آفتاب

استراتژی های قابل توجه نمایشگاهی برای جذب بیشتر شرکت کنندگان در غرفه شمابرنامه ریزی استراتژیک نمایشگاه ، با مشخص کردن اهداف سازمانی شما آغاز می شوند .

نمایشگاه ها مکان بسیار خوبی برای شروع تبلیغات شماست . اگر می خواهید دید تجاری خود را ارتقا دهید ، نمایشگاه شما باید محور محصولات و خدمات شما باشد .
از این طریق به احتمال زیاد به جای تضمین معاملات بسته ، منجر به افزایش اتصالات و چهره به چهره خواهید شد . نمایشگاه به عنوان موثرترین روش برای دستیابی به اهداف کلیدی شما در تجارت است .
در اینجا ، ما نگاهی دقیق تر به مراحل لازم برای طی کردن استراتژیک ها و برنامه ریزی برای شرکت کنندگان می اندازیم  .

1 - بازاریابی واقعیت مجازی برای نمایشگاه

واقعیت مجازی (VR) به مردم کمک می کند تا از طریق موسیقی ، ویدئو یا ارتباط تصویری با برند و محصولات شما ارتباط برقرار کنند .
این یک روش ایده آل برای زنده کردن ایده ها و پیام های شما با استفاده از محتوای دو بعدی و سه بعدی است.
می توانید از این طریق غرفه ها ، استند ها و...  به عنوان وسایل تبلیغاتی استفاده کنید .
ایجاد محیط های مجازی سه بعدی در غرفه شما به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از کنترلرها و هدستهای مختلف ، محتوای شما را با یکدیگر بررسی و تعامل کنند.
امروزه از هر فن آوری که استفاده می کنید ، تا برند ، محصول و خدمات را به دید عموم میرساند .

2 - غرفه های نمایشگاه مرکزی

همیشه سعی کنید با ساخت یک غرفه نمایشگاهی محور یک معرفی جامع از خود داشته باشید ، این به شما کمک می کند تا با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید .
طراحی پایه محور نمایشگاه غرفه نه تنها یک عنصر سرگرم کننده را اضافه می کند بلکه به افزایش ارزش فراخوان نام تجاری شما در بین شرکت کنندگان کمک می کند .

3 - چراغ های LED و دیجیتال - روشنایی غرفه نمایشگاهی شما

استفاده از چراغ های LED و دیجیتالی و از این دسته کارها در غرفه سازی شما باعث جلب نظر افراد به تبلیغات شما می شود .
نصب چراغ فانتزی در غرفه شما نه تنها ظاهر نمایشگاه را تقویت می کند ، بلکه به شما در جلب توجه مطلوب نیز کمک می کند .
همچنین می توانید با اضافه کردن آگهی ها یا بنرهای ایستاده در غرفه خود ، استند را زیباتر کنید . با استفاده از چراغ روشنایی مناسب LED ، طراحی غرفه پایه شما بزرگتر و روشن تر به نظر می رسد .

4 - استراتژی بازاریابی ساخت استند

کلید اصلی هر نمایشگاه موفقیت آمیز استراتژی بازاریابی است . در این رابطه جزئیات زیادی وجود دارد ، درست از طراحی غرفه شما ، تا خدمات غرفه نمایشگاهی مورد نیاز شما و محصولات یا خدماتی که می خواهید به نمایش بگذارید. برای این کار و برای به نتیجه رسیدن روش های بازاریابی شما ، برنامه ها و کمپین های بازاریابی خوب و تحقیق شده الزامی است .

5 - پرسنل مناسب

همانطور که می دانید ، پرسنل غرفه منبع اصلی استراتژی نمایشگاه شما هستند . آنها نمایندگان برند شما هستند ؛ از این رو آنها باید آموزش های گسترده ای در مورد همه جنبه های سازمان ، محصولات ، اهداف ، مخاطبان هدف و پیام فروش داشته باشند .
از این رو باید افرادی با مهارت های ارتباطی خوب و شخصیتی با اعتماد به نفس استخدام کنید.

6 - فضاهای غیر رسمی برای حفظ شرکت کنندگان

شما باید همیشه به فکر حفظ و جلب مشتریان باشید زیرا همه چیز در مورد حفظ بازدیدکنندگان از رقبا است .
شما همیشه می خواهید توجه مشتری را که از غرفه نمایشگاه شما بازدید کرده است ، جلب کنید .
بهترین راه ، ایجاد فضاهای غیررسمی و مکانهای استراحت برای سرگرمی مشتریان و میهمانان است که باعث ایجاد نظر مثبت در ذهن آنها شود .
از ارائه ایستگاه های استراحت و یا سرگرمی  در غرفه نمایشگاهی خود دریغ نکنید . مشتری شما بیش از چند دقیقه در غرفه شما می گذرد . در این مدت می توانید با تبلیغات فعلی ، ارائه خدمات و محصولات جدید خود را با آنها معرفی کنید .
ما در پیشرو کبیرسازان کارسان تمامی مواردی که به شما کمک میکند در تبلیغات ، طراحی غرفه ، ساخت استند و ساخت غرفه نمایشگاهی همیشه بهترین باشید را توضیح می دهیم و همیشه اصول کارهایمان را بر اساس رضایت شما عزیزان قرار می دهیم .
از دیگر خدمات ما میتوان به طراحی دکور مغازه و طراحی ویترین مغازه  اشاره کرد که با ارئه چندین نمونه از انجام پروژه های موفق توانسته ایم قدمی محکم و جدیدی در این راه برداریم .

