آفتاب

با مجله اینترنتی اصفهان آهن در مورد آهن آلات بیشتر بدانیداکثر افراد کم و بیش، با حوزه آهن آلات آشنایی دارند. شاید برای همه ما پیش آمده که در هنگام گذر از ساختمان‌های نیمه کاره، انواع مختلفی از مقاطع فولادی مورد استفاده در ساختمان سازی را دیده‌ایم.

از میلگردهای به کار گرفته شده تا تیرآهن و انواع قوطی پروفیل‌هایی مورد نیاز. اکثر افراد، اطلاعات کمی در این زمینه دارند و شاید فقط یک ذهنیتی از شکل و ظاهر مقاطع فولادی داشته باشند، اما در مورد کاربردهای هر کدام و ویژگی‌هایشان چیز جدیدی ندانند. در این مطلب میخواهیم در مورد لزوم مجله اینترنتی آهن آلات صحبت کنیم و سپس به معرفی شرکت بازرگانی اصفهان آهن بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

در مورد شرکت بازرگانی اصفهان آهن بیشتر بدانیم

 مجله اینترنتی اصفهان آهن
شرکت بازرگانی اصفهان آهن در سال 1378 با دیدگاهی متفاوت به جمع فعالان صنعت آهن و فولاد کشور پیوست. این شرکت از همان سال‌های ابتدای تاسیس، به عنوان یک منبع مطمئن، قابل اتکا و برتر در این عرصه شناخته شد.  وجود نیروهای متخصص و مدیران کارآزموده، این زمینه را فراهم کرد تا با بررسی آگاهانه از نیاز امروز بازار خرید و فروش، این شرکت را به یک شرکت برتر و فعال در زمینه آهن آلات تبدیل کند. این شرکت، با فراهم نمودن بستری جدید و متفاوت در زمینه‌ی خرید و فروش و کسب رضایت مشتری به همکاری و تعامل مستمر و بلند مدت با مشتریان می‌اندیشد. در همین راستا، شرکت بازرگانی اصفهان آهن، موفق به دریافت استاندارد های بین المللی از جمله گواهینامه‌های،مدیریت کیفیت ISO9001 و رضایت‌مندی و بررسی شکایات مشتریان ISO10002 شده است.
شرکت اصفهان آهن، تامین کننده انواع آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، میلگرد، انواع ورق، لوله، قوطی و پروفیل، شمش فولادی و (https://esfahanahan.com/steel) همچنین محصولات فولادی است. این شرکت ارائه دهنده فروش و خرید انواع مقاطع فولادی به درخواست مشتریان، با مناسبترین قیمت است. یکی از ویژگیهای مثبت شرکت بازرگانی اصفهان آهن، ارسال سریع و تحویل به موقع بار به سراسر کشور است. با توجه به نیاز و حوزه کاری خود، اگر قصد خرید آهن آلات را داشته باشید و حتی در مورد روند خرید و همچنین قیمت های به روز شده، اطلاعی نداشته باشید، می‌توانید با کارشناسان فروش اصفهان آهن تماس بگیرید.
صادرات انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی به خارج از کشور، فروش اعتبار محصولات پس از اعتبارسنجی مشتریان، ضمانت کلیه محصولات فروخته شده برطبق سفارش مشتری و برگشت کالای معیوب به صورت رایگان و همچنین تامین انواع آهن آلات موردنیاز پروژه های سنگین از دیگر ویژگی ‌های مثبت این مجموعه است.

