و فروش بیت کوین در فرهادمارکت

پس از تبدیل دارایی؛ در همان لحظه کیف پول شما شارژ میشود و امکان برداشت ریال به حساب بانکی فراهم میباشد که ظرف 24 ساعت کاری این مبلغ در حساب شما واریز میشود.
نوع دوم تبدیل به رمزارزهایی با قیمت ثابت یا استیبل کوین ها میباشد که کاربر این امکان را خواهد داشت با توجه به نوسان بیت کوین و سایر رمز ارزها دارایی خود را تبدیل به یک استیبل کوین نماید. در این میان ارز ثابت تتر معروف ترین ارز میباشد که این بازار نیز در فرهاد مارکت پشتیبانی میشود. کاربران میتوانند در هر لحظه نسبت به تبدیل بیت کوین؛ اتریوم، لایت کوین؛ بیت کوین کش به تتر اقدام نماییند و نسبت به شناسایی سود خود اهتمام بورزند.
سابقه خرید و فروش ارزدیجیتال در ایران
سابقه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران تقریبا به 15 سال گذشته برمیگردد و موضوع آن با ارزهایی نظیر وب مانی؛ لیبرتی؛ ای گلد و .... شروع شد و بعد از اختراع بیت کوین به سمت و سوی رمز ارزهای جدید گرایش پیدا کرد.
مجموعه تیم فرهادمارکت با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ارزهای دیجیتال از ابتدای امر نسبت به پیاده سازی راه کارهای جدید  و مدون در این راه اهتمام ورزیده است و محصولات متنوعی را به بازار عرضه داشته است. محصولاتی که کمک شایانی در جهت بهبود توسعه فضای اقتصاد دیجیتال در کشور شده اند و با رویکرد به بین الملل قصد توسعه آن در زمینه های گوناگون را دارد.
با توجه به نیاز جامعه بین الملل به یک ارز دیجیتال واحد؛ از ابتدای خلق بیت کوین نگاه مجموعه به این ارز مثبت بوده است و با همگام سازی خود با فنآوری بلاک چین توانسته است نقش موثر را در زمینه پیشبرد اهداف این فناوری  ایفا نماید.
در حال حاضر رمز ارزها پدیده نوظهور جهان ما محسوب میشود و همواره در حال گسترش و جهان گشایی است و هنوز هم نتوانسته است به یک صحبت مشترک در میان کلیه ملل ها تبدیل شود ولی توسعه آن هیچ گاه متوقف نشده است و خرید و فروش رمز ارزها همواره جزو محبوب ترین فعالیت های مردمان بوده است. در این میان کشور عزیزمان هم از این قافله عقب نمانده است و همزمان با رشد این پدیده در عرصه بین المللی توانسته اییم با دستیابی به دانش بلاک چین و فناوری های نوین مالی این امر را پیاده سازی نماییم.
نوشتار فوق توسط آقای سعیدعبادتی تدارک و تهیه دیده شده است و نگارنده امیدوار است بتواند در این مسیر کمکی هرچند کم به جامعه فعالان رمزارز داشته باشد. از اینکه وقت خود را در جهت مطالعه مقاله صرف کردید سپاسگزاریم.
با سپاس از توجه شما
وبگردی