آفتاب

تزریقات در منزل نیاورانآیا تابحال چیزی راجع به خدمات تزریقات در منزل نیاوران شنیده‌اید؟ آیا تا بحال از آن استفاده کرده‎اید؟ آیا فکر نمی‌کنید، این روش بسیار مقرون‎به‌صرفه‌تر و در عین حال ایمن‌تر است؟ چگونه می‎توان از این خدمات در منزل استفاده کرد؟

تزریقات از جمله خدمات پزشکی است که هر کدام از ما بارها و بارها آن را تجربه کرده‎ایم. تزریقات سن و سال، جنسیت، زمان و مکان نمی‎شناسد. گاهی اوقات در نیمه‎های شب برای تسکین دردی به آن نیاز پیدا خواهیم کرد و گاهی اوقات مجبور می‎شویم یکی از عزیزانمان را برای این منظور تا کلینیک همراهی کنیم. در هر صورت، مشکلی پزشکی وجود دارد که مجبور به تزریق انواع داروها می‎شویم. آیا تابحال  چیزی راجع به خدمات تزریقات در منزل نیاوران شنیده‌اید؟ آیا تا بحال از آن استفاده کرده‎اید؟ آیا فکر نمی‌کنید، این روش بسیار مقرون‎به‌صرفه‌تر و در عین حال ایمن‌تر است؟ چگونه می‎توان از این خدمات در منزل استفاده کرد؟ کدام مرکز معتبر این خدمات پزشکی را در منزل و با کیفیت انجام می‎دهد و چگونه می‎توان به تخصص نیروهای آن اعتماد کرد؟


 تزریقات در منزل


چرا به تزریقات در منزل نیاز داریم؟

در گذشته‎ایی نه چندان دور مجبور بودیم برای ساده‎ترین تزریقات به مرکز پزشکی مراجعه کنیم، اما در حال حاضر هوم کا شرایطی را مهیا کرده است که می‎توانید از این خدمات در نیاوران و دیگر نقاط تهران و کرج به راحتی استفاده نمایید. کارشناسان این مجموعه تزریق  در منزل و محل را به طور کاملا تخصصی انجام خواهند داد. در شرایط کنونی  و با شیوع بیماری کرونا، این خطر وجود دارد که برای یک تزریق ساده وبا مراجعه به کلینیک، به راحتی خود را در معرض ابتلا به این بیماری قرار دهیم. بنابراین اگر سالمندی در منزل دارید یا می‎خواهید از خدمات تزریق برای کودک و یا بیماران خاص استفاده نمایید، بهتر است از تزریقات در منزل بهره ببرید، به  این ترتیب ایمنی خود و خانواده را تضمین خواهید کرد.
از سویی دیگر افرادی زیادی وجود دارند که به بیماری‌های خاص مبتلا هستند، آنها نمی‎توانند در هر مکانی حضور داشته باشند و یا توان منتظر بودن در مرکز بهداشتی را نخواهند داشت. آنها بیش از هزینه تزریق باید، نگران هزینه جابجایی و رفت و آمد باشند.  برخی دیگر مشکل حرکتی داشته و واقعا جابجایی این افراد برای خود فرد و اطرافیان آنها بسیار مشکل است. از آن جمله می‎توان به افرادی اشاره کرد به ناراحتی‌های عصبی، نخاعی و یا قلبی مبتلا هستند. در این شرایط بهترین راه‎حل این است که با یک مرکز معتبر در ارتباط بوده و از خدمات پزشکی آنها در منزل استفاده نماییم.