لزوم مجله اینترنتی آهن آلات

برخی از افراد برای کسب اطلاعات بیشتر، در گوگل به دنبال کاربرد ویژگی مقاطع فولادی و آهن آلات هستند. افرادی که در حوزه آهن آلات فعال هستند؛ لازم است اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند. دانستن این اطلاعات قبل از خرید مقاطع فولادی به افراد کمک میکند که بتوانند خرید مطمئن و حرفه ای داشته باشند و به نوعی از هزینه های اضافی جلوگیری کنند.
در هنگام خرید محصولات فولادی چند نکته به شما کمک می‌کند که بتوانید خرید حرفه ای داشته باشید. مهمترین مسئله، دسترسی آسان به همه محصولات موجود در بازار است. هرچقدر در مورد محصولات فولادی اطلاعات بیشتری داشته باشید،  دست شما برای خرید حرفه ای و امن باز است.
مجله اینترنتی اصفهان آهن به طور کامل به معرفی انواع مقاطع فولادی مورد استفاده در حوزه ساختمان سازی و صنایع مختلف می‌پردازد. شناخت کافی هر کدام از محصولات اعم از میلگرد، تیرآهن، قوطی پروفیل، لوله و ... برای افرادی که درحوزه خرید و فروش آهن آلات فعالیت دارند، لازم و ضروری است.

 مجله اینترنتی اصفهان آهن
اپلیکیشن اصفهان آهن علاوه بر دسترسی راحت به مجله اینترنتی اصفهان آهن، این امکان را برای شما فراهم کرده است که به قیمت‌های به روز شده محصولات فولادی اعم از میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، پروفیل، لوله و انواع روق های فولادی، دسترسی داشته باشید و خرید محصولات فولادی را برای کاربران آسان تر کرده است. این اپلیکیشن را می‌توانید از کافه بازار دانلود کنید.

معرفی مجله اینترنتی اصفهان آهن

در این مجله، می‌توانید با کاربرد و ویژگی های انواع  محصولات فولادی آشنا شوید. برای بسیاری از افراد فعال در این حوزه، حتی اطلاع از راهنمای خرید تیرآهن یا میلگرد هم امری مهم و ضروری است و به آن‌ها در فرآیند یک خرید امن کمک می‌کند. اما ما در مجله اینترنتی اصفهان اهن به معرفی چه مواردی می‌پردازیم؟  

 مجله اینترنتی اصفهان آهن

تیرآهن:

تیرآهن یکی از مهمترین مقاطع فولادی در صنعت ساختمان است که برای استفاده از آن، لازم است انواع مختلف این محصول، کاربرد و ویژگی‌ها و حتی کیفیت کارخانه‌های تولید کننده این محصول را بشناسید.
به یاد داشته باشید که انتخاب نامناسب این محصول سهم زیادی در میزان عدم موفقیت پروژه‌های شما خواهد داشت.

میلگرد:

دنیای مقاطع فولادی را بدون وجود میلگرد نمی‌توان متصور شد؛ اهمیت این محصول در سازه‌های فولادی و صنایع مختلف به اندازه‌ای است که بدون وجود آن هیچ پروژه‌ای را به اتمام نمی‌توان رساند. حجم استفاده از میلگرد در سازه‌های فولادی بالاست و عوامل مختلفی در قیمت نهایی آن تاثیرگذار هستند.

قوطی پروفیل:

قوطی پروفیل‌ها جزء جدایی ناپذیر بسیاری از صنایع و ساختمان سازی ها هستند؛ پروفیل ها انواع مختلفی دارند و با توجه به ویژگی‌های مورد نظر، در موارد مختلفی قابل استفاده هستند.

نبشی و ناودانی:

از جمله مقاطع سازه ای که هم به روش نورد گرم و هم به روش نورد سرد تولید می شوند نبشی های فولادی هستند که در این بخش به توضیح ویژگی های فنی نبشی می پردازیم چرا که با توجه به کاربردهای وسیعی که در حوزه ساخت و ساز عمرانی و ساختمانی و بخش سازه های صنعتی دارند و در ایجاد سقف های کاذب و ساخت چهار چوب های مورد نیاز برای بارگذاری هایی با حداقل بار مرده در سازه استفاده های فراوانی دارند .
انواع ورق های فولادی:
امروزه در ایران انواع ورق فولادی در کارخانه های مختلفی همچون فولاد مبارکه اصفهان ، کارخانه فولاد اکسین وفولاد کاویان در اهواز و فولاد گیلان تولید میشود و این امر ایران را به یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصول فولادی در خاورمیانه بدل کرده است . عموماً ورق‌های فولادی با روشی به نام نورد تولید می‌شوند. نورد یکی از روش‌های شکل‌دهی فلزات است که در آن شمش فولادی از بین غلتک‌هایی عریض عبور می‌کند و به‌مرور فاصله این غلتک‌ها باهم کم‌تر و کمتر می‌شود تا درنهایت ورق خروجی به ضخامت موردنیاز برای تولید برسد.

