آفتاب

فیزیوتراپی در منزل نازی آبادافراد در هر سنی که باشند چه کودک، چه جوان و چه میانسال ممکن است به فیزیوتراپی نیاز پیدا کنند. اگر شما یا یکی از عزیزانتان، با مشکلاتی ازجمله پیچ‌خوردگی، آسیب‌دیدگی یا اختلالات عضلانی مواجه شده‌ای احتمالا احتیاج به فیزیوتراپی دارید. فیزیوتراپی می‌تواند به سلامت جسمی شما کمک کند و شما را در مسیر بهبودی سریع قرار دهد.

امروزه استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل به امری کاملا طبیعی تبدیل شده است. این امکان به ویژه در شرایطی که مسئله شما جدی است یا رفتن به کلینیک فیزیوتراپی برای شما امکان‌پذیر نیست می‌تواند بسیار مفید باشد. در حال حاضر هوم‌کا با فراهم کردن این امکان و همچنین فیزیوتراپی در منزل نازی آباد برای ساکنین این محله به شما کمک می‌کند که از مزایای خدمات مراقبت و سلامت در منزل بهره‌مند شوید. در ادامه با این موضوع بیشتر آشنا می‌شوید.

چرا استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل برای شما مفید است؟

هنگام استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل، فیزیوتراپیست به منظور تشخیص و درمان به منزل شما مراجعه می‌کند و همه مسائل مربوط به فیزیوتراپی شما در خانه انجام می‌شود. همچنین اگر ساکن نازی آباد هستید و نیاز به فیزیوتراپی دارید هوم‌کا امکان فیزیوتراپی در منزل نازی آباد را برای شما فراهم کرده است. این خدمات، می‌تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.
1.    مقرون به‌صرفه بودن
فیزیوتراپی در منزل در مقایسه با مراجعه به یک مرکز فیزیوتراپی می‌تواند مقرون به‌صرفه‌تر باشد. دلیل اصلی این امر صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت‌وآمد است. علاوه بر این، گاهی اوقات بسته به شرایطی که دارید ممکن است برای رفت‌وآمد نیاز به آمبولانس داشته باشید که در این شرایط، خدمات فیزیوتراپی در منزل می‌تواند به‌شدت هزینه‌های شما را کاهش دهد.
2.    مدیریت زمان
با انتخاب فیزیوتراپی در منزل می‌توانید در زمان خود نیز صرفه‌جویی کنید. همچنین، زمان نقش مهمی در درمان فشار و دردهای حاد دارد. بنابراین، فیزیوتراپی در خانه می‌تواند به شما در این زمینه کمک بسیار زیادی کند. اگر ساکن محله نازی آباد تهران هستید فیزیوتراپی در منزل نازی آباد می‌تواند به شما در دستیابی به این مزایا کمک کند.
3.    نظارت
استفاده از فیزیوتراپی در منزل به بیمار و خانواده او کمک می‌کند که روند درمان را پیگیری کنند و اطمینان حاصل کنند که روند فیزیوتراپی به صورت مناسب انجام می‌شود.
4.    راحتی خانه
محیط خانه در مقایسه با محیط کلینیک راحت‌تر است. حضور اعضای خانواده در طول روند درمان به تقویت روحیه بیمار و بهبودی هرچه سریع‌تر او کمک می‌کند.
5.    بهداشت بیشتر
در هنگام استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل، شما در محیطی قرار دارید که از وضعیت بهداشتی آن آگاه هستید و بنابراین، استرس شما برای مراجعه به کلینیک و عدم اطلاع از شرایط بهداشتی آنجا رفع می‌شود. از سوی دیگر، هوم‌کا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در ارتباط با فیزیوتراپی در منزل به شما کمک می‌کند نگرانی‌هایتان در مورد شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا کاهش پیدا کند.
6.    بهره‌گیری از افراد متخصص
با استفاده از فیزیوتراپی در منزل می‌توانید از حضور فیزیوتراپیست‌های متخصص در خانه خود بهره‌مند شوید. لازم است بدانید هوم‌کا با مراکز درمانی معتبر همکاری می‌کند و افرادی که توسط این مجموعه برای فیزیوتراپی شما در منزل انتخاب شده‌اند از نظر تخصص و سلامت بررسی قرار گرفته‌اند و تایید شده‌اند. امکان فیزیوتراپی در منزل نازی آباد نیز توسط متخصصین و برای ساکنین این محله فراهم شده است.
7.    درمان شخصی سازی شده
استفاده از فیزیوتراپی در منزل به شما امکان می‌دهد که در مورد مشکلات خود به صورت دقیق با پزشک صحبت کنید و از سوی دیگر بسته به شرایط فعلی خود با فیزیوتراپیست هماهنگ شوید.
8.    وسعت بیشتر درمان
انتخاب یک فیزیوتراپیست برای فیزیوتراپی در منزل می‌تواند وسعت درمان شما را افزایش دهد. به‌طورکلی، در یک کلینیک، تعداد زیادی از بیماران حضور دارند و فیزیوتراپیست قادر به اختصاص زمان کافی به هر بیمار نیست. بنابراین، انتخاب فیزیوتراپی در خانه به فیزیوتراپیست کمک می‌کند تا توجه کافی به یک بیمار داشته باشد. این امر به نوبه خود به بهبود بهتر بیمار کمک می‌کند.