مزایای تزریقات در منزل نیاوران

به جرات می‎توان گفت عدم حضور در مرکز درمانی بارزترین مزیت تزریق در منزل است. زمانی متوجه اهمیت این موضوع می‎شوید که مجبور هستید برای یک تزریق ساده که ممکن است تنها چند دقیقه وقت شما را بگیرد، مجبور باشید ترافیک و شلوغی شهر را تحمل نمایید. مشکل جایی پیچیده می‎شود که درد و کسالت ناشی از بیماری نیز، تاب و تحمل شما را کم کرده است. به خود امیدواری می‎دهید تا لحظاتی دیگر به کلینیک رسیده و تزریق را انجام خواهید داد.
زمانی به خود می‌پیچید که پس از تحمل شلوغی و ترافیک مسیر،  باید در صف انتظار بمانید، چرا که بیماران دیگری مانند شما از درد  و بیماری به خود پیچیده‌اند و در صف تزریق منتظر هستند.  کرونا و رعایت فاصله اجتماعی را به آن اضافه کنید. درد و کسالت شما را بی‎تاب کرده و احساس می‌کنید، زمان به کندی می‌گذرد. برای فریاد کشیدن، تنها به یک اشاره  نیاز دارید.  آیا بهتر نبود، از خدمات تزریقات در منزل هوم کا بهره می‎بردید؟ چرا برای یکبار هم شده آن را امتحان نمی‌کنید؟ مطمئن باشید رنجی جز، سوزن تزریق را بر خود تحمیل نخواهید کرد.


تزریقات در منزل


 

مزایای تزریقات در منزل نیاوران در یک نگاه

•    با استفاده از خدمات تزریقات در منزل نیاوران در زمان و هزینه خود صرفه‎جویی خواهید کرد.
•    بیمار از نظر روانی در آرامش است و استرسی بر او وارد نخواهد شد.
•    استرس جابجایی و حمل و نقل بیماران را نخواهید داشت.
•    تزریق برای همه گروه‎های سنی انجام خواهد شد.
•    تزریق در زمان و مکان مورد نظر شما انجام خواهد شد.
•    توصیه‌های پزشکی بعد از تزریق با تمام نکات آن در اختیار شما قرار خواهید گرفت.
محدودیت زمانی و مکانی در نقاط مختلف کرج و تهران مانند نیاوران وجود نخواهد داشت. در هر نقطه‎ایی از نیاوران که باشید، به راحتی می‎توانید از خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی هوم کا استفاده نمایید. کافی است برای استفاده از این خدمات به طور رایگان سفارش را در سایت ثبت نمایید.

کدام تزریقات در منزل انجام می شوند؟

شاید از خود بپرسید، تزریق برخی از داروها بسیار رایج بوده و در برخی موارد خود افراد با یک آموزش ساده می‎توانند اقدام به این امر نمایند. تزریقات در منزل نیاوران، چه خدماتی را پوشش خواهد داد؟ آیا می‎توان برای تزریقات جدی بر روی آنها حساب کرد؟ در پاسخ باید بدانید که انواع تزریقات با توجه به شرایط و دستور پزشک در منزل قابل اجرا است. از انواع آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
تزریق عضلانی: از رایج‎ترین انواع تزریقات است و  همه ما به دفعات و به بهانه‌های مختلف، آن را انجام داده‎ایم. از این روش برای انتقال دارو به عمق عضلات استفاده می‎شود. به این ترتیب دارو به سرعت توسط خون جذب خواهد شد. این تکنیک برای تزریق واکسن مورد توجه قرار می‌گیرد. محل تزریق می‌تواند عضله‌ سرینی بزرگ، عضله دلتای بازو و عضله ران خارجی  باشد.
 
تزریق وریدی: گاهی اوقات بیمار نمی‎تواند داروهای خوراکی را دریافت نماید و یا پزشک در پی آن است تا دارو در کوتاه‎ترین زمان اثربخشی داشته باشد، در این شرایط از تزریق وریدی  استفاده خواهد کرد.
تزریق زیر جلدی: در طی آن دارو به چربی که در زیر پوست قرار دارد، منتقل می‎شود. بیمارانی که به دیابت و کم خونی مبتلا هستند، از این تکنیک استفاده می‌کنند. قسمت بالای بازو، ران و شکم می‎تواند محل مناسب برای تزریق باشد.

