آفتاب

یونیت هیدرولیک یا پاورپک هیدرولیک چیست؟یونیت هیدرولیک یا پاور پک هیدرولیک منبع تامین قدرت و نیروی سیستم هیدرولیک می باشد. دراصل تولید کننده انرژی هیدرولیک همان پاورپک است که با توجه به نیاز های متفاوت گستردگی بسیاری دارد.

اولین سوالی که پیش از خرید و فروش پاورپک با آن روبرو می شویم، این است که اصلا یونیت ها چه هستند و در چه سیستم هایی مورد استفاده قرار می گیرند؟
اصولا در تمامی سیستم هایی که توسط سیال هیدرولیک اقدام به انجام کار می کنند، نیاز به یک منبع برای تولید انرژی دارند. این منبع ها،یونیت های هیدرولیک می باشند.
یونیت هیدرولیک منبعی می باشد که جریان هیدرولیک تولید می کند. سپس این جریان را به روغنی که قرار است به هیدروموتور برسد، منتقل می کند.


 
یونیت هیدرولیک

اطلاعات مورد نیاز برای طراحی و ساخت پاورپک هیدرولیک:

۱-  گام اول تعیین عملگر های مورد نیاز سیستم است. یک پاورپک هیدرولیک میتواند چندین عملگر را تغذیه کند. عملگرها میتوانند سیلندر یا هیدروموتور باشند. برای حرکت های خطی از سیلندر یا همان جک هیدرولیک و برای حرکت های چرخشی و دورانی از هیدروموتور های یا همان موتور هیدرولیکی استفاده میکنند.
۲- گام دوم تعیین اطلاعات حرکتی جک هیدرولیک یا هیدروموتور میباشد.
اطلاعات مورد نیاز برای طراحی پاور پک به شکل زیر است:
•    میزان کورس سیلندر جک هیدرولیک!
•    سرعت حرکتی سیلندر هیدرولیک
•    سرعت چرخش هیدروموتور
•    میزان نیروی مورد نیاز تولیدی سیلندر خطی
•    میزان گشتاور مورد نیاز برای حرکت دورانی

فروش پاورپک هیدرولیک:

فروش و طراحی پاورپک های هیدرولیک نیازمند تجربه بسیار بالا و اطلاعات دقیق میباشد. که هیدرولیک نادری با شبیه سازی و طراحی، عملکردی متفاوت نسب به مجموعه های دیگر ارایه میدهد.

اهمیت فروش یونیت هیدرولیک اصل جهت استفاده در صنایع:

زمانی که اقدام به خرید یونیت هیدرولیک می نماییم، باید برخی عوامل را در نظر داشته باشیم. زیرا قیمت تجهیزات پاورپک های هیدرولیک به این عوامل بستگی زیادی دارد. یکی از مهمترین عواملی که می تواند در قیمت پاورپک ها تاثیر گذار باشد، اجناس به کار رفته در آن می باشد.
هر سیستم هیدرولیکی برای این که بتواند نیروی محرکی داشته باشد، باید از یونیت هیدرولیک کوچک استفاده نماید. از این رو زمانی که اقدام به فروش یا خرید پاور هیدرولیک می نمایید، بهتر است در مورد تک تک تجهیزات به کار رفته در این سیستم ها اطلاعات کسب نموده باشید.

اجزای تشکیل دهنده پاور پک هیدرولیک

معمولا این سیستم ها از سه جزء اصلی تشکیل می شوند:
1-    الکتروموتور
2-    مخزن
3-    پمپ هیدرولیک
البته علاوه بر این اجزای اصلی، قطعات دیگری نیز در این سیستم ها به کار می رود. کیفیت و اصل بودن هر یک از قطعات در حین خرید و فروش پاور هیدرولیک از اهمیت برخوردار است. زیرا افرادی که اقدام به خرید این سیستم می نمایند، به دنبال محصولی با کیفیت بالا هستند.

طرز کار یونیت هیدرولیک چگونه است؟

برای درک مناسب طرز کار مخزن هیدرولیک ابتدا باید به عوامل موثر بر عملکرد واحد هیدرولیک توجه داشت. این عوامل عبارتند از: محدودیت فشار، ظرفیت توان و حجم مخزن و خصوصیات بدنی. که خود خصوصیات بدنی شامل: اندازه، منبع تغذیه و… است. بنابراین به این عوامل باید توجه ویژه ای شود تا بتوانیم درک مناسبی از طرز کار یونیت هیدرولیک داشته باشیم.


  یونیت هیدرولیک

تاثیر اجزا و قطعات به کار رفته در قیمت یونیت هیدرولیک:

زمانی که شما برای خرید این سیستم اقدام می نمایید، ممکن است برخی از تجهیزات و اجزای آن به دلایل مختلفی بی کیفیت بوده یا با سیستم های دست دوم تعویض شده باشد. پس حتما به خاطر داشته باشید که از نمایندگی های معتبر فروش یونیت هیدرولیک اقدام به خرید این سیستم ها نمایید. شاید برای خرید این سیستم ها از طریق نمایندگی، مجبور به پرداخت هزینه بالاتری شوید. اما با این اطمینان محصول به دست شما خواهد رسید که، کیفیت تمامی اجزای به کار رفته در آن بسیار بالا و مناسب می باشد.

رزومه کاری هیدرولیک نادری:

هیدرولیک نادری با کادری متخصص در طراحی سیستم های هیدرولیک و ساخت پاور و جک های هیدرولیک توانسته به یک مجتمع هیدرولیک خدماتی و فروش تبدیل شود. هیدرولیک نادری به دلیل واردات مستقیم اجناس و همینطور احداث کارگاه مستقل توانسته قیمت بسیار مناسبی برای ارایه انواع مخزن های هیدرولیک، عرضه نماید.
فروشگاه هیدرولیک نادری انحصاری است و تمامی قطعات از بدنه و جک ها، در خود کارگاه هیدرولیک نادری ساخته میشود. هیدکالا در زمینه یونیت هیدرولیک دست دوم هم فعالیت دارد.