آفتاب

برای خرید کالسکه خوب به چه نکاتی باید توجه کرد؟اگر فرزندتان بهار و تابستان به دنیا می آید، سایه بان دار بودن کالسکه را مورد توجه قرار دهید و اگر در روزهای پاییز و زمستان قرار است در کالسکه بنشیند از مدلهایی که سایبان ضدآب یا چتر دارند استفاده کنید.

نمیخواهیم شما را به خرید کالسکه خوب از برندهای گرانقیمت ترغیب کنیم اما باید سراغ کمپانی هایی بروید که در ایران خدمات پس از فروش ارائه می دهند. شاید یک برند تازه وارد یا گمنام با وجود کیفیت خوبش قیمت پایین تری به نسبت همتایانش داشته باشد اما احتمالات را هم در نظر بگیرید. اگر چرخ این کالسکه خوب و مرغوب اما کمیاب شما شکست، چطور میخواهید نمونه اش را گیر بیاورید؟ در ادامه این مقاله از فروشگاه سیسمونی نی نی بابا این مورد را بررسی می کنیم.
اگر فرزندتان بهار و تابستان به دنیا می آید، سایه بان دار بودن کالسکه را مورد توجه قرار دهید و اگر در روزهای پاییز و زمستان قرار است در کالسکه بنشیند از مدلهایی که سایبان ضدآب یا چتر دارند استفاده کنید. سبد زیرین کالسکه خوب هم برای قرار دادن ساک کودک و حتی کیف خودتان به کارتان می آید. پس ترجیحا یک کالسکه سبددار انتخاب کنید.
امن بودن یک کالسکه خوب به وضعیت چرخها، نوع ترمز و البته کمربند و جنس پارچه آن بستگی دارد. هنگام خرید از محکم بودن و البته زبر نبودن کمربند کالسکه مطمئن شوید و دقت کنید نگهدارندهای که قرار است بین پاهای نوزادتان قرار گیرد، راحت و متناسب باشد. نوزاد شما در ماههای اول توانایی نگهداشتن خودش را ندارد پس هم به وجود تجهیزات ایمنی توجه کنید و هم از سر نبودن رویه کالسکه مطمئن شوید.

بهترین کالسکه دلیجان

دلیجان (به فرانسوی: Diligence) یک کالسکه بزرگ با دو درب و چند پنجره است که برای حمل مسافر و چمدان‌های آن‌ها استفاده می‌شود. کالسکه نوزاد دلیجان، از اوایل قرن هجدهم میلادی در اروپا متداول گردید. دلیجان‌های اولیه را چهار یا شش اسب می‌کشیدند که در فواصل معینی با اسب‌های تازه‌نفس جایگزین می‌شدند. در اوایل قرن نوزدهم میلادی، دلیجان‌ها متداول‌ترین وسیلهٔ حمل مسافر بودند و از آن‌ها برای حمل محموله‌های پستی نیز استفاده می‌شد.

مشخصات یک کالسکه خوب چیست؟

برای انتخاب کالسکه خوب به برخی موارد که به آنها اشاره می‌کنیم توجه داشته باشید:
۱ ـ قابلیت تنظیم زاویه کفی کالسکه تا ۱۸۰ درجه
۲ ـ قابلیت اهرم شدن برای عبور از فضاهای کوچک
۳ ـ قابلیت تاشدن کالسکه برای قرار گرفتن در فضاهای محدود مثل صندوق عقب خودرو یا انباری
۴ ـ وزن سبک درمقابل استحکام بالا که به همین دلیل نمونه‌های آلومینیومی جزو محبوب‌ترین‌هاست.
۵ ـ قابلیت تنظیم ارتفاع برای والدین با قدی متفاوت
۶ ـ داشتن سبد یا محفظه خرید
۷ ـ سیستم مناسب و قابل اطمینان ترمز
۸ ـ ضد حساسیت بودن مواد استفاده شده در بدنه و کفی کالسکه
۹ ـ دارا بودن دسته‌های ارگونومیک
۱۰ ـ کمربند قابل اطمینان داخلی برای حفاظت از کودک.

خرید کالسکه و کریر و کلیه ی لوازم شرکت دلیجان از نی نی بابا

نی نی بابا فعالیت خود را از سال 1394 به عنوان تامین کننده محصولات نوزاد و کودک اصیل ایرانی و خارجی نظیر انواع کالسکه، کریر، ساک لوازم، روروئک، صندلی غذا، صندلی خودرو، دوچرخه، سه چرخه و… برای‌ فروشگاه های اینترنتی آغاز کرد. تخصص اعضای این شرکت به حوزه محصولات نوزاد وسیسمونی و تجربه آنها در تامین بیش از بیست هزار سفارش برای فروشگاه های متعدد موجب شد تا در سال 97 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نی نی بابا به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان کنند.
ازآنجاکه محصولات شرکت دلیجان ، به مفهوم واقعی کلمه در بازارهای سراسر کشور حضور دارند، حتی دورترین نقاط کشور برای این شرکت غیرقابل دسترسی نیستند.
شرکت دلیجان طی سالیان گذشته فعالیت‌های خود را درزمینهٔ های متعدد تولیدی و خدماتی ازجمله : کالسکه، کریر، روروئک، صندلی غذا کودک، صندلی خودرو کودک، سه‌چرخه، نی‌نی لای لای، ساک لوازم کودک و حمل‌ و نقل، تدارکات و شبکه پخش محصولات در سراسر کشور گسترش داده است.

فروشگاه سیسمونی نی نی بابا

نی نی بابا فعالیت خود را از سال 1394 به عنوان تامین کننده محصولات نوزاد و کودک اصیل ایرانی و خارجی نظیر انواع کالسکه، کریر، ساک لوازم، روروئک، صندلی غذا، صندلی خودرو، دوچرخه، سه چرخه و… برای‌ فروشگاه های اینترنتی آغاز کرد. تخصص اعضای این شرکت به حوزه محصولات نوزاد و سیسمونی و تجربه آنها در تامین بیش از بیست هزار سفارش برای فروشگاه های متعدد موجب شد تا در سال 97 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نی نی بابا به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان کنند.
شماره تلفن: 02135000325


وبگردی