آفتاب

بازسازی خانه در تهران - کارویسبازسازی خانه در تهران بازسازی و نوسازی منزل در تهران بازسازی خانه کارویس karvis.co

بازسازی خانه در تهران

بازسازی‌ خانه

شرکت ساختمانی کارویس Karvis  با کادری مجرب و متعهد و با سابقه ای بالغ بر 12 سال و همکاری با مجموعه های بزرگ و برندهای مطرح، خدمات بازسازی خانه و نوسازی کاملی را در سرتا سر ایران ارائه می دهد. این شرکت تمامی فعالیت ها و کارهای انجام گرفته را به مدت 2 سال گارانتی می کند. بزرگترین مزیت کار با تیم بازسازی خانه و نوسازی کارویس، بهره مندی از شفافیت بالای مجموعه در ارائه خدمات و صورت های مالی  می باشد. مجموعه ما نهایت سعی خود را می کند که تمام ابعاد و هزینه های احتمالی و حتی هزینه های مخفی کار بازسازی خانه شما را در اختیارتان قرارد دهد تا شما با چشمی باز به پیشوار تغییرات جزئی و کلی در مجموعه خود بروید. از دیگر امتیازات کار با کارویس، انعطاف پذیری بالای شرکت در برنامه زمان بندی و بودجه بندی انجام پروژه است که طراحی و اجرا را با توجه به بودجه مورد نظر شما تطبیق می دهند.

چرا بازسازی خانه انجام دهیم؟

در حال حاضر و باتوجه به شرایط موجود دو دلیل بزرگ جهت انجام بازسازی خانه وجود دارد. یکی از عوامل مهم، هزینه های بالای تعویض خانه است که در سال های اخیر به دلیل تورم بالا در حوزه مسکن، بسیار محسوس بوده است. عامل مهم بعدی ایجاد فضا و دکوری منطبق بر سلیقه شخصی است که حتی در تعویض خانه هم نمی توان به آن دست یافت. بنابراین با انجام بازسازی خانه، شما با یک تیر دو نشان خواهید زد به طوری که با صرف هزینه ای منطقی و معقول به خانه ای با معماری و سبک مورد پسند خود دست میابید.

 بازسازی‌ خانه

هزینه بازسازی خانه چقدر است؟

احتمالا سؤالی که ذهن همه شما را درگیر خود میکند این است که بازسازی خانه من چقدر هزینه خواهد داشت؟ پاسخ به این سؤال قدری سخت است زیرا این قضیه به پارامترهای بسیار زیادی بستگی دارد و نمی توان برای همه یک نسخه را پیچید. بازسازی خانه شما بسته به میزان و نوع تغییرات، متراژ کار، کیفیت متریال مصرفی و سلیقه شما می تواند متفاوت باشد. اما با هر بودجه ای می توان تغییرات خوب و محسوسی را در خانه بوجود آورد که در این مورد کارویس می تواند با پیشنهادات شگفت انگیز خود شما را غافلگیر کند. کافیست با تیم بازسازی خانه کارویس در ارتباط باشید.

بازسازی خانه به سبک مدرن و کلاسیک

معمولا بازسازی خانه و نوسازی ساختمان در دو سبک کلاسیک و مدرن انجام می پذیرد که هرکدام طرفداران و منتقدان خاص خود را دارند اما در مجموع بایستی گفت سبک بازسازی خانه بسیار سلیقه ای است و نمی توان گفت کدام بهتر و کدام بدتر است. هر کدام از این سبک ها به زیر شاخه های متنوعی تقسیم می گردند. در بازسازی خانه به سبک کلاسیک، علاوه بر القاء احساس آرامش و اطمینان خاطر و ایجاد فضایی دلنشین، از طرح هایی استفاده می شود که به نوعی تداعی کننده معماری دوران گذشته است و اصالت در آن موج می زند. در سبک کلاسیک بازسازی خانه معمولا از رنگ های ملایم و گرم بهره گرفته می شود. نقطه مقابل سبک کلاسیک، سبک مدرن است که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته و طرفداران بسیار زیادی دارد. در این سبک از بازسازی خانه، سادگی و شفافیت بسیار به چشم می آید و  از تزئینات و طرح های شلوغ کاملا دوری می شود. در سبک مدرن معمولا از رنگ های خنثی نظیر طوسی، سفید و خاکستری استفاده می شود.

 بازسازی‌ خانه

بازسازی خانه های کوچک و بزرگ

فرقی نمی کند خانه شما کوچک است یا بزرگ، مهم میزان و نحوه تغییرات در بازسازی خانه است که می تواند فضای زندگی را برای شما دلنشین کند. چه بسیار خانه های کوچکی که با بازسازی مناسب، فضای آن بسیار بزرگتر و کارآمدتر به نظر می آید. مطمئنا نوع تغییرات و هزینه ها در بازسازی خانه های کوچک و بزرگ تفاوت زیادی باهم خواهند داشت اما رسالت هردو یکی است و آن ایجاد فضایی زیبا و شیک می باشد. کارویس برای هر متراژی، طرح و برنامه خاصی را پیاده سازی می کند. بازسازی خانه خود را با خیال راحت به کارویس بسپارید و با صرف هزینه ای معقول، خانه ای کاملا منطبق بر سلیقه و روحیات خود بطلبید. 

بازسازی خانه و نماشویی ساختمان

زمانی که نام بازسازی خانه و ساختمان به میان می آید تصورات بسیاری از مردم، انجام امور با هزینه های بالا می باشد، در حالی که در بسیاری از اوقات می توان با هزینه ای جزئی، تغییری عمده در ظاهر یک ساختمان بوجود آورد. یکی از این موارد، نماشویی یا شستشوی نمای ساختمان می باشد. فرآیند نماشویی و شستشوی نما، برای اکثریت ساختمان ها قابلیت اجراء دارد و در بعضی موارد با نماشویی و شستشوی نما دیگر احتیاج به تغییر و انجام هزینه های جانبی جهت بهسازی نما در بازسازی خانه نمی باشد.
وبگردی