آفتاب

بررسی اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینااپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی ، جز کسب و کار های نوظهور به حساب می آیند که در تلاش هستند تا فرهنگ و رفتار سلامت جامعه را تغییر دهند. در این مقاله به بررسی اپلیکیشن دکتر ساینا می پردازیم.

پس از شیوع کووید-19 در سطح جامعه، راهکار های مختلفی مثل قرنطینه خانگی و طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور اجرا شد. در این دوران پزشکان بر رعایت بهداشت و عدم حضور در مکان های شلوغ و تجمعات تاکید می کنند. این رویکرد باعث شده است که اکثر نیاز های روزانه خود را به صورت آنلاین برطرف کنیم. از خرید مواد غذایی روزانه تا برقراری ارتباط با پزشک!
اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی ، جز کسب و کار های نوظهور به حساب می آیند که در تلاش هستند تا فرهنگ و رفتار سلامت جامعه را تغییر دهند. در این مقاله به بررسی اپلیکیشن دکتر ساینا می پردازیم.

اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی چه مزایایی دارند؟


مزیت اصلی اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی را می توان، دسترسی ساده به پزشک در هر زمان و مکانی دانست. با نصب کردن برنامه مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا بر روی تلفن همراه هوشمند خود به بیش از 400 پزشک فوق تخصص و متخصص در 44 تخصص پزشکی دسترسی داریم.

تعداد دفعات مراجعه حضوری به بیمارستان و مطب پزشک کاهش می یابد


معمولا زمانی که خود یا یکی از عزیزان مان احساس مریضی یا ناخوش احوالی می کنیم، تا زمانی که علائم آن جدی نشود ، بی توجهی می کنیم. زمانی که مشکل حاد می شود به درمانگاه و مراکز پزشکی مراجعه کرده و با پزشک گفتگو می کنیم.
با نصب اپلیکیشن دکتر ساینا ، هر زمان که مشکل پزشکی برای خود یا خانواده مان به وجود آید می توانیم با پزشک آن را مطرح کرده و نظر او را راجع به این وضعیت بپرسیم. اگر پزشک شرایط را عادی و بیماری را ساده تشخیص داد، راهنمایی های لازم را به صورت آنلاین یا تلفنی به ما ارائه می دهد. در این حالت دیگر نیازی به مراجعه به درمانگاه یا مطب پزشک نداریم. ولی اگر شرایط به گونه ای بود که دکتر به صورت آنلاین نمی توانست مشکل را تشخیص دهد، به ما پیشنهاد می کند به صورت حضوری به یکی از مراکز پزشکی مراجعه کنیم.
به این ترتیب تعداد دفعات مراجعه حضوری ما به مراکز درمانی کاهش می یابد و تنها زمانی که دکتر تشخیص دهد به بیمارستان یا مطب پزشک مراجعه می کنیم.

به جای منتظر ماندن پشت در اتاق پزشک، به کار های مهم روزمان می پردازیم


در شرایط حال حاضر یکی از خطرناک ترین مکان ها، اتاق انتظار بیمارستان یا مطب پزشک محسوب می شود. گاهی برای ما پیش آمده که حتی بیشتر از یک ساعت منتظر نوبت خود پشت در بسته اتاق پزشک بمانیم. دریافت مرخصی، تحمل ترافیک، پیدا کردن جای پارک، شلوغ بودن مطب پزشک، بیتابی کودکان حاضر در مطب، نبودن مکانی برای نشستن و ... همگی باعث کلافگی ما می شوند و انرژی مان را برای ادامه روز از ما می گیرند.
به جای منتظر ماندن در ترافیک و پشت در بسته اتاق پزشک، می توانیم از اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا استفاده کنیم، و در خانه یا محل کار با دکتر گفتگو کنیم.

در یک روز تمام دغدغه های پزشکی خود را برطرف می کنیم !


دفعات زیادی پیش آمده که در تخصص های مختلف پزشکی نیاز به ملاقات با چند پزشک داشته ایم. اگر این تجربه را داشته باشیم، می دانیم که درگیر فرآیندی زمانگیر خواهیم شد. پیدا کردن دکتر خوب در تخصص های مختلف، دریافت نوبت، مسافت طولانی بین مطب ها، منتظر ماندن در اتاق انتظار و ... اجازه ملاقات با بیش از 3 پزشک را به ما نمی دهند.
زمانی که از برنامه مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا استفاده می کنیم دیگر محدودیتی در تعداد مشاوره پزشکی نداریم. با استفاده از این اپلیکیشن می توانیم در یک روز با بیش از 400 پزشک در 44 تخصص به صورت همزمان گفتگو کنیم.
پزشکان اپلیکیشن دکتر ساینا در تمام تخصص های پزشکی آماده پاسخگویی به سوالات ما هستند. از جمله تخصص های پوشش داده شده می توان به لیست زیر اشاره کرد:
• زنان و زایمان
• کودکان
• روانشناسی و اعصاب و روان ( روانپزشکی )
• کلیه و مجاری ادرار ( اورولوژی )
• سلامت جنسی
• پوست و مو
• گوارش
• و تخصص های پزشکی دیگر

آیا اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا کیفیت لازم را دارد؟


راجع به مزایای اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی دکتر ساینا صحبت کردیم. احتمالا برای شما هم سوالات یا ابهاماتی در خصوص کیفیت مشاوره آنلاین پزشکی به وجود آمده باشد.

آیا مشاوره با پزشک به صورت آنلاین ما را به خواسته مان می رساند و نیازمان را برطرف می کند؟


دکتر ساینا برای افزایش رضایت و خلق تجربه جذاب برای کاربران خود، در جذب پزشک بسیار سختگیر عمل می کند. پزشکان فعال در این سامانه پیش از جذب توسط کمیته پزشکی دکتر ساینا از لحاظ علمی و تجربی، مورد بررسی قرار می گیرند. پس از بررسی های لازم، تنها در صورتی که پزشک مشخصه های تعیین شده را دارا بود، جذب سامانه می شود. ولی بررسی های کمیته پزشکی دکتر ساینا تنها به همین مرحله ختم نمی شود. پزشکان سامانه، به صورت دائم تحت نظارت اعضای کمیته پزشکی هستند تا رضایت کاربران همیشه در یک سطح باقی بماند.
دکتر ساینا، قانونی برای بازگشت وجه در وبسایت خود قرار داده است. در صورتی که از مشاوره آنلاین پزشکی خود رضایت کافی نداشتیم، تنها لازم است با پشتیبانی دکتر ساینا تماس گرفته و نارضایتی خود را ابراز کنیم. مسئولین پشتیبانی این اپلیکیشن، هزینه پرداختی را به صورت کامل به حساب ما بر می گردانند.

چگونه از اپلیکیشن مشاوره آنلاین دکتر ساینا استفاده کنیم؟


برای دریافت مشاوره آنلاین از اپلیکیشن دکتر ساینا باید مراحل زیر را انجام دهیم:
1. اپلیکیشن « دکتر ساینا » را از Google Playstore، وبسایت دکتر ساینا ( www.drsaina.com ) یا کافه بازار دانلود می کنیم.
2. حساب کاربری در اپلیکیشن می سازیم.
3. تخصص مورد نظر خود را انتخاب کرده.
4. با توجه به سوابق تحصیلی، تجربی و نظرات کاربران یک پزشک را انتخاب کرده.
5. سوال خود را از پزشک می پرسیم و هزینه مشاوره را پرداخت می کنیم.
سوال ما برای پزشک ارسال شده است، حالا می توانیم به فعالیت های روزانه خود بپردازیم، و منتظر پاسخ پزشک بمانیم.وبگردی