آفتاب

ارزیابی یک سایبان از نظر صرفه اقتصادیاین روزها یکی از بهترین فرصت هایی که افراد برای بهره بردن از نمای خارج از خانه در اختیار دارند، استفاده از سایبان است. خوشبختانه انواع مختلفی از سایبان به دنیا معرفی شده که از جمله پرطرفدارترین آنها میتوان به سایبان های متحرک اشاره کرد.

سایبان از نظر صرفه اقتصادی

این روزها یکی از بهترین فرصت هایی که افراد برای بهره بردن از نمای خارج از خانه در اختیار دارند، استفاده از سایبان است. خوشبختانه انواع مختلفی از سایبان به دنیا معرفی شده که از جمله پرطرفدارترین آنها میتوان به سایبان های متحرک اشاره کرد. این سایبان ها که به واسطه ریموت کنترل کننده قابلیت باز و بسته شدن دارند، این اجازه را به افراد داده اند تا در زمان نیاز به سراغ بهره گیری از آن بروند. بیشترین کاربرد آنها نیز در تراس یا بالکن، حیاط و فضای سبز خصوصا در خانه های ویلایی است. البته نوع دیگری از سایبان ها وجود دارد که به عنوان سایبان خودرو بکار گرفته می شود.


سایبان خودرو


 
قابلیت هایی همچون محافظت از نور خورشید و بارش باران را میتوان از جمله مهم ترین مواردی دانست که افراد را برآن داشته تا از این محصول کاربردی استفاده نمایند. اما یکی از مهم ترین مسائل موجود در این زمینه، ارزیابی هزینه ها و بررسی آن از نظر صرفه اقتصادی است. این در حالی است که هزینه تهیه و خرید و نصب سایبان خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر در این زمینه کنجکاو هستید توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. نکاتی را خدمت شما ارائه خواهیم داد.

نکاتی تاثیرگذار بر هزینه سایبان برقی

امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم، دنیایی که هر لحظه در حال پیشرفت است. پس خیلی دور از ذهن نخواهد بود اگر بگوییم سبک ها و مدل های مختلفی از سایبان خودرو در حال حاضر در بازار موجود می باشد. این سایبان های چتری که همچون یک چتر زیبا گسترده می شوند، از جمله مهم ترین و بارزترین ویژگی این سایبان ها شناخته می شوند. از همین رو تصمیم گیری را برای خرید سخت می کنند. اما فاکتورهایی وجود دارد که در این راه نه تنها برای انتخاب برای در زمینه بررسی هزینه ها نیز تاثیرگذار خواهد بود.

کیفیت سایبان


اگر در حین خرید با زیباترین سایبانی که تاکنون دیده اید، روبرو شدید، حتما به کیفیت تجهیزات آن اهمیت ندهید. هیچگاه زیبایی را فدای کیفیت نکنید. هر چه سایبان خودرو شما از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، مسلما قیمت بالاتری خواهد داشت. اما اگر قصد نصب محصولی کاربردی را دارید حتما به این مسئله فکر کنید. خصوصا اگر در منطقه ای مرطوب زندگی می کنید. زیرا وزش باد و باران و به طور کلی شرایط جوی تاثیری مستقیم بر سایبان خودرو ها دارد.

انتخاب مدلی مناسب


امروزه انواع مختلفی از سایبان ها به دنیا معرفی شده است. آیا قبل از خرید مشخص کرده اید که کدام محصول میتواند نیاز شما را برآورده سازد؟ در حال حاضر سایبان های متحرک طرفداران زیادی خصوصا در دکوراسیون فضای باز دارد. و به عنوان محبوب ترین ها و جذاب ترین سایبان ها شناخته می شود. به راحتی باز و بسته می شوند و ویژگی های فراوانی دارند. از طرفی سایبان خودرو هایی از نوع کلاسیک نیز وجود دارد. کافیست کمی به موقعیت خود نگاه کنید. هر چند در این راه کارشناسان و متخصصان شرکت سایه سازان مهر گستر در کنار شما بوده و میتوانند راهنمایی های دقیقی را ارائه دهند. تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه نمائید.