انواع تزریقات در منزل نیاوران

تزریق داخل مفصلی: این تکنیک روشی است موثر برای بیمارانی که از دردهای مفصل و زانو رنج می‎برند. بیشتر این افراد در کنار مصرف دارو به تمرینات توانبخشی و فیزیوتراپی نیاز دارند. درد و  محدودیت در حرکت از مشکلاتی است که بیماران با آن درگیر هستند. چنانچه با این مشکل مواجه هستید و یا از چنین بیمارانی در منزل نگهداری شاید بهتر باشد از خدمات فیزیوتراپی در منزل هوم کا بهره ببرید. به این ترتیب دیگر نگران جابجایی بیمار نخواهید بود.
تزریق داخل صفاقی: این تکنیک نیز برای افرادی است که با بیماری‌های خاص مانند سرطان  دست به گریبان هستند.
تزریق داخل جلدی: معمولا از این تکنیک برای تزریق برخی از واکسن‌ها و همچنین تست‌های آلرژیک بهره برده می‌شود.
تزریق اپیدورال: از این تکنیک برای بیهوشی موضعی و یا کاهش درد  و التهاب در ناحیه ستون فقرات استفاده خواهد شد. این تزریق برای همه افراد نمی‎تواند موثر باشد. در این مورد حتما به تجویز پزشک نیاز خواهید داشت. چنانچه این تزریق با هدف کاهش کمردرد انجام شود، راحتر می‎توانید درمان‎ها فیزیوتراپی را دریافت نمایید. ماندگاری کوتاه مدت از جمله نقاط ضعف آن به‌شمار می‎رود.


 تزریقات در منزل


قیمت تزریقات در منزل نیاوران

آیا مجبورم برای تزریقات در منزل نیاوران هزینه بیشتری پرداخت نمایم؟ این سوالی است که ممکن است، ذهن شما درگیر کند. در پاسخ باید گفت که اگر همه جوانب تزریق در مرکز درمانی را با تزریق در منزل مقایسه کنید، در نهایت به این نتیجه خواهید رسید که تزریقات در منزل  بسیار مقرون‎به‎صرفه‎تر خواهد بود. به طور کلی می‎توان گفت هزینه تزریقات در محل به نوع تزریق، شرایط بیمار، محل و تعداد دفعات تزریق بستگی خواهد شد. بدیهی هر چقدر تزریق، تخصصی‎تر می‌شود، به همان میزان بر قیمت آن افزوده خواهد شد.
هوم کا سعی کرده است تا با حذف حق کمیسیون، خدمات پزشکی خود را با کیفیتی بالا و مطلوب در اختیار شهروندان ساکن تهران و کرج قرار دهد. این امر به متعادل شدن قیمت‌ها، کمک موثری خواهد کرد. اگر بیمار یا فردی در اطراف و یا همسایگی خود می‎شناسید که به این خدمات نیاز دارد،  به کمک متخصصان این مجموعه اعتماد کنید. برای آگاهی یافتن از قیمت دقیق و برخورداری از خدمات تزریق سرم در منزل ، کافی است همین لحظه با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه ثبت رایگان درخواست، سفارش خودتان را برای ما ثبت کنید.  بقیه‌ کارها را به ما بسپارید.

چرا تزریقات در منزل نیاوران با هوم کا

هوم کا با هدف سلامتی اقشار مختلف جامعه، فعالیت خود را در سه بخش ارائه می‌دهد:  پرستاری از سالمند، کودک و خدمات درمان در محل.
خدمات در محل خود به دو گروه خدات پرستاری و پزشکی تقسیم می‎شود. تزریقات، سروم درمانی و سونداژ از جمله خدمات پرستاری است که می‎توانید از آنها در منزل و محل استفاده نمایید. کاردرمانی، فیزیوتراپی و گفتار درمانی نیز در جمله خدمات پزشکی هستند که توسط متخصصان ما در منزل انجام خواهد شد.  
در حال حاضر، فعالیت این مجموعه نقاط مختلف تهران و کرج را پوشش می‎دهد، اما در آینده‎ایی نزدیک سایر هموطنان در استان و شهرهای مختلف ایران نیز می‎توانند با ما در ارتباط باشند.
برای برخورداری از خدمات هوم کا و کسب اطلاعات دقیق‌تر، کافی است با شماره 91025595 ( 021) تماس بگیرید. کارشناسان ما با توجه به شرایط شما، بهترین متخصص را معرفی خواهند کرد. در این صورت مطمئن خواهید شد که خدمات پزشکی در کوتاه‎ترین زمان و به بهترین شکل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.  تلاش این مجموعه، ایجاد یک تجربه راحت و بدون دغدغه برای مخاطبانش است.