آفتاب

معرفی سرویس‌های اسباب کشی منزل و نظافت منزلدر برخی فصل‌های سال میزان جابجایی افراد بین ساختمان‌های مختلف زیاد شده و حجم بالایی از وسایل توسط آن‌ها جابجا می‌شود. برخی افراد هر چند سال یک بار خانه خود را عوض کرده و مجبور به جابجایی اقلام و وسایل منزل می‌شوند.

اسباب کشی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد هنگام جابجایی و تغییر محل زندگی است. بسته بندی وسایل، پیدا کردن کارگر برای قرار دادن وسایل درون ماشین حمل بار ، جابجایی تا مقصد و .... از عواملی هستند که برای اسباب کشی باید در نظر داشته و تمام آن‌ها را به درستی مدیریت کنید. همچنین نظافت کردن منزل بعد از اسباب کشی در زمانی که بسیار خسته شده اید یکی از سختی های انجام اسباب کشی است. امروز می خواهیم اپلیکیشن استادکار را به شما معرفی کنیم که اگر تصمیم به اسباب کشی داشتید بتوانید از سرویس های مختلف آن در زمینه خدمات منزل و خدمات ساختمان استفاده کنید. با ما همراه باشید

سرویس‌های اسباب کشی با بهترین اپلیکیشن اسباب کشی

در برخی فصل‌های سال میزان جابجایی افراد بین ساختمان‌های مختلف زیاد شده و حجم بالایی از وسایل توسط آن‌ها جابجا می‌شود. برخی افراد هر چند سال یک بار خانه خود را عوض کرده و مجبور به جابجایی اقلام و وسایل منزل می‌شوند. جابجایی ایمن وسایل برای این افراد بسیار مهم بوده و دوست ندارند هیچ کدام از وسایلشان در حین جابجایی آسیب ببیند. به همین دلیل به دنبال مراکزی هستند تا بتوانند با اطمینان کامل اسباب کشی کنند. هنگام اسباب کشی منزل نکات مختلفی وجود داشته که باید به درستی رعایت شود:


 اسباب کشی و نظافت منزل


تمام وسایل شکستنی، چوبی و ظریف را به طور کامل با ضربه گیر پوشانده و در کارتن قرار دهید.
برای جابجا کردن وسایل سنگین و بزرگ مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و ... از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا حین جابجایی آسیب نبینند.
ماشین حمل بار مناسب با وسایل خود تهیه کرده تا تمام وسایل را با ایمنی کامل درون آن قرار دهید.
پس از رسیدن به مقصد تمام وسایل با ایمنی کامل به درون ساختمان منتقل شده، بسته بندی‌ها با دقت باز شده و وسایل را بچینید.
انجام تمام کارهای مربوط به اسباب کشی منزل مثل زمانبندی و پیدا کردن کارگر و ماشین حمل بار می‌تواند وقت زیادی از افراد گرفته و اسباب کشی را به دغدغه‌ای برای افراد تبدیل کند. برخی شرکت‌های حمل بار تمام این مراحل را به صورت صفر تا صد با ایمنی کامل برای شما انجام می‌دهند. در این میان پیدا کردن شرکتی که نیروهای قابل اعتماد، متخصص و با تجربه داشته باشد بسیار مهم است. تنها در این صورت می‌توانید برای جابجایی اقلام و وسایل خود با خیالی آسوده از شرکت درخواست کار کرده و دیگر نگرانی بابت اسباب کشی نداشته باشید.

نظافت منزل با بهترین اپلیکیشن خدمات نظافتی

نظافت منزل برای سلامتی و آرامش افراد ساکن در منزل ضروری است. گاهی اوقات به دلیل شاغل بودن و یا مشغله‌های زیاد فرصتی برای تمیزی و نظافت منزل باقی نمی‌ماند. از این رو افراد به دنبال استخدام نیروهای خدماتی برای نظافت منزل هستند. مخصوصا وقتی کارهای اسباب کشی را به تازگی تمام کرده باشید و خستگی ناشی از اسباب کشی در تنتان باقی مانده باشد. نظافت منزل بخش‌های مختلف مانند آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، کف، حیاط و ... را شامل می‌شود.


 اسباب کشی و نظافت منزل


استفاده از نظافتچی ناآشنا ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود آورده و در صورت بروز مشکل کسی پاسخگوی شما نخواهد بود. اما در صورتی که از شرکت‌های خدماتی در این حوزه کمک بگیرید، در صورت بروز هرگونه مشکل شرکت پاسخگوی شما خواهد بود.

استادکار اپلیکیشن همه کاره در تهران و کرج

اپلیکیشن استادکار بهترین پلتفرم درخواست آنلاین برای خدمات خانه و ساختمان است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز برای انجام خدمات مورد نظر در ساختمان و منزل خود درخواست خود را ثبت کنید. پشتیبانی بسیار قوی، آنلاین بودن در تمام ساعات شبانه روز، نیروهای متخصص و با تجربه و قیمت مناسب و به صرفه از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این اپلیکیشن پرکاربرد است.

•    اسباب کشی با استادکار

اگر قصد جابجایی منزل و اسباب کشی دارید می‌توانید از خدمات اسباب کشی استادکار استفاده کنید. نیروهای استادکار در صورت تمایل تمام وسایل شما را به طور دقیق و ایمن بسته بندی کرده و در کارتن‌ها مخصوص قرار می‌دهند. جابجایی وسایل تا درون ماشین حمل بار و سپس تخلیه بار در مقصد نیز انجام می‌گیرد. در صورت تمایل تمام وسایل شما در مقصد با توجه به دکوراسیون و سلیقه شما چیده می‌شوند. تمام وسایل و لوازم منزل شما در ایمنی کامل بسته بندی و جابجا شده و هیچ گونه آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود.

•    نظافت منزل با استادکار

برای نظافت منزل می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست نیروی خدماتی خود را در اپلیکیشن ثبت کرده تا بهترین نیروها برای انجام خدمات شما به محل اعزام شوند. نیروهای خانم و آقا در استادکار مشغول به کار بوده و در صورت تمایل می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید. در صورت نارضایتی از کار نیرو می‌توانید درخواست تعویض نیرو را برای پشتیبانی ارسال کنید.
خدمات نظافتی منزل شامل خدماتی از جمله شستن ظروف، تمیز کردن کف و دیوارها، شستن فرش، شستن مبل، تمیز کردن کابینت‌ها، پاک کردن شیشه، شستن پرده، تمیز کردن اجاق گاز، گردگیری، تمیز کردن سرویس بهداشتی و ... است.
با شیوع بیماری کرونا بسیاری از افراد حساسیت بیشتری برای تمیزی منزل و ساختمان خود به خرج می‌دهند. در هر زمان که احساس کردید به تمیزی و نظافت منزل احتیاج دارید می‌توانید درخواست خود را در اپلیکیشن استادکار ثبت کرده تا نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا برای انجام خدمات شما در محل حاضر شوند.
هزینه استفاده از خدمات استادکار بسیار مقرون به صرفه بوده و با توجه به کیفیت بالای کار با یکبار استفاده مشتری ثابت می‌شوید.
وبگردی