در چه مواردی می‌توانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل استفاده کنید؟

خدمات فیزیوتراپی در منزل می‌تواند به افراد در شرایط متعددی کمک کند که سلامتی خود را بهبود ببخشند. اگر شما ساکن محله نازی آباد تهران هستید می‌توانید از فیزیوتراپی در منزل نازی آباد استفاده کنید. در شرایط زیر فیزیوتراپی می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.
•    مشکلات وضعیت اسکلتی عضلانی مانند کمردرد، درد گردن، درد شانه، ضعف عضلانی، دررفتگی و نیمه دررفتگی کتف، تونوس عضلانی ضعیف، عدم تعادل عضلانی، هیپوتونی
•    درد مفصل مانند آرتروز، پوکی استخوان، لوپوس، دررفتگی و نیمه دررفتگی مفاصل، بورسیت، بیماری‌های تحلیل برنده مفاصل، بیماری‌های مفصلی مرتبط با سن
•    آسیب‌های مفصلی مانند پیچ‌خوردگی و کشیدگی مچ پا، زانو، آرنج، شانه، مچ دست و غیره، پارگی غضروف، مینیسک تحلیل رفته، بیش تحرکی مفاصل
•    نقاهت پس از عمل جراحی مانند تعویض مفصل ران، جراحی بازسازی رباط صلیبی زانو، جراحی تاندون، تعویض مفصل زانو، جراحی رباط، جراحی آسیب نخاعی، جراحی ترمیمی، جراحی منیسکتومی، جراحی دیسک
•    آسیب‌دیدگی بافت نرم مانند درد و آماس آرنج (در اثر ورزش یا کار زیاد)، بیماری آرنج گلف بازان، ویپلش (whiplash)، التهاب تاندون آشیل، کشیدگی پشت و گردن، آسیب‌های عضلات چرخاننده ساعد، التهاب تاندون دست
•    کبودی یا تورم یا آماس مانند کبودی پس از ورزش یا هرگونه آسیب یا جراحی مرتبط، کوفتگی، تورم مفاصل، التهاب مزمن مفصل یا عضله، ورم لنفاوی
•    مشکلات عصبی مانند سکته مغزی، بیماری پارکینسون، حمله‌ ایسکمی گذرا، مننژیت، فلج صورت، سندرم گیلن–باره، میاستنی، دیستروفی عضلانی
•    مشکلات قلبی ریوی مانند آسم، بیماری انسدادی مزمن ریه، فیبروز سیستیک، جراحی بای پس عروق کرونر

