آفتاب

چاپ سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی تخصصی و با تنوع بالا در سایت گاموت پرینتیکی از وسایلی که روی میز اکثر ادارات ،شرکت ها و حتی منازل خودنمایی می کند سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی است. پس با معرفی کسب و کار خود در این محصولات به راحتی می توانید کالا یا خدمات خود را با زیرکی تبلیغ نموده و از طریق جذب مشتریان بیشتر، حوزه کاری خود را توسعه دهید.

تقویم سالانه

یکی از وسایلی که روی میز اکثر ادارات ،شرکت ها و حتی منازل خودنمایی می کند سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی است. پس با معرفی کسب و کار خود در این  محصولات به راحتی می توانید کالا یا خدمات خود را با زیرکی تبلیغ نموده و از طریق جذب مشتریان بیشتر، حوزه کاری خود را توسعه دهید. در واقع همزمان با ورود تقویم، تقویم رومیزی نماینده شما نیز به مکان های مختلف وارد می گردد و در هر ورق خود گوشه ای از چهره فعالیت شما را با زیبایی به تصویر می کشد و دریچه ذهن افراد بسیاری را به سوی شما هدایت می نماید. پس شما با چاپ سررسید اختصاصی خود، ابزار تبلیغاتی ویژه خود را به دوستان،آشنایان و افراد مختلف هدیه می کنید. تبلیغاتی که  مشتری شما نه تنها  با بی میلی آن را در سطل زباله رها نمی کند بلکه ممکن است در گذر روزها و صفحات آن، بارها و بارها به نظاره محصول شما نیز بپردازد. در واقع تقویم هدیه ای ماندنی است که حداقل یک سال را میهمان دوستان و آشنایان شماست که شما می توانید با معرفی مناسب محصول خود در برگ های آن ، در گذر یک سال چهره ای ماندگار از خود را در ذهن آنان ترسیم نمایید.

انواع سررسید:

سررسید ها در اندازه ها و مدل های متنوعی به بازار عرضه می شوند. در واقع معیارهای مختلفی برای گروه بندی آن ها وجود دارد که از جمله این معیارها اندازه یا قطع، جنس جلد و مدل صحافی آن می باشد. البته قبل از ارائه  مختصر توضیحاتی درباره انواع سررسید ، باید به این نکته توجه نمود که سررسید دارای طراحی مناسب وکاغذ با کیفیت، سررسیدی است که می تواند جایگاه خود را میان مشتریان بیابد و در جیب آن ها ،روی دیوار، روی میز و ... همراه آنان شود.

تقویم

انواع مدل های تقویم

انواع سررسید بر حسب اندازه :

انتخاب سایز سررسید معمولاً بر حسب نوع استفاده ای که می خواهید از آن نمایید انجام می گردد و البته اندازه آن در قیمت سررسید نیز موثر خواهد بود. بهتر است اندازه سررسید را برحسب اندازه های استاندارد کاغذ انتخاب نمایید تا میزان هدر رفت کاغذ و به تبع آن میزان هزینه تمام شده برای شما کاهش یابد.

•    وزیری:


تقویم
تقویم وزیری یا کتابی
اندازه استاندارد این سررسید معمولاً 24×17 می باشد (تقریباً به اندازه یک کاغذ B5). این نوع سالنامه برای نگهداری یادداشت های روزانه مفید است اما برای افرادی که می خواهند همواره آن را همراه داشته باشند به دلیل سایز نسبتاً بزرگ آن مطلوب نمی باشد.

• رقعی :

محبوبیت خاص این مدل به دلیل سایز 21×14 آن می باشد که در کنار تامین فضای مناسب جهت یادداشت ها ی روزانه ،حمل و نقل آن را آسان نموده است .

• خشتی :

این مدل مانند کتاب های قصه کودکان به فرم مربع می باشد. معمولاً تولید کنندگان کمتر از این سایز استفاده می نمایند مگر این که سفارش مشتری خاصی باشند .

• مدیران (رحلی):

انتخاب نام مدیران برای این نوع از سالنامه به دلیل اندازه بزرگ آن است که حدوداً برابر یک کاغذ A4 یعنی 28×21 می باشد. اگر می خواهید سلسله مراتب اداری را رعایت نمایید می توانید تعدادی سررسید با این سایز ویژه مدیران سازمان ها سفارش دهید.

