آفتاب

فیزیوتراپی در منزل شهریاراحتمالاً برای شما هم پیش آمده که باوجود درد جسمی زیاد، توان، انرژی و وقت رفتن به کلینیک‌های فیزیوتراپی در این شهر شلوغ را نداشته باشید . جالب است بدانید که هوم کا با کادری متخصص در شهریار این خدمات را برای شما فراهم کرده است.

در این مقاله سفری به دنیای فیزیوتراپی در منزل شهریار داریم، همراه ما باشید.

فیزیوتراپی در منزل چیست؟

فیزیوتراپیست ها ،دوستان سلامتی شما هستند که بادانش علمی و تجربه کافی ، برای کمک به تحرک بهتر اعضای بدن شما  همراهتان هستند. به همین دلیل دانش تخصصی و مهارت کلینیکی فیزیوتراپیست، وجود چنین فردی می‌تواند در رفع گرفتگی و آسیب‌های استخوان ، مفاصل و یا سایر دردهای عضلانی مثل فرشته‌ای با چوب جادو باشد. فیزیوتراپی در منزل برای شما که به زمان و سلامتی خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهید ، بسیار کاربردی است. نیازی به طی کردن مسافت طولانی برای دیدن فیزیوتراپیست نیست ،کافی است با خدمات فیزیوتراپیست در منزل ، با خیالی راحت سلامتی خود را بازیابید.


 فیزیوتراپی در منزل


فواید و مزیت‌های فیزیوتراپی در منزل شهریار

فیزیوتراپی در منزل بسیار سودمند و توصیه‌شده است به این دلیل که با 10 فایده‌ی طلایی‌اش ، سلامتی شما را تضمین و در وقت و انرژی شما هم صرفه‌جویی می‌کند. زیرا:
1.    از سختی رفت‌وآمد باوجود دردهای طولانی راحت می‌شوید.
2.    گاهی سن و میزان آسیب شما ، با این حمل‌ونقل به کلینیک  می‌تواند درد شمارا بیشتر کنند.
3.    وقت گرفتن از پزشکان و فیزیوتراپیست ها معمولاً زمان‌بر است
4.    گاهی اوقات کلینیک درمانی نزدیک شما نیست
5.    گاهی برخی بی‌توجهی‌ها به دردهای عضلانی ، منجر به آسیب شدیدتر شده و شمارا به بیمارستان می‌کشاند .
6.    با خدمات فیزیوتراپی در منزل هوم کا، شما متخصصی ویژه برای خوددارید و بدون نگرانی از مشکلات پزشکان متعدد، با تکیه‌بر دانش علمی و توانایی فرد فیزیوتراپیست  به‌سلامت خود می‌رسید.
7.    خانه ، محیطی کاملاً بهداشتی و مطمئن برای شماست.بنابراین نگرانی از آلوده بودن محیط کلینیک‌ها و مراکز درمانی در این شرایط خاص کرونا هم نخواهید داشت.
8.    فرزندان و خانواده شما شاهد پیشرفت سلامتی شما هستند . و این یعنی بهترین انگیزه روحی برای ادامه جلسات فیزیوتراپی
9.    تمام موانع برطرف می‌شود . موانعی مانند موقعیت مکانی و در دسترس بودن کلینیک ، اضطراری بودن برخی جلسات به علت درد، هزینه زیاد رفت‌وآمد در ترافیک و شلوغی شهر و آلودگی خودروها.

بنابراین با آرامش و راحتی بیشتر ، برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل اقدام کنید.