 

سایبان خودرو


طریقه حفاظت از سایبان ماشین


هیچگاه نباید در حین خرید تنها به همان لحظه فکر کنید. باید این مسئله را در نظر گیرید، آیا در بخش نگهداری نیز میتوانید موفق عمل کنید؟ سایبان های برقی اغلب در فصل تابستان کاربردهای زیادی دارند. و به شما این امکان را می دهند تا با خیالی آسوده زیر سایبان آنها لذت ببرید و از هوای آزاد استفاده کنید. اما آیا این مسئله در فصل پاییز و زمستان نیز صدق می کند؟ باید بدانید فصل باد و باران فصل آسیب رساندن های جدی به سایبان ماشین است. شما در این فصل نمیتوانید هوا را پیش بینی کنید. به همین دلیل است که گفته می شود سایبان ماشین مورد استفاده شما حتما باید دارای پارچه ضد آب باشد.

از طرفی باید آنقدر محکم باشد که در برابر وزش باد، مقاومت بالایی از خود نشان دهد. اگر از شیب کافی برخوردار نباشد، نمیتواند در حین تخلیه آب، به خوبی عمل کند.

قیمت سایبان چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که همواره در حین نصب سایبان ماشین مطرح می شود، بحث قیمت است. همانطور که در ابتدا گفتیم موارد مختلفی در تعیین قیمت نهایی دخیل می باشد. برای اینکه بتوانید خرید یک سایبان ماشین را از نظر صرفه اقتصادی بررسی کنید باید به نیاز خود توجه کنید. باید به طور کامل مشخص کنید قصد خرید کدام نوع از سایبان ماشین موجود در بازار را دارید. در چنین شرایطی حدس زدن قیمت نهایی کمی سخت خواهد بود. اما زمانی که از مشاوران و کارشناسان فعال در این زمینه کمک بگیرید، آنها نه تنها اطلاعاتی کامل در اختیار شما قرار می دهند، بلکه با راهنمایی های کامل و صحیح و به جای خود این امکان را می دهند تا در مدت زمانی کوتاه دقیقا خواسته تان را محقق سازید.
بهره برداری از سایبان های فصلی (سایبان در فضای باز) در کارخانجات بعنوان انبار موقت

 

سایبان های فصلی

در حال حاضر می دانیم که انواع مختلفی از سایبان ها در بازار وجود دارد و افراد می توانند با توجه به نیاز خود به سراغ خرید آنها بروند. این سایبان ها میتوانند برای پارکینگ، فضای انبار و حتی ایوان و باغ خانه ها مورد استفاده قرار گیرد. البته با توجه به کاربرد، جنس و مقدار هرکدام از هزینه و اندازه متفاوتی برخوردارند. در این راستا کارشناسان و متخصصان شرکت سایه سازان مهر گستر می توانند اطلاعات کامل تری در اختیار شما قرار دهند.
این مسئله را نمیتوان کتمان کرد که حضور در فضایی دلنشین که و لذت بردن از فضای آزاد، حسی فوق العاده در ما ایجاد می کند. حال فکرش را کنید که در هوای گرم همراه با یک لیموناد، زیر سایبان ماشین نشسته اید و از آفتاب زیبا و درخشان لذت می برید. مطمئنا از داشتن سایبانی مستحکم و کاربردی شکرگزار خواهید بود. در این میان؛ آیا به فکرتان خطور کرده که کارخانجات نیز ممکن است به سایبان احتیاج پیدا کنند؟ یکی از اصلی ترین کاربردهای سایبان پارکینگ اداری ، بهره برداری از سایبان های فصلی در کارخانجات به عنوان انبار موقت است.
اما این مسئله چگونه امکانپذیر می شود؟ در ادامه با ما همراه باشید. توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه می دهیم.

