آفتاب

نقش اساسی میز ناهار خوری در دکوراسیون منزلبرای خرید میز ناهار خوری مدل های بسیار زیادی وجود دارد که شاید شما را برای انتخاب گیج کند. معمولا هر ساله مدل های مختلفی برای میز ناهارخوری مد می شود ولی بهترین گزینه برای خانه شما آن چیزی است که برای فضای شما مناسب باشد.

یکی از لوازمی که در کنار مبل خانگی  نقش بسیار زیادی را ایفا می کند میز و صندلی ناهارخوری است که دردکوراسیون داخلی هم نقش بسیار زیادی دارد پس بنابراین باید در خرید آن بسیار دقت کنید. میز ناهار خوری معمولا مکانی است که افراد خانواده دور هم جمع می شوند و ساعات طولانی را با هم می گذرانند بنابراین علاوه بر اینکه باید  به راحتی بتوانید  روی آن غذا بخورید  باید بسیار هم راحت باشد. شاید به نظرتان خرید میز ناهار خوری آسان باشد ولی نکات بسیار ظریفی مانند ارتفاع میز، مدل صندلی ها و .... وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. پس با ما همراه باشید تا  شما را در خرید بهترین میز ناهار خوری و صندلی همراهی کنیم.

مدل های مختلف میز ناهار خوری

برای خرید میز ناهار خوری مدل های بسیار زیادی  وجود دارد که شاید شما را برای انتخاب گیج کند. معمولا هر ساله مدل های مختلفی برای میز ناهارخوری مد می شود ولی بهترین گزینه برای خانه شما آن چیزی است که برای فضای شما مناسب باشد. میز ناهار خوری  شامل میز مستطیلی،دایره،مربع و...  می باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.  به خاطر داشته باشید اگر فضای شما کوچک است بهتر است میز ناهارخوری  دایره ای را انتخاب کنید که جاگیر نیست و فضای کمتری را اشغال  می کند.

برای میز ناهار خوری از چه جنس هایی می توان استفاده کرد؟

چوب  یکی از جنس هایی است که برای میز ناهار خوری استفاده می شود و بسیارهم  کاربردی است. همه ما می دانیم که چوب مقاومت بسیار بالایی دارد و به همین خاطر است که بیشتر برای میز ناهارخوری از چوب استفاده می شود. مدل دیگر از جنس شیشه است که خوب همان طور که ظرافت و زیبایی دارد خطراتی را هم به دلیل شکننده بودن به همراه دارد و اگر ضربه ای به آن وارد شود احتمال شکستن در آن وجود دارد. در نهایت میز ناهار خوری می تواند از جنس سنگ باشد که بسیار با شکوه است و جلوه خاصی دارد و نظر همه را به خود جلب می کند.

چه رنگی برای میز ناهار خوری مناسب است؟

 خرید میز ناهارخوری


اینکه میز ناهار خوری شما چه رنگی باشد بستگی به شما و دکوراسیون منزلتان دارد. همان طور که می دانید اگر بخواهید میز ناهار خوری از جنس چوب تهیه کنید یا به رنگ های روشن هستند یا تیره که انتخاب آن با خودتان است. ولی اگر از جنس چوب نباشد رنگ های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید.

در هنگام خرید این نکات را در نظر بگیرید

به خاطر داشته باشید میز ناهار خوری معمولا در جایی قرار می گیرد که دسترسی به آن آسان است پس بنابراین باید دقت داشته باشید که میز بسیار با دوام و مقاومی را انتخاب کنید. شکل ظاهری هم بسیار مهم است بهتر است به سراغ مدل هایی بروید که برای همه خانه ها مناسب باشند. نکته بعدی صندلی های ناهار خوری هستند. برای راحتی بیشتر بر روی صندلی ها از انواع تشک ها استفاده می شود که انتخاب آنها بسیار حساس است. در نهایت هنگام خرید به سبک دکوراسیون منزل و تعداد نفرات هم توجه کنید.
خرید اینترنتی انواع میز ناهارخوری
اگر به دنبال فروشگاهی مطمئن با تیم حرفه ای هستید حتما به سایت هیواهوم سر بزنید. این فروشگاه معتبر مرغوب ترین  کار ها را با قیمت فوق العاده مناسب به شما تحویل می دهند. همچنین به خاطر داشته باشید که در هیواهوم امکان سفارش مدل دلخواهتان را هم خواهید داشت و در کمترین زمان کار را به شما تحویل خواهند داد.
وبگردی