شمش:

شمش فولادی جزو مقاطع فولادی به حساب نمی آید ولی یکی از پرمصرف ترین محصولات در بازار آهن آلات به شمار می رود ، زیرا اکثر کارخانه های تولید مقاطع فولادی مانند نبشی ، ناودانی ، میلگرد و …به منظور تولید محصولات خود به آن نیاز دارند. شمش های فولادی با مقطع مربع بزرگتر از 10 سانتیمتر تولید میشوند و بسته به نوع مصرف ترکیب شیمیایی و آنالیز آن ها متفاوت است.

محصولات مفتولی:

محصولات مفتولی طیف وسیع و گسترده ای دارند بخشی از زیر مجموعه این محصولات انواع توری پرسی ، توری حصاری ،توری فرنگی ،توری گابیون ، انواع سیم مفتول سیاه و گالوانیزه ، تیر حصار ، مش ، رابیتس و …. است. این طیف گسترده از محصولات فولادی در ساخت و ساز های صنعتی و ساختمانی کاربرد های فراوانی دارند. به عنوان مثال سیم های مفتولی سیاه در صنعت ساختمان بسیار پر کاربرد هستند و در زمان بستن آرماتور ها و ساخت فونداسیون جزو ابزار های کلیدی به شمار می روند.

لوازم سوله:

برای ساخت یک سوله مقاطع فولادی متنوع و مصالح بسیار زیادی استفاده می شود به همین دلیل خرید و تهیه این موارد از یک مرجع مطمئن کار بسیار منطقی و به صرفه ای است ، زیرا هزینه های ارسال سفارش تا حد قابل توجهی کاهش یافته و از طرف دیگر پیگیری کیفیت محصولات بسیار ساده‌تر خواهد شد ، از پرکاربردترین محصولات مورد استفاده در ساخت سوله ها می توانیم به پشم شیشه ، انواع پروفیل ، ساندویچ پانل ، ورق کرکره ، انواع توری ، قلم جوش و … اشاره کرد.

انواع لوله :

لوله وسیله ای است که از هزاران سال پیش مورد استفاده انسان قرار گرفته است ، استفاده از تنه گیاهانی همچون بامبو یا سوراخ کردن تنه درختان سبک روش های رایج استفاده از لوله بوده است. اما امروزه لوله ها در اشکال گوناگون با جنس ها و کاربرد های متفاوت تولید میشوند تا نیاز های زندگی مدرن را مرتفع سازند. در اصفهان آهن انواع لوله مبلی ، لوله گاز ، لوله بدون درز مانیسمان ، لوله گالوانیزه ، لوله داربستی و … برای فروش آماده است.
لوله‌ها با توجه به جنس‌های متنوع در انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شوند. هر کدام از لوله‌ها با توجه به ویژگی‌هایی که دارند، دارای کاربردهای مختلفی در صنعت و ساختمان سازی هستند.
نتیجه‌گیری
در این مطلب به معرفی مجله اینترنتی اصفهان آهن و چگونگی دسترسی آسان به خرید و قیمت آهن آلات پرداختیم. همان طور که گفته شد، اطلاع از انواع مختلف مقاطع فولادی و شناخت کاربرد و ویژگی های این محصولات برای افراد فعال در این حوزه، امری مهم و ضروری است. مطالب مندرج شده در این دانشنامه، یک پلی است که شما را به سمت خرید مطمئن و بهتر سوق می‌دهد.
وبگردی