آفتاب

کلین روم چیست و چگونه نظافت می شود؟نیاز به نظافت زمین در فصل سرما به ویژه در مراکز با رفت و آمد بالا نظیر مراکز خرید بیشتر می شود. ورود افراد مختلف در طول روز، در ایام بارش می تواند موجب انتقال آلودگی های زیادی به محیط گردد. این آلودگی ها علاوه بر ایجاد چهره ای ناپسند می توانند، خطراتی نظیر لغزندگی را برای افراد به همراه داشته باشند، در نتیجه لازم است تا با استفاده از دستگاه های تخصصی نظیر کف شوی صنعتی به شستشوی صحیح و اصولی این مراکز پرداخت.

در فصول سرما نیاز به نظافت تخصصی و مستمر سطوح مختلف بیشتر به چشم می خورد. چرا که احتمال انتقال آلودگی ها افزایش یافته و نیاز به برقراری بهداشت برای حاضران در محیط های مختلف بیشتر احساس می شود. این محیط شامل ورودی هتل ها، مراکز تجاری، سالن های همایش، مجتمع های اداری، آموزشی و... می باشد. سطح زمین یکی از آلوده ترین بخش ها در مراکز مختلف به شمار می آید که آلودگی های زیادی را در خود جای می دهد. نیاز به نظافت زمین در فصل سرما به ویژه در مراکز با رفت و آمد بالا نظیر مراکز خرید بیشتر می شود. ورود افراد مختلف در طول روز، در ایام بارش می تواند موجب انتقال آلودگی های زیادی به محیط گردد. این آلودگی ها علاوه بر ایجاد چهره ای ناپسند می توانند، خطراتی نظیر لغزندگی را برای افراد به همراه داشته باشند، در نتیجه لازم است تا با استفاده از دستگاه های تخصصی نظیر کف شوی صنعتی به شستشوی صحیح و اصولی این مراکز پرداخت.

شرکت ابراهیم با ۳۰ سال تجربه در زمینه دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی و ارائه راهکار های مدرن، یک شرکت پیشتاز بوده و بهترین دستگاه های نظافتی جهان را عرضه می دارد. شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم ارائه دهنده دستگاه هایی همانند کفشوی صنعتی، جاروبرقی صنعتی، کارواش صنعتی، جاروی شهری، خوشبو کننده ها و غیره می باشد. جهت مشاهده دستگاه ها می توانید از سایت دیدن نمایید و برای ارتباط با کارشناسان می توانید با شماره زیر تماس فرمایید.
شماره تماس: 87184-021
آدرس سایت: ebrahimco.com


استفاده از اسکرابر برای شستشوی سطوح کف


اسکرابر، دستگاه تخصصی شستشوی تخصصی زمین

استفاده از دستگاه اسکرابر که در مدل های دستی و سرنشین دار طراحی می شود، علاوه بر افزایش کیفیت نظافت انجام شده نیاز به نیروی انسانی را کاهش می دهد. به هنگام بارش برف و باران افراد با ورود به مراکز تجاری و فروشگاه ها آلودگی ها به کفپوش ها منتقل می نمایند. دستگاه اسکرابر صنعتی با تجهیز به برس های مقاوم، با اعمال فشاری یکنواخت به تمام بخش های کفپوش ها می تواند نظافتی یکسو را به همراه داشته باشد.

کلین روم و نظافت صنعتی

کلین روم یکی از محیط های بسیار حساس به آلودگی و گرد و غبار در مراکز دارویی و بیمارستان ها، صنایع مرتبط با تولید تجهیزات بیمارستانی و... می باشد که از آن به اتاق تمیز نیز یاد می شود. حساسیت بالا در این مراکز به دلیل ارتباط مستقیم محصولات تولیدی با سلامت و جان افراد موجب شده تا قوانین دقیق در خصوص رعایت بهداشت در این بخش ها وضع شود. به همین منظور برای افزایش کیفیت محصولات تولیدی، میزان آلاینده، ذرات معلق، گرد و غبار، میکروب های هوازی و... به صورت کاملا دقیق و مستمر مورد ارزیابی قرار گرفته و در پایین ترین سطح نگه داری می شوند.

