آفتاب

لزوم استفاده از خدمات کارشناسی خودرو قبل از خریدبا توجه به این نکته که اسفند ماه فصل رونق خرید و فروش خودرو در کشورمان است و همیشه شاهد افزایش قیمت خودرو در این ماه هستیم، فعالان بازار خودرو معتقد هستند که در اسفند ماه نیز قیمت خودرو ها دستخوش تغییر نخواهد شد و نوسان قیمتی قابل توجهی را نخواهیم داشت اما به نظر می رسد که روند کاهش قیمت خودروها نیز در حال متوقف شدن است.

بازار خودرو امسال شدیدترین نوسانات قیمتی را تجربه کرد. از خرداد ماه امسال تا اوایل آذر شاهد افزایش روزانه قیمت های خودرو بودیم و شاهد بودیم که قیمت پراید 111 صفر کیلومتر در مهرماه به 150 میلیون تومان هم رسید. اما طی یک ماه گذشته با آرام گرفتن نوسانات ارزی و کاهش قیمت ارز ، قیمت خودروها نیز کاهش شدیدی داشت و دلالان و سودجویانی که تلاش کرده بودند تا با احتکار خودرو و افزایش قیمت آن از سود هنگفتی برخوردار شوند، در حال حاضر تلاش می کنند تا هر چه سریعتر خودروهای خود را به فروش برسانند.طی یک ماه گذشته  قیمت خودرو تا حدی ثابت مانده و تقاضای کاذب برای خرید و فروش خودرو و دلالی کاهش چشمگیری داشته است.
با توجه به این نکته که اسفند ماه فصل رونق خرید و فروش خودرو در کشورمان است و همیشه شاهد افزایش قیمت خودرو در این ماه هستیم، فعالان بازار خودرو معتقد هستند که در اسفند ماه نیز قیمت خودرو ها دستخوش تغییر نخواهد شد و نوسان قیمتی قابل توجهی را نخواهیم داشت  اما به نظر می رسد که روند کاهش قیمت خودروها نیز در حال متوقف شدن است.
افزایش شدید قیمت ارز طی یک سال گذشته موجب شد تا سطح عمومی درآمدها کمتر از نرخ تورم باشد و به همین دلیل سطح عمومی قیمت ها در کالاهای اساسی تر مثل خوراک ، مسکن و پوشاک افزایش یابد. این شرایط موجب شده تا سهم کالاهای غیرضروری همانند خودرو به شدت کاهش یابد و تقاضای واقعی برای خودروهای صفر کیلومتر نسبت به سال های گذشته ریزش شدیدی داشته باشد. افراد و کسانی که ماه های گذشته برای کسب سود بیشتر اقدام به خرید خودرو صفر کیلومتر کرده بودند در حال حاضر به راحتی نمی توانند خودروهای خود را به فروش برسانند.
خرید خودرو به خصوص در شرایط فعلی که همه به خصوص دلالان به دنبال فروش خودروهای خود هستند کاری پر استرس محسوب می شود، به همین دلیل برای خرید خودرو نیازمند آگهی و اطلاعات کافی هستیم. برای آگاهی از سلامت فنی خودرو نیاز به کارشناسی خودرو قبل از خرید آن داریم.


خرید خودرو


بسیاری از افراد به خاطر تجربه رانندگی و  آشنایی با بخش های فنی و برقی خودرو این تصور را دارند که برای خرید خودرو نیاز به همراهی یک کارشناس ندارند و بر اساس تجربه خود می توانند مشکلات خودرو را شناسایی نمایند. اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که خرید خودرو ، حتی خودرو صفر کیلومتر نیازمند کارشناسی است. کارشناسان خودرو می تواند با بررسی بخش های مختلف خودرو از جمله بدنه و رنگ ، بخش های فنی ، آپشن ها و... اطلاعات لازم را برای خرید خودرو در اختیار شما قرار دهند .
با افزایش قیمت خودرو هزینه تعمیر بخش های فنی خودرو نیز دچار افزایش قیمت شدید شده و ممکن است هزینه زیادی برای مالک خودرو بر عهده داشته باشد. کلاهبرداران خودرو تلاش دارند خودروهایی که دارای مشکلات فنی زیادی هستند را با قیمت مناسب خریداری کرده و با رفع جزیی عیوب آن به عنوان یک خودرو سالم به فروش برسانند. کلاهبرداران باعث می‌شوند تا معامله‌ی ما به اتفاقی ناگوار تبدیل شود و خریدار خودرو دچار ضررهای هنگفتی گردد.
کارشناس خودرو قبل از فرایند خرید به شما کمک می‌کند تا خودرو را بدون نگرانی از مشکلات آتی و متحمل شدن مخارج اضافی خریداری نمائید.خرید خودرو بدون کارشناسی و فقط با تکیه بر تجربیات شخصی می‌تواند در آینده هزینه‌های زیادی برای شما در بر داشته باشد در حالی که با صرف هزینه بسیار اندک می‌تواند از به وجود آمدن این مخارج جلوگیری نمائید.


 خرید خودرو


وب سایت ماشین بانک با ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل یکی از پیشروترین شرکت‌های کارشناسی خودرو در زمینه تشخیص رنگ خودرو، کارشناسی بدنه خودرو، کارشناسی فنی و گیریبکس، بررسی آپشن ها، تست رانندگی و دیاگ است و به شما کمک می‌کند تا به راحتی و بدون دغدغه خودرو مورد نظر خود را خریداری نمائید.
برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو کافی است در قسمت ثبت درخواست کارشناسی درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان ماشین بانک به محل اعزام شده و خودرو مورد نظر را مورد بررسی قرار دهند.