آفتاب

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهرانمرکز ترک اعتیاد افشار مجهزترین و برترین مرکز ترک اعتیاد در کشور است و دارای بخش های مختلف جهت برطرف کردن نیازهای بیماران می باشد. این مرکز تحت نظارت سازمان بهزیستی فعالیت می کند و با در اختیار داشتن کادر پزشکی و پرستاری مجرب، خدمات ترک اعتیاد را در بالاترین سطح به بیماران و خانواده های آنان ارایه می نماید.

کمپ ترک اعتیاد افشار در سال 1387 با هدف ارایه خدمات ترک اعتیاد انواع مواد مخدر در یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران در مجاورت پارک سنگی جمشیدیه تاسیس شد. با توجه به قرار گرفتن این مرکز در شمالی ترین نقطه تهران، خدمات و امکانات این کلینیک برای برطرف کردن نیازهای ساکنان و افراد مناطق شمالی تهران در نظر گرفته شده و امکانات رفاه و تفریحی آن با هتل های لوکس پنج ستاره برابری می کند.

کمپ ترک اعتیاد


مرکز ترک اعتیاد افشار مجهزترین و برترین مرکز ترک اعتیاد در کشور است و دارای بخش های مختلف جهت برطرف کردن نیازهای بیماران می باشد. این مرکز تحت نظارت سازمان بهزیستی فعالیت می کند و با در اختیار داشتن کادر پزشکی و پرستاری مجرب، خدمات ترک اعتیاد را در بالاترین سطح به بیماران و خانواده های آنان ارایه می نماید. کمپ ترک اعتیاد


در این مرکز جنبه های مختلف جسمی و روانی اعتیاد در نظر گرفته شده و درمان بیماری اعتیاد تحت نظر متخصص روانپزشکی، روانشناس، روان پرستار، مشاور و کادر پرستاری مجرب انجام می شود.
نکته مهم این است که در مرکز ترک اعتیاد افشار از روش های غیرعلمی و جایگزین استفاده نمی شود و روند درمان بصورت شبانه روزی تحت نظارت افراد متخصص و باتجربه پیگیری و بررسی می شود.
این مرکز علاوه بر سم زدایی مواد مخدر، با ریشه یابی مشکلات و اختلالات روانی بیماران اقدام به درمان قطعی بیماری اعتیاد تحت آخرین متدهای روز دنیا می کند.
یکی دیگر از خدماتی که کمک شایانی به درمان افراد می کند، برنامه های مشاوره و آموزش خانواده بیماران است که طی جلساتی به آنها نحوه برخورد و کمک به روند درمان بیماران آموزش داده می شود. کمک و حمایت خانواده فرد معتاد باعث پیشگیری از مصرف مجدد و عود دوباره بیماری اعتیاد در فرد مصرف کننده می شود.


کمپ ترک اعتیاد


 
امکانات رفاهی کمپ ترک اعتیاد افشار به شکل ویژه و لوکس طراحی شده تا بیمار در طول مدت اقامت خود خاطره خوبی از درمان داشته باشد. برخی از امکانات رفاهی مجموعه عبارتند از استخر سرپوشیده، اتاق های VIP، سالن بیلیارد، کلینیک دندانپزشکی، سالن ورزش، فوتبالدستی، بازی های رایانه ای، فضای باز و ... که نظیر آن در هیچ مرکز ترک اعتیادی پیدا نمی شود.
این مرکز با بیش از 10 سال سابقه موفق، بعنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد در تهران فعالیت می کند و خدمات خود را بر پایه علوم پزشکی و روانپزشکی تخصصی ارایه می دهد و توانسته است در مدت فعالیت خود رضایت بیماران و خانواده آنها را جلب نماید.


 کمپ ترک اعتیاد


رعایت و درک شرایط و حالت های جسمی و روانی بیماران و تلاش برای بالا بردن انگیزه و برقراری نشاط و شادابی در آنها، فاکتورهای مهم در قرار گرفتن بیمار در مسیر بهبودی و سلامت می باشد.
با توجه به اینکه بیماران و مراجعه کنندگان این مرکز از بالاترین سطح رفاه و تحصیلات برخوردار هستند، بدیهی است که محیط مناسب، برخورد درخور شأن بیماران و فراهم کردن امکانات رفاهی آنها از حقوق اولیه و فاکتورهای مهم در مسیر بهبودی آنها می باشد.
جهت مشاوره رایگان در زمینه ترک اعتیاد با شماره های زیر تماس بگیرید:
۲۶۱۲۲۴۴۶-۰۲۱
۲۶۱۲۱۲۵۳-۰۲۱
۰۹۱۹۸۰۷۰۱۷۰
وبگردی