آفتاب

معرفی یکی از برترین وب سایت های آموزش دروس و نرم افزارهای تخصصی - دانشگاهییکی از بزرگترین دغدغه های دانش آموزان، دانشجویان و حتی اساتید، دسترسی به منابع آموزشی مناسب برای فراگیری دروس و نرم افزاریهای تخصصی مرتبط با رشته خود است. اگر شما نیز چنین دغدغهای دارید بهتر است این مطلب را مطالعه کنید!

درسواره پاسخگوی نیازهای علمی علاقمندان

در میان انبوه شیوههای یادگیری، آموزشهای ویدیویی و تصویری به عنوان یکی از شیوه های نوین و اثرگذار در یادگیری شناخته میشود که در سطح جهان مورد توجه علاقمندان به فراگیری علم قرار دارد. سایت درسواره به عنوان یکی از سایتهای پیشتاز در زمینه ارائه آموزش دروس و آموزش نرم افزار تخصصی دانشگاهی شناخته میشود که میتواند پاسخگوی نیازهای علمی شما باشد. درسواره در زمینههای علمی و عمومی در بیش از 20 دسته مختلف همچون علوم مهندسی و تخصصی، علوم پایه، زبان و ادبیات خارجی، آموزش‌های عمومی، گرافیک و هنر صدها ساعت محتوای آموزشی ارائه کرده است. در این مطلب قصد داریم شما را با وبسایت آموزشی درسواره آشنا کنیم.

تخصصی‌ترین مرجع آموزش‌های رشته مهندسی مکانیک

از جمله علوم پایهای و حائز اهمیت مهندسی مکانیک است که به زمینه طراحی سیستمهای مکانیکی و انرژی میپردازد. مهندسی مکانیک شامل گرایش‌های مختلفی همچون حرارت و سیالات، طراحی جامدات و ساخت و تولید است.
درسواره به‌عنوان تخصصیترین مرجع آموزش‌های مهندسی مکانیک، در زمینه دروس دانشگاهی و نرم‌افزاری، آموزشهای متنوعی در زمینههای همچون CFD مانند آموزش نرم افزار آباکوس، آموزش نرم افزار Fluent، آموزش کامسول و در حوزه انرژی همچون آموزش EES و آموزش ترنسیس و... را برای برطرف کردن نیاز اساسی مخاطبین تهیه و منتشر کرده است.

مهندسی عمران و معماری

مهندسی عمران قدیمی ترین رشته مهندسی است که به طراحی و ساخت سازه‌های طبیعی و مصنوعی شامل جاده‌ها، پل‌ها، سدها، ساختمان‌ها کانال‌ها و.. می‌پردازد. در کنار این مهندسی معماری، هنر و فن طراحی و ساخت بناها، فضاهای شهری و دیگر فضاهای درونی و بیرونی برای پاسخ هماهنگ به نیازهای کارکردی و زیباشناسانه است. درسواره به منظور پوشش نیازهای دانشجویان و مهندسان معماری و عمران آموزشهای متنوعی در این حوزه نظیر آموزش نرم‌افزار ETABS، آموزش نرم‌افزار SAP (برای مدل‌سازی، تحلیل و طراحی سازه‌های فولادی)، آموزش SAFE (برای طراحی و تحلیل پی و دال)، و آموزش‌های تحلیل لرزه‌ای سیستمها، آموزش اتوکد و… اشاره نمود.

مهندسی برق و مهندسی پزشکی

مهندسی برق به عنوان یکی از رشتههای اصلی مهندسی به بررسی سیستمهای الکتریکی، الکترومغناطیسی و مخابراتی میپردازد. مهندسی پزشکی نیز در یک ارتباط قوی با این رشته و علم پزشکی به دنبال ایجاد راهکارهایی برای بهره برداری از تخصص مهندسی در زمینههای پزشکی است. علاقه مندان به یادگیری مفاهیم درسی و نرم افزاری در زمینه مهندسی برق و پزشکی میتوانند به مراجعه به این وبسایت به آموزشهای متنوعی دسترسی داشته باشند. آموزش‌هایی از جمله آموزش پروتئوس (برای تحلیل و طراحی مدار)، آموزش LabView (لب ویو) برای برنامه نویسی به صورت گرافیکی، آموزش پردازش تصویر با OpenCV، آموزش پردازش تصویر در متلب، آموزش پردازش سیگنال در متلب، آموزش ارکد، آموزش آلتیوم دیزاینر، آموزش متلب، آموزش سیمولینک، آموزش برنامه نویسی c ، آموزش برنامه‌نویسی آردوینو و... در این وب‌سایت منتشرشده است.


 


در ادامه به ویژگی‌های خدمات آموزشی ارائه‌شده این وب‌سایت می‌پردازیم:

آموزش‌های ویدئویی استاندارد

آموزش‌های ارائه‌شده توسط این مجموعه آموزشی، تحت استاندارد رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و با بالاترین کیفیت پس از بارها بررسی و ویرایش فنی و محتوایی خدمت مخاطبین محترم ارائه می‌شود.

فراگیری آموزش را بلافاصله شروع کنید

با گزینش و خرید آموزش موردنظر از این وبسایت، بلافاصله به محتوای خریداری‌شده دسترسی خواهید داشت و میتوانید روند یادگیری را شروع کنید.

دسترسی به یادداشت‌های مدرس

در بستههای آموزشی علاوه بر محتوای ویدئویی، یادداشتها و فایلهای نرم افزاری ارائه شده در حین تدریس دروس نیز برای سهولت هرچه بیشتر یادگیری قرار دارد.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانان فنی و فروش درسواره به صورت 24 ساعت آماده پاسخگویی به سوالات مخاطبین در تمامی مراحل خرید و استفاده از محتوای آموزشی هستند.

آگاهانه خرید کنید!

برای حداکثر آگاه سازی ممکن مخاطبین پیش از خرید، اطلاعات کاملی در صفحه مخصوص محصول شامل تیزر ویدئویی معرفی آموزش، گزیده ویدئویی دروس، توضیحات کلی، سرفصل‌های پوشش داده‌شده، اطلاعات زمان و حجم آموزش، آموزش‌های مرتبط و همچنین نظرات خریداران ارائه شده است.

از آموزش‌های رایگان بهره‌مند شوید!

درسواره در کنار محتوای آموزشی استاندارد که با حداقل قیمت ممکن ارائه میشود به‌صورت پیوسته به تولید و عرضه محتوای آموزش رایگان میپردازد. شما مخاطبین عزیز میتوانید با مراجعه به سایت مجموعه و بخش آموزش‌های رایگان از این محتوا استفاده کنید و از تمامی جوانب آن بهره‌مند شوید.

مجله درسواره

درسواره مگ، یک رسانه علمی متنی تصویری است که در سال 1397 توسط این آکادمی راه‌اندازی شد و با محوریت علم و تکنولوژی، زبان و علوم انسانی، سلامت و گردشگری، هنر و سرگرمی فعالیت میکند.
در مجله درسواره تمامی موضوعات ارائه‌شده به‌صورت کاملاً رایگان است و همین دلیل باعث شده است که به عنوان منبعی جامع و جذاب برای علاقه‌مندان با طیف وسیعی از سلایق شناخته شود تا مخاطبین بتوانند از مطالب آن در کنار آموزش‌های منتشرشده استفاده نمایند.
با توجه به مطالب ذکرشده چنانچه شما نیز علاقه‌مند به یادگیری هستید بهتر است که همین حالا به وب‌سایت درسواره مراجعه کنید و یادگیری را شروع کنید!