آفتاب

تاثیر هاشور ابرو بر چهرهروش های مختلفی از قبیل تاتو و سایه زدن برای متقارن و خوش حالت شدن و پرپشت شدن ابرو ارائه شده است.

ابروهای پرپشت و خوش حالت و کاملا متقارن یکی از موثرترین موارد برای زیباتر شدن چهره می باشد که به شدت مورد توجه خانم ها و دختارن جوان قرار دارد. متاسفانه به دلایل مختلف ممکن است بخش هایی از ابروهای طبیعی افراد با ریزش مو مواجه شده و با افزایش سن نیز جنس موهای آن نازک تر و حجم آنها نیز کمتر خواهد شد.
به همین دلیل روش های مختلفی از قبیل تاتو و سایه زدن ارائه شده است. هاشور ابرو یکی از زیرمجموعه های تاتو می باشد که مدل های متنوعی داشته و اصلی ترین ویژگی آن، ایجاد خراش های جزئی بر روی پوست ابرو و تزریق رنگ در آن است.
در واقع در این روش تلاش میشود تا با مهارت و ظرافت بالا خطوطی شبیه به تارهای موی طبیعی ابرو بر روی پوست ایجاد شود تا نواقص و کم پشتی و نامتقارن بودن آنها پوشانده شوند.

مدل هاشور ابرو

با توجه به حالت و شکل خراش هایی که روی پوست ابرو ایجاد میشود می توان انواع هاشور ابرو را به صورت زیر معرفی نمود:

هاشور ابرو دو بعدی

نقطه کانونی یا spine به نقطه از ابرو گفته میشود که جهت رویش و خواب موهای آن تغییر میکند که در انواع مختلف هاشور به این نقطه توجه زیادی میشود. به عنوان مثال، در مدل دو بعدی خطوط و خراش های ایجاد شده شده برای تزریق رنگ به گونه ایست که در تاج ابرو همگی رو به بالا بوده و در در نطقه کانونی جهت آن تغییر نموده و رو به پایین خواهند بود.

هاشور ابرو سه بعدی

طبیعی ترین نوع مدلی که می توان برای هاشور زدن ابروها انتخاب کرد، هاشور سه بعدی می باشد. این مدل چند ویژگی مهم دارد که عبارتند از: استفاده از رنگ های تیره و روشن در کنار هم و طراحی تارهای مو در چند کنار هم با پهنا و حالت متفاوت.
به توجه به اینکه خطوط ایجاد شده برای موها در چند لایه قرار دارند و رنگ تارهای مو نیز با هم کمی متفاوت می باشند، در نتیجه هاشور ابرو سه بعدی بسیار طبیعی به نظر می رسد. البته انجام این کار مهارت بالایی نیاز دارد تا نتیجه مطلوبی در نهایت دریافت گردد.

بهترین آرایشگاه زنانه

معنا و مفهوم بهترین در ذهن افراد مختلف با هم متفاوت است و با توجه به اولویت هایی که درباره یک مسئله تعریف میشود می توان آن را توصیف کرد.
به عنوان مثال، برای برخی از افراد منظور و هدف از بهترین آرایشگاه قیمت های ارزان در سرویس های آنها بوده و در مقابل افراد زیادی هستند که کیفیت را ملاک برتری می دانند.


 هاشور ابرو

انواع خدمات آرایشگاه زنانه

همان طور که اشاره شد، یکی از مهم ترین مواردی که می تواند در سنجش بهترین آرایشگاه زنانه نقش داشته باشد، نوع خدمات ارائه شده در آن است.
به طوریکه هر چه سرویس های بیشتر با کیفیت بالاتری در یک سالن ارائه گردد، بدون شک ارزش آن نیز با رشد زیادی موجه خواهد شد. از جمله خدماتی که در آرایشگاه های زنانه در حال حاضر ارائه می گردد می توان به مواردی از قبیل گزینه های زیر اشاره نمود:
اکستنشن مو
⦁ رنگ مو
کاشت ناخن و مژه
⦁ میکروبیلدینگ
اپیلاسیون
پاکسازی و جوان سازی پوست
⦁ هاشور ابرو
⦁ آرایش صورت
⦁ شینیون
⦁ آرایش عروس
با توجه به اینکه هر یک از این خدمات نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد، لذا در سالن های زیبایی معتبر افراد مختلف به صورت گروه و تیم در بخش های مختلف فعالیت دارند.

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

یکی از موارد مهمی که در بسیاری از مواقع ممکن است به آن توجه نگردد، دکوراسیون آرایشگاه زنانه و تاثیر آن بر روحیه و میزان رضایت مشتریان می باشد. و این موضوع پر اهمیت در آرایشگاه زنانه باعث شده که ارایشگاه ها برای طراحی دکوراسیون داخلی سالن هزینه های قابل توجه ای را پرداخت کنند.

اپیلاسیون چیست؟

اپیلاسیون (Epilation) واژه ای فرانسوی به معنای از بین بردن موهای ذائد از ریشه می باشد که باعث میشود تا سرعت رشد موها تا حد زیادی کاهش پیدا نموده و لطافت و زیبایی پوست را بهبود بخشیده شود.
روش های مختلفی که برای از بین بردن موها از ریشه استفاده میشوند، با توجه به نوع مواد مورد استفاده در آنها و همچنین تاثیر هر یک بر مدت زمان رویش مجدد موهای از بین رفته متفاوت هستند. اپیلاسیون دارای مزایای متعددی نسبت به سایر روش های مناسب برای از بین بردن موهای زائد می باشد که برخی از آنها عبارتند از:
⦁ ایجاد لطافت و نرمی در پوست
⦁ افزایش مدت زمان رویش مجدد موها تا چند ماه
⦁ از بین رفتن موهای زبر و نرم برخلاف سایر روش ها
⦁ بدون ایجاد هرگونه اثر بریدگی و خراش و لک
⦁ انجام سریع و آسان بسیاری از روش ها بدون نیاز به تجهیزات در خانه

هاشور ابرو

 عوارض و معایب اپیلاسیون

برای بسیاری از خانم ها این سوال وجود دارد که آیا اپیلاسیون دارای عوارض می باشد یا خیر؟ عوارض جانبی اپیلاسیون در مرحله اول به این بستگی دارد که چطور و کجا و در چه شرایطی این کار انجام میشود؟
⦁ در صورت استفاده از مواد نامرغوب حاوی برخی مواد شیمیایی ممکن است حساسیت های پوستی در بدن فرد ایجاد شود.
⦁ انجام اپیلاسیون در محیط هایی که از وسایل مشترک برای سایر افراد استفاده میشود می تواند منجر به شیوع برخی از بیماری های پوستی گردد
⦁ استفاده از موم داغ با درجه حرارت بالا به دلیل عدم مهارت فرد در استفاده از آنها منجر به سوزش و آسیب وارد شدن به پوست میشود
⦁ عدم مهارت در استفاده از مواد اپیلاسیون مانند موم ممکن است منجر به کبود شدن بدن گردد.
وبگردی