• پالتویی :

بسیاری از مشتریان که می خواهند با هزینه کم به افراد زیادی سالنامه هدیه نمایند این سایز را انتخاب می کنند. این مدل به دلیل سایز کوچکی که دارد (22×5/11 و یا 19×10) می تواند به راحتی در کیف یا حتی جیب افراد قرار گیرد،هرچند به دلیل اندازه کوچک خود نمی تواند به عنوان محلی برای ثبت وقایع روزانه استفاده شود اما می تواند برای ثبت و یادآوری بسیاری از امور مهم به کار رود.

• جیبی:

اگر می خواهید در کنار سایر وسایل مهم، همواره تقویم خود را در فضای کوچک جیب خود داشته باشید این مدل مناسب ترین گزینه برای شما می باشد که  معمولاً دارای اندازه 16×8 است .

انواع سررسید بر حسب مدل صحافی :

یکی از مواردی که در انتخاب سررسید باید به آن توجه نمود ، مدل صحافی به کار رفته در آن است. که البته از جمله مواردی است که تا حدود زیادی به سلیقه افراد بستگی دارد .برخی از مدل هایی که  برای صحافی سالنامه ها به کار می روند، عبارتند از:
صحافی فنری ، صحافی ته دوخته یا دوخت و چسب ، صحافی چسب .

 تقویم
انواع صحافی

انواع سررسید بر حسب جنس جلد :

یکی دیگر از تفاوتهای سررسید ها در جنس جلد آن ها می باشد. از سوی دیگر اولین قسمتی از سالنامه که مشاهده می گردد جلد آن می باشد که شما می توانید با انتخاب جنس و طراحی مناسب برای جلد  سررسید تبلیغاتی خود و نیز استفاده از تکنیک های روانشناسی رنگ ها در این قسمت ، محصول خاص خود را به طور شاخص تری در ذهن مشتریان هک نمایید.
مواردی از قبیل سلیقه فردی شما، گروهی که می خواهید سالنامه را به آن ها هدیه نمایید و قیمت سررسید ، در انتخاب جلد دخیل می باشند.
جلد به کار رفته در سالنامه ها یکی از مواد سلفون، چرم، چرم مصنوعی، ارگانایزر و ... می باشد. در این میان جلد های چرمی از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشند و یکی از علل این محبوبیت این است که امکان پرس زدن چاپ نام یا لوگوی یک سازمان بر روی آن ها به راحتی وجود دارد.

سررسید 1400

بهار با لبخند زیبای خود خواهد آمد و زمین دامن سبزش را بار دیگر می گستراند. چقدر زیباست که با آمدن سال نو هدیه ای ماندگار به دوستان خود داده باشیم که در لا به لای ورق های خود در روزهای گرم و سرد پیش رو، وجود ما و کسب و کارمان را یاد آوری نماید.
شما می توانید سررسید 1400 اختصاصی خود را با بهترین کیفیت و زیباترین طراحی چاپ نمایید. در چاپ این سررسید محدودیتی برای شما وجود ندارد و می توانید سررسید مورد نظر خود را در اندازه وشکل و جلد دلخواه خود سفارش دهید.
هم چنین با هدیه تقویم رومیزی نیز می توان مدیریت زمان را به افراد هدیه نمود. علاوه بر سررسید می توانید انواع تقویم رومیزی اختصاصی را در صورت تمایل سفارش دهید.
شاید سفارش سررسید در تهران ذهن شما را به تفکر واداشته است. با بهره گیری از بستر وب شما می توانید بدون هیچ مشکلی رویای خود را عملی نمایید و تمام مراحل سفارش را در اتاق کار خود در هرنقطه از ایران انجام دهید. سفارشات رسیده در اسرع وقت بررسی گردیده و نتایج به اطلاع شما خواهد رسید.

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان مطهری – خیابان علی اکبری – خیابان صحاف زاده – پلاک ۲۰ – واحد ۱
تلفن تماس : ۸۸۸۱۴۴۵۶ – ۸۸۸۱۴۴۵۷ – ۸۸۵۱۵۸۹۷
آدرس وب سایت :   gamutprint.com
وبگردی