آفتاب

تزریقات عضلانی در منزلبا توجه به اینکه این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراجعه به مراکز درمانی و پزشکی ریسک بسیار بالایی دارد، انجام تزریقات عضلانی در منزل ریسک و خطر ابتلا به کرونا ویروس را به شدت کاهش می‌دهد؛ زیرا بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی و پزشکی، تزریق آمپول با بهترین کیفیت و بالاترین امنیت انجام می‌شود.

انجام تزریقات عضلانی در منزل برای کسانی که به هر دلیلی مجبورند یک یا چندین آمپول را به شکل عضلانی تزریق کنند، بسیار کمک کننده و مفید است. با توجه به اینکه این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراجعه به مراکز درمانی و پزشکی ریسک بسیار بالایی دارد، انجام تزریقات عضلانی در منزل ریسک و خطر ابتلا به کرونا ویروس را به شدت کاهش می‌دهد؛ زیرا بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی و پزشکی، تزریق آمپول با بهترین کیفیت و بالاترین امنیت انجام می‌شود.


 تزریقات در منزل


حسن استفاده از خدمت تزریقات عضلانی در منزل چیست؟

بزرگترین حسن تزریقات عضلانی در منزل بی نیازی این خدمت از مراجعه به مراکز درمانی است. در حقیقت بیمار در هر شرایطی که باشد، بدون اینکه از منزل خارج شود، می‌تواند از این خدمت ویژه استفاده کند. بسیاری از بیماران که به تازگی عمل کرده‌اند و لازم است آمپول‌های مشخصی را روزانه تزریق کنند، یا خانم‌های بارداری که نیاز به تزریق روزانه یا ماهانه دارند، کودکانی که به هر دلیل بیمار شده‌‌اند و باید آمپول تزریق کنند، بیماران کرونایی و تمام بیمارانی که به هر دلیلی نیاز به تزریق آمپول به شکل عضلانی دارند، می‌توانند از خدمت تزریقات عضلانی در منزل استفاده کنند.
تامین رفاه و آسایش بیمار و تضمین سلامتی او مهمترین حسن استفاده از خدمت تزریقات عضلانی در منزل است.

تزریقات عضلانی در منزل چگونه انجام می‌شود؟

با توجه به اینکه کار تزریقات کار پر مسئولیت و ریسک‌پذیری است و هر کسی نمی‌تواند از عهده آن برآید، فردی که قرار است تزریق عضلانی انجام دهد، باید در این باره تجربه و مهارت کافی داشته باشد. شناخت آمپول‌های مختلف برای انجام یک تزریق عضلانی خوب لازم و ضروری است. پرستار باید بداند که آمپول مورد نظر به چند روش قابل تزریق است و بهترین روش تزریق را انتخاب کند. برخی از آمپول‌ها فقط به صورت عضلانی تزریق می‌شوند؛ بنابراین پرستار باید به خوبی از این موضوع آگاه باشد و اشتباها تزریق را به روش دیگری انجام ندهد.
تزریقات عضلانی در منزل با رعایت صفر تا صد نکات بهداشتی و پزشکی و توسط مجرب‌ترین پرستاران و بهیاران انجام می‌شود. ما در کمترین زمان ممکن مطابق درخواست شما، پرستار را به محل اعزام می‌کنیم و شما بدون اینکه نیازی داشته باشید که از منزل خارج شوید،  این خدمت ویژه را دریافت می‌کنید.

تعرفه تزریقات عضلانی در منزل

به طور کلی انجام تزریقات هزینه خیلی زیاد ندارد. با این وجود هزینه تزریقات عضلانی در منزل با توجه به نوع آمپول و تعداد تزریق مشخص می‌شود. البته موقعیت مکانی منزل برای مراجعه پرستار به محل نیز اندک تاثیری در قیمت‌ها دارد. اما به طور کلی تلاش کرده‌ایم که برای این خدمت ویژه و منحصر به فرد قیمتی عادلانه و منصفانه در نظر بگیریم و به این ترتیب شرایط استفاده از خدمت پر منفعت تزریقات عضلانی در منزل را برای همه افراد سهل و ساده سازیم.

تزریقات عضلانی در کدام نواحی انجام می‌شوند؟

•    عضلات سرین در دو طرف باسن
•    عضلات چهار سر راني
•    عضله دلتوئید در قسمت بالاي بازو
اما مناسب‌ترین نواحی برای انجام تزریق داخل عضلانی ناحیه عضله جانبی کپل و یا قسمت خارجی عضله ران است.


 تزریقات در منزل


مناطق تحت پوشش تزریقات عضلانی در منزل

در هر منطقه‌ای از تهران و کرج که ساکن باشید، می‌توانید از خدمت تزریقات زنان در منزل استفاده کنید. بدیهی است که مدت زمان ارائه این خدمت پر منفعت برای مناطق دورتر اندکی بیشتر خواهد بود، زیرا دسترسی به مناطق دورتر مستلزم طی مسافت بیشتر است. در این روزهای کرونایی که رفت و آمد‌ها با ممنوعیت و محدودیت شبانه روبه رو هستند، تردد در خیابان‌ها سختی و دشواری خاص خودش را دارد. توصیه می‌کنیم برای حضور به موقع پرستار در منزل برای تزریقات عضلانی در منزل زودتر تماس بگیرید تا امکان رفت و آمد فراهم باشد.

تزریقات عضلانی در منزل با هوم کا

شاید با خودتان بگویید که مراجعه به مراکز درمانی برای تزریقات سرم در منزل غرب تهران ، شما را سریع‌تر به نتیجه می‌رساند؛ اما توجه داشته باشید که در این صورت هزینه‌هایی نظیر تلف شدن وقت، احتمال ابتلا به بیماری و .. را پذیرفته‌اید. اما با استفاده از خدمت تزریقات عضلانی در منزل، ریسک بسیاری از خطرات کاهش پیدا کرده و شما آسایش و راحتی بیشتری را تجربه خواهید نمود. بنابراین بیمار با خیال راحت می‌تواند تزریقات عضلانی در منزل را انجام دهد. تزریق آمپول در عین حالی که بسیار ساده و سریع انجام می‌شود، حساسیت بسیار بالایی دارد. در واقع هرگونه سهل انگاری در تزریق آمپول عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت. لذا تاکید می‌کنیم که از یک مرکز معتبر برای تزریقات کمک بگیرید.
وبگردی