انواع درمان با فیزیوتراپی در منزل شهریار

فیزیوتراپی، به خاطر ماهیت ترمیمی پس از آسیب‌های عضلانی یا دردهای جسمانی ، برای تجدید سلامت بیماران بسیار مفید است . به این صورت که با انجام تمرین‌ها و فعالیت‌های مختلف ، آمادگی جسمانی بیمار را تقویت کرده و با تکرار جلسات، بیمار وضعیت بهتری خواهد داشت. در فیزیوتراپی به درمان و ارائه فعالیت‌هایی مانند مشکلات زیر می‌پردازیم تا طبق اصول هوم کا، شما هرچه سریع‌تر سلامتی خود را به دست آورده و از زندگی خود در کنار عزیزانتان لذت ببرید.
    مشکلات کمر و ستون فقرات
    مشکلات انگشتان دست یا پا
    مشکلات گردن و گرفتگی شانه‌ها
    مشکلات آرنج یا بازو
    درمان سریع‌تر آسیب‌دیدگی‌های عضلانی
    درمان ریکاوری‌های ناشی از سکته قلبی یا مغزی
    درمان آسیب‌های مغزی و ذهنی
    عمل‌های جراحی مختلف در بدن
    آسیب‌های زانو و ساق پا
    مشکلات ساییدگی مفاصل و عدم حفظ تعادل
    درمان مشکلات ناشی از تصادف‌های سنگین


 فیزیوتراپی در منزل


خدمات گسترده فیزیوتراپی در منزل شهریار هوم کا

در این قسمت با معرفی خدمات فیزیوتراپی در منزل هوم کا  به شما کمک می‌کنیم تا در زمان کمتر با متخصصین حرفه‌ای ، هرچه سریع‌تر سلامتی خود را به دست آورید. بازخورد شما از عملکرد ما بسیار برایمان ارزشمند است زیرا تمام این خدمات که با این قیمت مناسب و به‌صرفه  عرضه می‌شوند ، بخش مهمی از وظیفه‌ی انسانی ماست. ما برای سلامتی شما برنامه‌ریزی کرده و روند پیشرفت درمان را به اطلاع شما و خانواده‌تان می‌رسانیم.این خدمات که در شهریار انجام می‌شود ، برای تمام کسانی که در این ناحیه زندگی می‌کنند بسیار مفید و کاربردی است . پس می‌توانید با این مرکز تماس گرفته و خدمات درمانی در محل را دریافت کنید . نمونه‌ای از خدمات فیزیوتراپی در منزل شهریار هوم کا در این قسمت برای شما ارائه‌شده است.:
    ارزیابی اولیه از میزان آسیب‌دیدگی شما و پرونده پزشکی – شدت فعالیت‌ها و ثبت برنامه‌های روزانه و هفتگی برای درمان سریع‌تر
    انجام آزمون‌های تشخیصی دقیق برای شناسایی میزان آسیب
    ثبت برنامه‌ای دقیق از جلسات فیزیوتراپی که برای شما هم ارسال می‌شود
    جلسات مشاوره با سایر متخصصین حرفه‌ای و پزشکان خبره در صورت نیاز  بررسی روند درمان
    برنامه‌ریزی منظم زمانی برای رسیدن به‌موقع به منزل شما
    ارائه تجهیزات حرفه‌ای درمانی برای فیزیتوراپیست ها
و تمام آنچه سلامتی شمارا به شما برمی‌گرداند.

چطور از خدمات فیزیوتراپی در منزل شهریار هوم کا استفاده کنم؟

بسیار ساده است . ما همه‌چیز را برای راحتی و آرامش شما فراهم کرده‌ایم. هدف هوم کا ، ارائه فعالیت‌های مثل  مراقبت . انجام آزمایش و درمان در  منزل است که در این شرایط کرونایی و آلودگی احتمالی کلینیک‌ها و مراکز درمانی ، بهترین راه‌حل برای امور سلامتی شهروندان عزیز است .بنابراین می توانید:  
    با شماره تلفن‌ 02191025595  تماس بگیرید.
کافی است به متخصصان ما  شرایط سلامتی خود را شرح داده و سؤالات موردنظر را پاسخ دهید. ما با تیمی از حرفه‌ای‌ترین متخصصین فیزیوتراپی  با تجهیزاتی پیشرفته در کوتاه‌ترین زمان ممکن به منزل شما می‌آییم.
    از طریق وبسایت به آدرس www.homeca.ir  هوم کا خدمات فیزیوتراپی در منزل شهریار را انتخاب کنید.
از طریق سایت هوم کا  خدمات فیزیوتراپی در منزل شهریار را انتخاب کنید . این گزینه برای افرادی که ساکن شهریار هستند بسیار کاربردی است.
    نوبت فیزیوتراپی در منزل را رزرو کنید.
در برخی از روزهای هفته مخصوصاً روزهای آخر هفته و یا فصل‌های سرد و خطرساز ،معمولاً تعداد متقاضیان فیزیوتراپی در منزل بیشتر هستند . می‌توانید با رزرو جلسه، نگرانی خود را برطرف کنید .
    برنامه درمانی دریافت کنید.
پس از ارتباط با ما از طریق یکی از راه‌های بالا ، متخصصین فیزیوتراپی ما به منزل شما می‌آیند تا سلامتی و شادی مجدد را به شما هدیه دهند.
فیزیوتراپیست های حرفه‌ای ما در کنار شما هستند تا بدون آسیب بیشتر ، روند درمانی سریع‌تری داشته باشید. فیزیوتراپی در منزلسؤالات شما در مورد فیزیوتراپی در منزل هوم کا