نکات و ترفندهای طراحی غرفه در نمایشگاه

شرکت در یک نمایشگاه راهی عالی برای بازاریابی مشاغل شما برای دستیابی به مشتریان آینده نگر است ، یک سرمایه گذاری بزرگ از نظر زمان و پول ، یک راه ایده آل برای نمایش شرکت و خدمات شماست . با داشتن برخی برنامه ریزی ها و منابع مناسب ، در کوتاه مدت و بلند مدت می تواند برای شرکت شما بسیار سودمند باشد .
نمایشگاه ها دومین روش مؤثر برای تولید مشتریان جدید و بالقوه پس از وب سایت خود هستند ،و این فرصت را به شما ارائه می دهیم تا به مخاطبان هدف خود تجربه ای چهره به چهره بدهید و مستقیماً با مخاطبان خود ملاقات کرده و از آنها استقبال کنید ، از این رو ، ایجاد یک فوریت و ماندگار برای جلب توجه حضار ( مشتریان بالقوه ) شما با طیف بی عیب و نقصی از طراحی غرفه نمایشگاه بسیار مهم است .
حال ما در اینجا برخی از نکات و ترفندهای نمایشگاه آورده شده است که به شما اطمینان خواهد داد که موفقیت شما در هوشمندانه عمل کردن است  .
محل برپایی استند و غرفه سازی خود را رزرو کنید
پس از پیدا کردن یک ایده ی جذاب برای موضوع غرفه نمایشگاهی ایده آل برای تجارت خود ، بلافاصله ثبت نام کنید و فضای خود را برای رویدادهای آینده رزرو کنید .
شما می توانید هنگام ایجاد امنیت در مکان های انتخاب رقابت شدید پیدا کنید ، بنابراین تحقیقات خود را در مورد بهترین نقاط انجام دهید تا غرفه شما در میان حجم عظیمی از غرفه های عمومی بیشتر به چشم بیایید .

طراحی غرفه

پس از تأمین فضای ایده آل خود ، وقت آن است که به دنبال طرح های غرفه نمایشگاهی متناسب با نیاز تجاری خود باشید .
مشاوره با یک طراح غرفه حرفه ای ، همیشه بهترین ایده ها را در مورد امکانات طراحی در بودجه شما را پیشنهاد می دهد . سرمایه گذاری در طراحی غرفه یک راه عالی برای بالا بردن مشخصات شرکت شما ، جلب مشتری بالقوه به غرفه شما و همچنین ایجاد رابطه با مشتریان است.
آنها همچنین در مورد سایر جنبه های مهم مانند تدارکات غرفه از جمله حمل و نقل و ذخیره سازی به شما توصیه هایی می کنند.
رقبای خود را بررسی کنید
قبل از شروع نمایشگاه ، اطمینان حاصل کنید که ایده واضحی دارید که رقبای شما چه کسانی هستند .
برای این کار ، لیست کاملی از رقبا ، محصولات ، خدمات و پیشنهادات آنها تهیه کنید . این به شما کمک می کند ارزیابی خود را آسان کنید . همچنین ، لیستی از ایده های بازاریابی نمایش تجاری تهیه کنید که رقبای شما انجام نمی دهند . هوش رقابتی همه چیز در مورد جمع آوری اطلاعات در مورد خود و همچنین رقبا است .
علاوه بر این ، با حسن نیت ارائه می دهد ، هنگامی که یک بازدید کننده از نمایش یا یکی از رسانه ها سؤالی در مورد رقیب شما یا محصول آنها می پرسد ، با احتیاط و به درستی پاسخ می دهد . همیشه یک رقیب با اخلاق باشید .
فعالیت های برنامه ریزی کنید
قبل از شروع برنامه ریزی رویدادهای خود را شروع کنید ، مطمئن شوید که در زمان کافی برای جمع کردن تمام تیم خود و نصب غرفه نمایشگاهی خود عامل هستید . معمولاً شرکت اجاره غرفه در راه اندازی و برچیدن غرفه کمک می کند .
میزان بودجه خود را تعیین کنید
بودجه ملاک بسیار مهمی است که باید هنگام تفکر و برنامه ریزی ایده ها و فعالیت های غرفه نمایش تجاری خود ، در خاطر داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که چقدر حاضر هستید برای فعالیت هایی که در نمایشگاه تجاری شما برگزار می شود ، هزینه کنید. این یک بینش واضح در مورد تعداد ایده های غرفه های نمایش تجاری که می توانید در غرفه خود در نظر بگیرید ، به شما می دهد. بودجه همچنین به شما امکان می دهد هزینه های پیش بینی نشده و هزینه های اضافی را کاهش دهید.
به کارمندان خود آموزش دهید
کارمندی که در غرفه شما ایستاده است ، باید آگاهی خوبی از تجارت شما و همچنین محصولات یا خدمات شما داشته باشد. شما باید کارمندان را از قبل آموزش داده و پایگاه دانش کارمندان خود را افزایش دهید تا به اطمینان از یک تجربه مثبت در نمایشگاه های تجاری کمک کند. آموزش کارمندان را برای آخرین بار قرار ندهید. آنها باید از خصوصیات خاصی مانند طبیعت دوستانه و ادب برخوردار باشند. آنها را در مورد نحوه تعامل با کارمندان آماده کرده و مخاطبان خود را از فعالیت ها هیجان زده کنید.
همه این نکات و ترفندهای بتونی نتیجه مثبتی را در کف زمین به همراه خواهد داشت. اگر چنین برنامه ای برای نمایش دارید ، Triumfo International GmbH یک شرکت طراحی مشهور نمایشگاه جهانی است که با بیش از ده ها سال سابقه کار با مارک ها و شرکت های بزرگ بین المللی. قدرت آنها در انرژی خلاق طراحان آن ، مهارت نجاران آن و تجربه و فداکاری مدیران پروژه و مهندسان نصب محصور شده است.
منبع : غرفه سازی کبیرسازان