مکنده صنعتی کلین روم چیست؟

دستگاه جاروبرقی صنعتی یک وسیله نظافتی است که بر اساس ایجاد خلا در مخزن عمل می نماید. پمپ دستگاه مکنده این با تخلیه هوای داخل مخزن باعث ایجاد خلا در مخزن شده و سپس به دلیل اختلاف فشار هوا با هوای اطراف دستگاه، مکش انجام می گردد. مکنده صنعتی کلین روم قادر به جمع آوری انواع مختلفی از آلودگی ها از گوشه و کناره، دستگاه ها و تجهیزات، ابزار، سطوح کف و... بوده و با اتصال به برس های مخصوص قادر است حتی غیرقابل دسترس ترین مناطق را نیز نظافت نماید.

ویژگی مهم مکنده صنعتی کلین روم

فیلتراسیون یکی از مهم ترین بخش ها در هر دستگاه مکنده ای می باشد اما هنگام صحبت از اتاق تمیز اهمیت این بخش چند برابر می گردد. به منظور به دام انداختن ذرات میکروسکوپی و جلوگیری از بازگشت مجدد آنها به محیط لازم است تا از فیلتر هپا بر روی دستگاه مکنده استفاده نمود. فیلتر هپا امکان به دام انداختن ذرات به کوچکی  0/3میکرون را داشته و از این رو به تامین سطح بسیار بالایی از بهداشت در اتاق های تمیز کمک شایانی می نماید.


 نظافت کلین روم با تجهیزات نظافت صنعتی ابراهیم


مقابله با کرونا با دستگاه کارواش

سرعت پخش و انتقال ویروس در خیابان ها و مکان های پر رفت و آمد بسیار بیشتر از سایر مناطق است. اگرچه نظافت شهری به منظور حفظ زیبایی شهر و پاکسازی محیط، همیشه از اهمیت برخوردار بوده است اما نیاز به آن بر اساس یک برنامه مشخص و مستمر در برخی دوران ها بیشتر احساس می شود. نظافت شهری در دوران کرونا شامل شستشوی دقیق معابر، سنگفرش ها، سطل زباله ها، نمای ساختمان ها و... باشد. یکی از تجهیزات نظافت صنعتی دستگاه کارواش است که فرایند شستشو را با آب پرفشار ارائه می دهد.

شستشو با کمک دستگاه کارواش

نظافت به طور معمول به معنی از میان برداشتن آلودگی ها، لکه ها، گرد و غبار از سطح، اشیاء و محیط بوده که می تواند به روش های مختلفی انجام پذیرد. از آنجایی که شستشو در دستگاه کارواش صنعتی با آب پرفشار انجام می شود آلودگی های مختلف با سرعت و کیفیت مناسب تری امکان جداشدن از سطح را می یابند. در عملیات نظافت شهری در دوران کرونا با استفاده از دستگاه شوینده فشار قوی می توان تمامی سطوح شهری از جمله جداول، سنگفرش خیابان ها، نیمکت و صندلی پارک ها، دیوار و... را شستشو داد. در نظافت شهری در دوران کرونا استفاده از یک دستگاه کارواش آب سرد با به کارگیری نازل مواد شوینده می توان مناطق محدودی را شستشو داد. اما یک کارواش آب گرم با تجهیز به حداقل یک واحد آبگرمکن که پس از پمپ قرار گرفته، دمای آب را افزایش می دهد به این دلیل علاوه بر ضدعفونی نمودن از این دستگاه می توان در حذف آلودگی های چرب و لکه های روغنی عمیق استفاده نمود.


شستشوی سطوح با کارواش صنعتی ابراهیم

وبگردی