در این قسمت به پرتکرارترین سؤالات شما در مورد فیزیوتراپی در منزل می‌پردازیم. سؤال خود را در بخش نظرات مطرح کنید و پاسخی جامع دریافت کنید.
    سؤال : سطح دانش علمی متخصصین فیزیوتراپی در منزل هوم کا را بفرمایید.
جواب : متخصصین فیزیوتراپیست ما با داشتن مدارج علمی بالا در کنار تجربه علمی مفید کلینیکی و آزمایشگاهی ، برای تجدید سلامتی شما تمام تلاش خود را می‌کنند.
    سؤال : چطور متوجه بهبود شرایط فیزیکی خود شوم؟
جواب : فیزیوتراپیست های متخصص ما  روند و میزان پیشرفت سطح سلامتی جسمی شمارا در طی زمان ثبت کرده و ارزیابی می‌کنند. سپس مراحل بعدی تمرینات یا ورزش‌ها را به شما معرفی کرده و تخمین زمانی دارند.
    سؤال : هر جلسه فیزیوتراپی چقدر طول می‌کشد؟
جواب: تعداد و زمان جلسات به بهبود شرایط بیمار و ارزیابی نهایی دارد. تقریباً به‌طور میانگین هر جلسه فیزیوتراپی حدوداً 45 دقیقه طول می‌کشد . ما همیشه کنار شما هستیم تا با سلامتی تمام ، لبخندتان را به دنیا هدیه دهید.
    سؤال: امکان تعویق یا کنسل کردن جلسات فیزیوتراپی در منزل هوم کا وجود دارد؟
جواب: بله . کافی است این موضوع را با فیزیوتراپیست خود مطرح کنید. البته با توجه به تأثیر تدریجی فعالیت‌های فیزیوتراپی ، توصیه می‌کنیم که بین جلسات خود وقفه‌ای نیندازید تا سلامتی خود را کامل به دست آورید.
    سؤال : امکان پرداخت آنلاین هزینه فیزیوتراپی بیمار ام اس در منزل در هوم کا وجود دارد؟
جواب: بله. از طریق پرداخت‌های آنلاین ، زحمت خود را نیز کمتر کنید .

فیزیوتراپی در منزل شهریار با هوم کا

همان‌طور که در این قسمت خواندید، تمام تلاش هوم کا برای ارائه بهترین خدمات درمانی در محل است که بدون نگرانی و دغدغه فکری ، به‌سلامت خود رسیده و به آغوش شیرین زندگی برگردید. این حق شماست که از بهترین خدمات و امکانات موجود برای بازیافتن سلامتی خود استفاده کنید . در صورت داشتن سؤال در مورد نحوه و زمان ارائه خدمات فیزیوتراپی بیمار آلزایمر در منزل هوم کا ، می‌توانید با شماره‌ی 02191025595 تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت آن را بررسی کنند. همشهریان عزیز شهریاری هم می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و بافکری آسوده ، به درمان فیزیوتراپی خود ادامه دهند.  در صورت نیاز به این خدمت کافیست از طریق شماره 02191025595 با ما تماس بگیرید یا به وبسایت هوم کا به آدرس www.homeca.ir مراجعه نمایید.وبگردی