استفاده از سایبان های فصلی در کارخانجات

باید بدانید که در فصول گرما، نگهداری از تمامی محصولات توسط کارخانجات در انبارهای مسقف امکانپذیر نیست. نه تنها این مسئله امکان آتش سوزی را افزایش می دهد بلکه به دلیل تلنبار شدن مواد روی هم میتواند مشکلات و زیان هایی را به بار آورد. البته این مسئله تنها برای فصول گرما نبوده و تمامی ۴ فصل سال را شامل می شود.
از همین رو شرکت ها و کارخانجات ها به سراغ استفاده از سایبان پارکینگ اداری به عنوان انبار موقت می روند. این سایبان ها به کسب و کارها این فرصت را می دهد تا بدور از هرگونه آسیبی از محصولات و حتی ابزارها و یا مواد اولیه در فضای آزاد نگه داری کنند. اما سوال اینجاست کدام یک از انواع مختلف سایبان ها میتوانند در این راستا کمک کننده باشند؟
 

سایبان خودرو


سایبان هایی با سازه های کششی

یکی از انواع سایبان هایی که میتواند در کاخانجات به عنوان انبار موقت مورد استفاده قرار گیرند، سازه های کششی هستند. این نوع از سازه ها، پارچه ای بوده و امکان اجرای سریع آنها منجر شده تا به عنوان یک گزینه بسیار مناسب برای فضای باز به حساب آیند.
این نوع از سایبان ها نه تنها بسیار مناسب می باشند بلکه خنک بوده و امکان تهیه آنها در ابعاد مختلف وجود دارد. میتوانید در این زمینه با مراجعه به بخش تماس باما اطلاعات کامل تری را از کارشناسان ما دریافت نمائید. با این حال در این میان استفاده و بهره گیری از انواع فرم های شید و خیمه ای و همچنین فرم های شید و کایت از جمله مواردی هستند که توسط کارشناسان توصیه می شوند.
از دیگر مزایای بهره گیری از این نوع سایبان ها میتوان به سرعت نصب بسیار بالای این سازه های پارچه ای اشاره کرد. آنها از جنس بسیار سبکی برخوردارند و اجرای آنها نسبت به سایر سایبان های موجود در بازار به تمهیدات کمتری نیاز دارد. در این میان نباید از قابلیت اضافه شدن به پروژه های تمام شده نیز غافل شوید.
اگر بخواهیم به خصوصیات پارچه این نوع از سایبان های فصلی در کارخانجات بپردازیم، باید به موضوع دمای ایجاد شده در زیر چادر اشاره کنیم. شما زمانی که در زیر این چادر قرار گیرید به طور کاملا محسوسی تفاوت دمای آن را با فضای باز احساس خواهید کرد. به همین دلیل است که به عنوان یک سایبان پارکینگ اداری کاربردی و مناسب برای استفاده انبار موقت شناخته می شود. علاوه بر این موارد؛ تمیز کردن روکش روی پارچه نیز بسیار ساده می باشد.
به دلیل جنس خاص چادر استفاده شده در سازه های کششی، نور تأمین شده توسط نور طبیعی، روشنایی کافی در زیر چادرها را تأمین خواهد کرد و در شب امکان نورپردازی این سایبان ها وجود دارد.

چه مزایای دیگری باعث می شود به سراغ سازه های کششی برویم؟

• فضای بسیار روشنی را در زیر سایبان پارکینگ اداری فراهم می آورد.
• در برابر گرد و غبار بسیار مقاوم است.
• دمای هوا در زیر سازه به واسه خصوصیات پارچه قابل کنترل است.
• در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید تا حد قابل قبولی ایمن است.
• تمیز کردن پارچه به دلیل خصوصیات آن بسیار آسان می باشد.
• قابلیت نورپردازی در شب را دارا می باشد.
• سرعت اجرای و نصب آن بسیار بالاست.
کلام آخر
در این محتوا دانستید که یکی از مهم ترین کاربردهای سایبان پارکینگ اداری  فصلی، بهره گیری از آنها در کارخانجات به عنوان انبار موقت است. همچنین شما را با یکی از بهترین نوع سازه سایبان یعنی سازه کششی آشنا کردیم. این نوع سازه به واسطه ویژگی های بخصوص و منحصر به فردی که دارد توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. با این حال اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده، توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید تا کارشناسان ما اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.