چگونه برای انجام فیزیوتراپی در منزل آماده شوید؟

همان‌طور که مطالعه کردید جلسات فیزیوتراپی در منزل می‌توانند به بهبود سریع‌تر شما از آسیب‌دیدگی یا یک بیماری مزمن کمک کنند. هوم‌کا این امکان را فراهم کرده است که افرادی که ساکن نازی آباد تهران هستند نیز از خدمات فیزیوتراپی در منزل نازی آباد بهره‌مند شوند. اگر شما تصمیم گرفته‌اید که از این خدمات در خانه خود استفاده کنید لازم است نکاتی را که در ادامه مطرح می‌شوند رعایت کنید.
•    یک مکان بزرگ و خوب را در خانه خود انتخاب کنید که دارای تهویه و نور مناسب باشد و همچنین عاری از هرگونه شلوغی و به‌هم‌ریختگی باشد زیرا ممکن است فیزیوتراپیست برای درمان شما برخی از تجهیزات ورزشی کوچک را به همراه داشته باشد.
•    لباس راحتی بپوشید. لباسی بپوشید که مانع حرکت شما نمی‌شود زیرا فیزیوتراپیست نیاز دارد ثبات و حرکت مفاصل شما را ارزیابی کند.
•    با فیزیوتراپیست خود صحبت کنید که دقیقا چه مناطقی از بدن شما درد می‌کند و می‌خواهید از طریق جلسات فیزیوتراپی به چه سطحی از عملکرد برسید.
•    اطلاعاتی ازجمله نحوه شروع درد، ماهیت درد و مدت زمانی که با مشکل روبرو هستید در اختیار فیزیوتراپیست قرار دهید.
•    به تمریناتی که فیزیوتراپیست به شما یاد می‌دهد کاملا توجه کنید و در صورت عدم اطمینان در مورد آن از فیزیوتراپیست خود حتما سوال کنید. همچنین در انجام تمرینات خود کوشا باشید تا به نتیجه دلخواه برسید.

هوم‌کا چگونه می‌تواند به شما در فیزیوتراپی در منزل کمک کند؟

فیزوتراپیست‌های مجموعه هوم‌کا بیماران را در فضای راحت خانه خودشان درمان می‌کنند. آن‌ها یک طرح درمانی را بر اساس ارزیابی و تشخیص مسئله ایجاد می‌کنند که برای هر فرد متفاوت است. لازم است بدانید یک جلسه فیزوتراپی بسته به اهمیت مسئله معمولا یک ساعته است. متخصصان فیزیوتراپی هوم‌کا برای بهبود تحرک شما از تمرینات حرکتی مقدماتی و پیشرفته استفاده می‌کنند.

تعرفه‌ها و قیمت‌های فیزیوتراپی در منزل نازی آباد

لازم است بدانید تعرفه‌ها و قیمت‌های فیزیوتراپی در منزل را نمی‌توان به صورت یک عدد ثابت اعلام کرد و این موضوع کاملا به نوع درخواست شما بستگی دارد. پس از ثبت سفارش فیزیوتراپی در منزل هوم‌کا، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و پس از کسب اطلاعات لازم و ارائه مشاوره رایگان، قیمت خدمات را به شما اعلام می‌کنند.

هوم‌کا چه مناطقی را برای فیزیوتراپی در منزل تحت پوشش قرار می‌دهد؟

در حال حاضر خدمات هوم‌کا شامل تمام مناطق شهرهای تهران و کرج می‌شود. بنابراین اگر ساکن نازی آباد هستید نیز می‌توانید از فیزیوتراپی بیمار سرطانی در منزل استفاده کنید. هوم‌کا امیدوار است که خدمات مجموعه در آینده شامل شهرها و استان‌های دیگر نیز بشود.
فیزیوتراپی در منزل نازی آباد با هوم‌کا
در این مقاله با این موضوع آشنا شدید که چرا فیزیوتراپی در منزل می‌تواند در شرایط کنونی گزینه‌ای بسیار مناسب و مقرون به‌صرفه باشد. هوم‌کا این امکان را برایتان فراهم کرده است که به راحتی و با بهترین شرایط از خدمات مراقبت و سلامت در منزل بهره‌مند شوید. اگر نیاز به حضور فیزیوتراپیست در منزل خود دارید یا ساکن نازی آباد هستید و می‌خواهید از فیزیوتراپی سکته مغزی در منزل بهره‌مند شوید کافیست با ما تماس بگیرید یا از طریق دکمه ثبت رایگان درخواست، سفارش خودتان را برای ما ثبت کنید و بقیه‌اش را به ما بسپارید.
وبگردی